mažeikių vip

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mažeikių vip“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mažeikių vip“.

Drausmės komitetas tirs galimą smurtinio elgesio atvejį po Futsal A lygos rungtynių

Pergalingai naująjį Lietuvos futsal A lygos sezoną pradėjęs Vilkaviškio „Bruklino“ klubas informavo, kad po rungtynių su Mažeikių VIP klubu buvo įvykdytas netoleruotinas smurtinis veiksmas. Kartu su kreipimusi klubas pateikė ir video medžiagą. „Tiek aš, tiek kiti asociacijos vadovai su „Bruklino“ video medžiaga susipažino.
2023-09-26

„Kauno Žalgiris“ apgynė LFF Futsal Supertaurės trofėjų

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa antrus metus iš eilės tapo LFF Futsal Supertaurės nugalėtoja. Naujojoje Akmenėje vykusiame Supertaurės finale žalgiriečiai rezultatu 8:3 įveikė Jonavos „Vikingų“ ekipą ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų. Kauniečius jau pirmosiomis rungtynių minutėmis į priekį išvedė brazilas Beleu. Antroje kėlinio pusėje dar vieną įvartį komandai pelnė ekipos naujokas Kassula, o dar vienu taikliu smūgiu į tuščius jonaviečių vartus pasižymėjo Albertas Voskunovičius.
2023-09-18

Dvejose Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynėse – devyniolika įvarčių

Penktoji vieta Lietuvos salės futbolo A lygoje atiteko Mažeikių VIP (22 tšk.) klubui, kuris XVIII – paskutiniojo – turo rungtynėse namuose 9:4 (4:4) nugalėjo šeštojoje pozicijoje likusius Kauno raj. „Vyčio-Zenito“ (21 tšk.) futbolininkus. Trečia pergale sezoną baigė į devintąją vietą pakilusi Kaišiadorių „Savingės“ (10 tšk.) komanda, Kaune 4:2 (3:0) privertusi pasiduoti septintojoje pozicijoje likusią Kauno „Inkaro“ (18 tšk.) ekipą. Dešimties komandų turnyre pirmauja Panevėžio „Baltija“ (46 tšk.