mateo kovačičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mateo kovačičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mateo kovačičius“.

Kovačičius ir Modričius kalbėjo apie dvi esmines teisėjo klaidas: „Tai pakeitė visas rungtynes“

Antradienio vakare Argentinos rinktinė vykusiame 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje 3:0 nugalėjo Kroatijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą. 34-ą minutę Julianas Alvarezas buvo pargriautas Kroatijos rinktinės vartininko Dominyko Livakovičiaus, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Taip pat už protestus Mateo Kovačičiui buvo parodyta geltona kortelė.
2022-12-14

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Meilė „Real“ gimė pirmajame finale su „Juventus“

19. Tiek metų praėjo nuo UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame pirmą ir vienintelį kartą susitiko Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“. Amsterdame vykusi dvikova Ervinui Kvitkauskui, komentuojančiam A lygą per TV6 bei tv3.lt, įskiepijo meilę „Real“. Jauni ir ambicingi, bet ne favoritai UEFA Čempionų lygos finalas Amsterdame vyko 1998-ųjų gegužės 20-ąją. Rungtynes stadione gyvai stebėjo 48,5 tūkstančio žiūrovų.
2017-06-03

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.
2017-04-19

Pirmasis futbolo spektaklis baigėsi „Real“ pergale

Trečiadienį Miunchene įvyko pirmasis futbolo spektaklis – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis tarp Europos grandų. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje pirmavo, bet persvaros neišsaugojo – Madrido „Real“ laimėjo 2:1 (0:1). Rungtynių pradžioje svečius į priekį galėjo išvesti Karimas Benzema. Prancūzas po vokiečio Toni Kroosas perdavimo smūgiavo galva. Kamuolys galingai atšoko nuo žemės, jį lietė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Kamuolys pakeitė kryptį ir atsimušė į skersinį.
2017-04-13

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.