matas buzelis

Matas Buzelis

 

Jaunas ir perspektyvus Lietuvos krepšininkas. Jis gimė 2004 m. balandžio 9 d. 2024 m. NBA naujokų biržoje Čikagos „Bulls“ pasirinko jį vienuoliktuoju šaukimu. M. Buzelis – 17-as pašauktas lietuvis NBA istorijoje. Buzelis yra žinomas dėl savo įspūdingo ūgio, kuris siekia apie 208 cm, ir puikių krepšinio įgūdžių. Jo universalumas aikštelėje leidžia žaisti įvairiose pozicijose, o ypatingas dėmesys skiriamas jo gebėjimams tiek puolime, tiek gynyboje. 

NBA analitikas apie Matą Buzelį: „Tai „Bulls“ komandos vagystė“

Gerai žinomą NBA analitiką Keviną O‘Connerį žavi Mato Buzelio žaidimas NBA vasaros lygoje. Čikagos „Bulls“ komanda lietuvį pasirinko 11 šaukimu, tačiau po trijų sužaistų rungtynių Las Vegase jis viršija lūkesčius. „Man patinka Buzelis. Mano sąraše jis yra ketvirtas, tačiau turbūt per žemai. Tikrai tai bus „Bulls“ komandos vagystė 11 šaukimu“, – „X“ tinkle rašė specialistas. M.Buzelis vasaros lygoje renka 20,3 taško, atkovoja po 5 kamuolius ir blokuoja po 2 metimus.
2024-07-17

Las Vegase dėjimais ir blokais suspindęs Matas Buzelis – rezultatyviausias „Bulls“ žaidėjas

NBA Vasaros lygos rungtynėse Matas Buzelis ir vėl buvo ryškiausias Čikagos „Bulls“ krepšininkas. Lietuvio vedama komanda Las Vegase 77:85 (31:17, 13:21, 20:24, 13:23) nusileido Detroito „Pistons“ ekipai. M.Buzelis pralaimėtojų gretose per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/12 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.
2024-07-17

Įspūdingai į krepšį įdėjęs Matas Buzelis spindėjo rezultatyvumu

Matas Buzelis NBA vasaros lygos rungtynėse sužaidė įspūdingas rungtynes. Lietuvio atstovaujamas Čikagos „Bulls“ klubas Las Vegase 82:92 (23:24, 17:19, 19:27, 23:22) nusileido San Fransisko „Warriors“ komandai. M.Buzelis pralaimėtojų gretose per 33 minutes įmetė 28 taškus (6/14 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), sugriebė 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 4 kartus ir suklydo 2 sykius. Jis tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu rungtynių žaidėju.
2024-07-15

Matas Buzelis rezultatyviai debiutavo su Čikagos „Bulls“ marškinėliais

Čikagos „Bulls“, kurios garbę gina Matas Buzelis, pergalingai startavo NBA Vasaros lygoje, kai 96:89 (26:27, 24:19, 30:20, 16:23) nugalėjo Milvokio „Bucks“ komandą.  M. Buzelis prie pergalės prisidėjo rezultatyviu pasirodymu. Per 29 žaidimo minutes jis įmetė 15 taškų (4/11 dvit., 0/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet padarė 1 klaidą.
2024-07-14

Matas Buzelis persigalvojo – pasirinko kitą marškinėlių numerį „Bulls“ komandoje

NBA naujokų biržoje 11-uoju šaukimu gimtosios Čikagos „Bulls“ klubo pasirinktas Matas Buzelis jau buvo pasirinkęs savo marškinėlių numerį, tačiau dabar komanda skelbia apie pokyčius.  „Bulls“ komanda „Instagram“ pasidalino nauja M. Buzelio nuotrauka, kur marškinėliai yra pažymėti 14-uoju numeriu.  Pats Matas savo „Instagram“ istorijoje rašė: „Mano kaltė!“. Primename, kad anksčiau 19-metis krepšininkas buvo pasirinkęs gana neįprastą numerį.
2024-07-02

„Pacers“ aukštaūgis tapo Mato Buzelio komandos draugu Čikagoje

Čikagos „Bulls“ komanda su Jalenu Smithu pasirašys trijų metų 27 mln. JAV dolerių kontraktą. Krepšininkas praėjusiame sezone žaidė Indianos „Pacers“ komandoje ir po sezono pasinaudojo galimybe nutraukti kontraktą bei tapti laisvuoju agentu. „Bulls“ gretose kitame sezone žais ir 11-uoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas Matas Buzelis.
2024-07-01

Matas Buzelis pasirinko marškinėlių numerį „Bulls“ komandoje

NBA naujokų biržoje 11-uoju šaukimu į Čikagos „Bulls“ organizaciją pakviestas lietuvis Matas Buzelis pasirinko savo marškinėlių numerį. 19-metis krepšininkas pasirinko gana neįprastą numerį. Jo marškinėliai bus pažymėti skaičiais 00. Šį numerį pasirinkęs M. Buzelis taps 60-uoju krepšininku per visą NBA istoriją, vilkinčiu dviem nuliais pažymėtus marškinėlius. Primename, kad pirmaisiais metais puolėjo alga sieks 5,21 mln. JAV dolerių, o antraisiais 5,47 mln. JAV dolerių.
2024-06-28

Matas Buzelis – kuo išsiskiria sportininkų šeimoje užaugintas krepšinio deimantas: „Jis – labai ypatingas“

Matas Buzelis žengė taip išsvajotą žingsnį į NBA pasaulį, kai jį lygos naujokų biržoje vienuoliktu šaukimu pasirinko gimtojo miesto Čikagos „Bulls“ klubas, kuriame vienu iš vadovų dirba Artūras Karnišovas. Nors Lietuvos ir JAV pilietybę turinčiam 19-mečiui pagal paskutines ESPN prognozes buvo žadėtas net penktasis šaukimas, tačiau įvykiai ryškiausiam pastarojo dešimtmečio Lietuvos krepšinio talentui susiklostė dar palankiau.
2024-06-27

Pažadą dėl Lietuvos rinktinės davęs Matas Buzelis: „Galvoju, kad kitais metais žaisiu“

NBA naujokų biržoje pašauktas lietuvis Matas Buzelis teigė, kad dabar vienas didžiausių jo norų – žaisti Lietuvos rinktinėje, o tą 19-metis tikisi padaryti jau ateinančiais metais.  „Tikrai žaisiu Lietuvos rinktinėje, tikrai. Tik nežinau kada, nes dabar svarbiausia komanda. Pažiūrėsime, ką toliau darysime, bet galvoju, kad kitais metais žaisiu“, – į lietuviškos žiniasklaidos užduotą klausimą lietuviškai atsakė M. Buzelis.
63 2024-06-27

Užfiksuotas šiltas Artūro Karnišovo skambutis Buzeliui: „Ar tu vis dar verki?“

Čikagos „Bulls“ komandos 11-uoju šaukimu 2024 metų NBA naujokų biržoje pakviestas Matas Buzelis sulaukė šio ekipos krepšinio operacijų viceprezidento Artūro Karnišovo skambučio. Vaizdelį, kaip du lietuviai šnekasi telefonu socialiniuose tinkluose išplatino Čikagos „Bulls“ klubas. Skambučio pabaigoje legendinis Lietuvos krepšininkas su jaunuoju talentu persimetė ir keliais žodžiais lietuviškai.
73
2024-06-27
REKLAMA
REKLAMA

Paaiškėjo, kiek NBA lygoje uždirbs vienuoliktu šaukimu pakviestas Matas Buzelis

Šią naktį NBA lygos surengtoje naujokų biržoje vienuoliktuoju šaukimu Čikagos „Bulls“ pasirinktas išeivijos lietuvis Matas Buzelis ateinantį sezoną uždirbs solidžią pinigų sumą.  Jei Čikagos „Bulls“ klubo pašauktas lietuvis Ilinojaus valstijos komandoje išbus maksimalų ketverių metų laikotarpį, per jį uždirbs 24 mln. JAV dolerių. Pirmaisiais metais puolėjo alga sieks 5,21 mln. JAV dolerių, o antraisiais 5,47 mln. JAV dolerių.
79 2024-06-27

Svajonės išsipildymas: Matą Buzelį pasirinko gimtasis Čikagos „Bulls“ klubas

Trečiadienio naktį NBA lygoje vyko naujokų birža, kurioje Čikagos „Bulls“ vienuoliktuoju šaukimu pasirinko lietuvį Matą Buzelį.  Nors Lietuvos ir JAV pilietybę turinčiam 19-mečiui pagal paskutines ESPN prognozes buvo žadėtas net penktasis šaukimas, tačiau įvykiai ryškiausiam pastarojo dešimtmečio Lietuvos krepšinio talentui susiklostė dar palankiau ir jį pasirinko gimtasis Čikagos „Bulls“ klubas.
295 2024-06-27

Matas Buzelis prieš NBA naujokų biržą: „Žiūriu į save kaip į pirmąjį šaukimą“

Matas Buzelis prieš artėjančią NBA naujokų biržos ceremoniją spindi pasitikėjimu savo jėgomis. Krepšininkui žadamas penktasis šaukimas ir karjeros pradžia Detroito „Pistons“ ekipoje, bet jis pats save mato kaip pirmąjį šaukimą. „Žiūriu į save kaip į pirmąjį šaukimą. Žinau, kiek daug darbo įdėjau. Visi nori būti pirmuoju šaukimu“, – sakė lietuvis. Jis prisiminė savo pasiūlymą potencialiam pirmajam šaukimui Zaccharie Risacherui sužaisti vienas prieš vieną: „Aš gerbiu jį kaip krepšininką.
2024-06-25

Paaiškėjo labiausiai tikėtina Mato Buzelio stotelė NBA

Artėjant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržai, ESPN atnaujino savo prognozes, o jose Matui Buzeliui toliau prognozuojamas 5-asis šaukimas. Neabejojama, kad lietuvį pasikvies Detroito „Pistons“ klubas. „Buzelis suplanavo treniruotes Atlantoje ir Vašingtone, bet jau kelias savaites varžovai mano, kad Detroitas yra jo kita stotelė. „Pistons“ nesikvietė į peržiūrą kitų žaidėjų, o tai tik patvirtina mintį, kad Detroitas yra kita Buzelio stotelė.
2024-06-19

Atskleidė, kurios spalvos automobilių rida didžiausia: ar tokį vairuojate ir jūs?

Automobilio spalva gali daug pasakyti ne tik apie vairuotojo charakterį, bet ir apie jo vairavimo įpročius. Automobilių istorijos ataskaitas teikianti įmonė „carVertical“ atliko tyrimą Lietuvoje ir 14-oje kitų Europos šalių, kuris atskleidė, kaip koreliuoja automobilio spalva ir vidutinis nuvažiuojamas atstumas, rašoma pranešime žiniasklaidai. Nors naudotų automobilių rinkoje populiariausi baltos, pilkos ir juodos spalvos automobiliai, tai nereiškia, kad būtent jais nuvažiuojama daugiausiai.
2024-06-18

NBA naujokų biržoje dalyvausiančiam Matui Buzeliui – ypatingas kvietimas

Lietuvos krepšinio talentas Matas Buzelis sulaukė kvietimo prisijungti prie žaliojo kambario NBA naujokų biržos vakarą. Iš viso kvietimų gavo 12 žaidėjų. NBA kviečia tuos krepšininkus, kuriems žadami aukšti šaukimai. Tai yra podiumas prieš pat areną, kurioje krepšininkai gali stebėti ceremoniją kartu su savo artimaisiais.
2024-06-12

ESPN analitikas apie Matą Buzelį: „Nenustebkite, jei jis dalyvaus dėjimų konkurse“

NBA naujokų biržos dalyvius apžvelgusi ESPN išskyrė Mato Buzelio atletiškumą. Lietuvos krepšininkas yra įvardijamas kaip geriausią šuolį turintis arba geriausiai dėjimus atliekantis šios kartos žaidėjas. M.Buzelio šuolis iš vietos į aukštį siekia 96,5 centimetrus, o G lygoje praėjusiame sezone įdėjo 38 kartus. „Man atrodo, kad jo kūnas yra dar tik ankstyvoje fiziškumo vystymosi stadijoje.
2024-06-11

„Bulls“ dirbantis Artūras Karnišovas naujokų biržoje taikosi į Matą Buzelį

ESPN praneša, jog Čikagos „Bulls“ komanda nori naujokų biržoje pasikviesti Matą Buzelį. Skelbiama, kad Čikagos komanda Los Andžele stebėjo privačią lietuvio treniruotę ir komandai paliko įspūdį jo pasirodymas. Be to, M.Buzelį gerai pažįsta „Bulls“ krepšinio operacijų viceprezidentas Artūras Karnišovas. „Bulls“ šiuo metu turi 11 naujokų biržos šaukimą ir nori mainais gauti aukštesnį šaukimą.
2024-06-07

„Pistons“ trenerių štabą papildė dar vienas buvęs CSKA žaidėjas

Detroito „Pistons“ krepšinio operacijų prezidentu tapęs buvęs Europoje čempionas Trajanas Langdonas į ekipos trenerių štabą pakvietė savo buvusį bendraklubį Maskvos CSKA gretose J.R.Holdeną. Kol kas neįvardijama, kokiose pareigose J.R.Holdenas dirbs. Iki šiol jis darbavosi Bruklino „Nets“ ekipoje, kur buvo atsakingas už žaidėjų personalo darbuotojus. „Pistons“ artėjančioje naujokų biržoje turės penktąjį šaukimą ir spėjama, kad gali pašaukti Matą Buzelį.
2024-06-05

Matas Buzelis šoktelėjo į viršų naujausiame ESPN reitinge

ESPN sudarytame naujausiame NBA naujokų biržos reitingo sąraše lietuvis Matas Buzelis šoktelėjo viena vieta į viršų ir dabar reitinguojamas kaip penktoje vietoje. Prieš tai lietuviui buvo skirta šeštoji vieta, o atnaujintą sąrašą pateikė apžvalgininkai Jonathanas Givony ir Jeremy Woo. Į sąrašą pirmą kartą pateko ir LeBrono Jameso sūnus Bronny Jamesas, kuriam skirta 54-oji vieta. Penktąjį šaukimą naujokų biržoje turės Detroito „Pistons“ ekipa.
2024-05-22

Po prestižinės stovyklos – apžvalgininko žvilgsnis į Mato Buzelio pasirodymą

Matas Buzelis rengiasi dalyvauti NBA naujokų biržoje ir pastaruoju metu sulaukia nemažai dėmesio. „NBA Draft Combine“ stovykloje dalyvavęs lietuvis buvo įvertintas „Bleacher Report“ apžvalgininko Jonathano Wassermano. Apžvalgininkas M.Buzeliui skyrė 11-ąją vietą naujokų biržoje. Tai reikštų, kad lietuvį šiuo numeriu pakviestų Čikagos „Bulls“ komanda.
2024-05-21

Talentas, galintis nutraukti medalių sausrą – kaip Matas Buzelis keis Lietuvos krepšinio rinktinę?

Matas Buzelis vis dažniau pasirodo ne tik Lietuvos naujienų portalų antraštėse, bet ir viso pasaulio žiniasklaidoje. 19-metis krepšinio talentas stebina visus, o sėkmė jam prognozuojama ne tik NBA, tačiau ir nacionalinėje rinktinėje.  Nors M. Buzelis buvo gavęs pasiūlymą prisijungti prie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės, kas vėliau padėtų praverti duris ir į pagrindinę rinktinę, tačiau jaunas sportininkas savo prioritetus išdėliojo kitur.
2024-05-16

Matas Buzelis – apie brolio tobulėjimą ir galimybę prisijungti prie „Bulls“: „Tai man reikštų labai daug“

Vis labiau artėja NBA naujokų birža, o didžiausi krepšinio talentai jau kelias dienas pluša „NBA Draft Combine“ stovykloje Čikagoje. Tarp jų – ir Matas Buzelis, kuriam šiemet prognozuojamas aukštas šaukimas.  Čikagoje užaugusiam M. Buzeliui kol kas yra prognozuojamas 6-asis šaukimas, tačiau reikalai dar gali pakrypti į bet kurią pusę. Būtent dėl to stovykloje su žiniasklaida bendravęs lietuvis apsvarstė keletą galimų būsimų komandų variantų.
2024-05-16

ESPN žurnalistas prognozuoja, kuri komanda pašauks Matą Buzelį: jiems reikia tritaškių

Matą Buzelį penktuoju naujokų biržos šaukimu turėtų pasirinkti Detroito „Pistons“ komanda. Taip mano lygos naujokus apžvelgiantis ESPN žurnalistas Jonathanas Givony. „Pistons“ buvo blogiausiai tritaškius metanti NBA komanda ir turėjo vieną blogiausių gynybų. Tai reiškia, kad jiems trūksta žaidėjo, kuris gali įmesti ir žaisti gynyboje. Būtent toks yra Buzelis. Paskutiniais savo metais mokykloje Buzelis pataikė 45 proc. tritaškių, bet šis rodiklis smuko G lygoje.
2024-05-13

Įvardino, kurių markių automobiliai nuvažiuoja daugiausia kilometrų

Skelbimų portaluose galima rasti šimtus automobilių su nedidele rida už mažesnę nei rinkos kainą. Automobilių rinkos ekspertai pataria neskubėti įsigyti tokios transporto priemonės, nes už jos gali slėptis tikrosios patrauklios kainos priežastys, rašoma automobilių duomenų įmonės „carvertical“ išplatintame pranešime spaudai.  Daugiau nuriedėję – nepatikimesni Nors transporto priemonė su didele rida ir kainuoja mažiau, neretai sutaupyta suma išleidžiama remontams.
2024-05-08

Tai žino retas vairuotojas: galite gauti ir 2 tūkst. eurų

Netikėtai patekus į eismo įvykį kaltininko draudimo bendrovė atlygina nukentėjusiojo automobilio remonto išlaidas. Tam tikrais atvejais gali būti atlyginami ir automobilio prarastos prekinės vertės nuostoliai, tačiau daugelis apie šią galimybę nežino. Kas gali kreiptis dėl šios kompensacijos ir kokiais atvejais ji suteikiama – pasakoja specialistai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-05-07

Matas Buzelis pakviestas į „NBA Draft Combine“ stovyklą

Matas Buzelis sulaukė kvietimo dalyvauti „NBA Draft Combine“ stovykloje, kur krepšininkai turės galimybę pasirodyti NBA klubams. Iš viso į šią stovyklą kviečiami 78 žaidėjai. Be pateisinamos priežasties neatvyksiantys krepšininkai negalės dalyvauti NBA naujokų biržoje Lietuvis yra tarp 2-6 reitingo atletų, kurie galės pasirodyti toms komandoms, kurios turės nuo 1 iki 15 šaukimo naujokų biržoje. „NBA Draft Combine“ stovykla vyks likus savaitei prieš naujokų biržos renginį.
2024-05-04

Matas Buzelis pateikė NBA naujokų biržos paraišką

ESPN praneša, kad NBA G lygoje „Ignite“ atstovaujantis Matas Buzelis dalyvaus 2024 m. NBA naujokų biržoje. 190 cm ūgio lietuvis šį sezoną vidutiniškai pelno 14,1 taško ir atkovoja 6,6 atšokusio kamuolio. 19-metis M. Buzelis yra labai patyręs šaulys ir įžaidėjas, pasižymintis dideliu ūgiu ir atletiškumu.
102
2024-04-12

Kokios trukmės turėtų būti naudoto automobilio garantija?

Įprastai perkant naują automobilį gamintojo atstovai suteikia jam bent dvejų ar trejų metų garantiją. Dažniausiai ją galima pratęsti susimokėjus papildomai. Tačiau pardavėjo suteiktas garantinis laikotarpis naudotiems automobiliams mūsų šalyje vis dar tebėra ganėtinai reta praktika, nors galima aptikti vis daugiau jos pavyzdžių. Rinkos ekspertai sako, kad Vakarų Europoje tokia paslauga yra itin paklausi ir gerokai skatina pardavimą. Perka, kur patikimiau Nuo 2 iki 7 metų.
2024-04-11

Mato Buzelio turnyrą Vilniuje vainikavo sporto profesionalų konferencija

Praėjusį savaitgalį Vilniuje praūžė pirmasis tarptautinis Mato Buzelio vaikų krepšinio turnyras, kuriame triumfavo „Barcelona“ su Luku Jasikevičiumi. Katalonų jaunimo ekipa turnyre pranoko kelias Lietuvos komandas bei iš skirtingų šalių jaunųjų krepšininkų sudarytą „Travel Team“. „Ačiū, kad dalyvavote šiame turnyre – vaikams, kurie atkakliai varžėsi ir žmonėms, kurie viskuo pasirūpino, – dalyvius sveikino naująja Lietuvos krepšinio žvaigžde tapti pretenduojantis M. Buzelis.
2024-04-10

Šaro atžala surengė čempionišką pasirodymą Lietuvoje: „Barcelonos“ greitis – visiškai kitoks“

Vieno geriausių visų laikų Lietuvos krepšininko ir trenerio Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas žengia tėčio pėdomis. Šią savaitę jis kartu su „Barcelonos“ vaikų komanda lankėsi Lietuvoje, kur dalyvavo pirmą kartą vykusiame tarptautiniame Mato Buzelio vardo turnyre (iki 12 metų amžiaus). Tris dienas Vilniaus progimnazijoje vykusiame turnyre dvylikametis L. Jasikevičius aikštėje buvo pastebima figūra, kuri prisidėjo prie katalonų pergalių, o taiklūs Luko metimai sulaukė gausiai susirinkusių ži...
2024-04-07

Ilgametis Mato Buzelio treneris lietuvį lygina su NBA žvaigždėmis: „Jis – labai ypatingas“

Šį savaitgalį Vilniuje vyksta tarptautinis Mato Buzelio vardo krepšinio turnyras. Sostinėje varžosi šešios vaikų iki 12 metų komandos iš Lietuvos, Ispanijos ir kitų šalių. Šia proga Lietuvoje vieši ilgametis M. Buzelio treneris Dmitrijus Piršinas, kuris sutiko duoti išskirtinį interviu naujienų portalui tv3.lt. Sunku surasti krepšiniu besidomintį lietuvį, kuris nežinotų M. Buzelio pavardės.
59
2024-04-06

Atskleidė dėl kokių priežasčių automobiliai Lietuvoje nepraeina techninės apžiūros

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima saugaus eismo diena. Ji skirta ne tik atkreipti dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, bet ir priminti, jog eismo dalyviai vieni kitiems išliktų labiau tolerantiški ne tik šią dieną, bet ir visus metus. Automobilių duomenų įmonės „carVertical“ ekspertai primena, jog didžiulę reikšmę saugumui kelyje turi ne tik atsakingas eismo dalyvių elgesys, bet ir transporto priemonių techninė būklė.
2024-04-05

Matas Buzelis trykšta optimizmu dėl rinktinės: „Mes laimėsime aukso medalį“

NBA naujokų biržoje šią vasarą dalyvausiantis 19-metis lietuvis Matas Buzelis dar nežino, ar galės apsivilkti rinktinės marškinėlius, nors ir toliau reiškia norą debiutuoti su geriausiais LIetuvos krepšininkais.  Matas Buzelis su žurnalistais nuotoliu bendravo per NBA surengtą specialią nuotolinę konferenciją, skirtą jo vardo turnyrui Lietuvoje. „Aš manau, kad Lietuvos rinktinė – labai gera. Kai aš atvyksiu į rinktinę, mes laimėsime viską.
92
2024-03-26

Mato Buzelio tėtis – apie sūnaus norą žaisti rinktinėje, NBA šaukimus ir kitų krepšininkų palaikymą

Ateinantį savaitgalį Vilniuje įvyks pirmasis tarptautinis Mato Buzelio taurės turnyras, kurio metu bus pristatyta ir naujai įkurta asociacija „Tėvai vaikų sporte“. 19-metis lietuvis neseniai paskelbė, kad pasirinko žaisti už Lietuvą, nors buvo gavęs ir keletą kvietimų atvykti į JAV krepšinio federacijos rinktinės stovyklą.
2024-03-26

Matas Buzelis surengė solidų pasirodymą, tačiau jo komanda patyrė pralaimėjimą

Mato buzelio atstovaujama „G League Ignite“ ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą G lygoje, kai savo sirgalių akivaizdoje 97:105 (24:29, 18:19, 27:35, 28:22) nusileido „South Bay Lakers“ krepšininkams. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 38 žaidimo minutes įmetė 19 taškų (8/12 dvit., 0/7 trit., 2/3 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą. „Lakers“: Damionas Baughas 27 (9/19 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.
2024-03-26

Matas Buzelis žaidė solidžiai, tačiau jo komanda pergalę atidavė varžovams

Matas Buzelis NBA G lygos rungtynėse ir vėl pasirodė rezultatyviai, tačiau jo komanda patyrė pralaimėjimą. Lietuvio atstovaujama „Ignite“ (2-29) ekipa 108:120 (30:30, 19:28, 34:31, 25:31)  turėjo pripažinti Solt Leik Sičio „Stars“ (17-13) krepšininkų pranašumą. M. Buzelis iš viso pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus. Tuo tarpu „Stars“ gretose puolėjas Kennethas Loftonas suorganizavo tikrą šou.
2024-03-23

Už Atlanto žibantis Matas Buzelis į JAV rinktinę nesidairo: „Žaisiu už Lietuvą“

Nors „Visų žvaigždžių“ savaitgalis baigėsi jau prieš kurį laiką, NBA G lyga sirgaliams priminė kai kuriuos savaitgalio momentus. Specialiame lygos epizode – Mato Buzelio įspūdžiai ir pasirodymas prieš Victoro Wembanyamos komandą.  G lygos „Ignite“ komandoje besivaržantis 19-metis lietuvis sulaukė nemažai dėmesio, o dar daugiau kamerų į jį atsisuko tada, kai jo metimas išplėšė pergalę prieš komandą, kurioje žaidė praeitų metų pirmasis šaukimas V. Wembanyama.
67
2024-03-21

Tyrimas atskleidė, iš kokių šalių įvežtais automobiliais domisi lietuviai

Daugiausiai naudotų automobilių Europoje eksportuoja Vokietija, Prancūzija, Belgija ir Italija. Nors nemažai lietuvių vairuotojų įsitikinę, kad iš užsienio įvežti automobiliai yra geresnės būklės už važinėjančius Lietuvoje, transporto priemonių istorijos ataskaitas teikiančios įmonės „carVertical“ atliktas tyrimas atskleidė, jog dalis jų turi gali turėti nuslėptų defektų ir suklastotą ridą.
2024-03-21

Įkraunamųjų hibridų šeimą japonai papildė netradiciniu modeliu

Net ir ne itin automobilių rinkos naujienomis besidomintys vairuotojai veikiausiai ilgai nesvarstę įvardintų, kur link šiandien juda ši pramonės šaka. Jau kurį laiką iškastiniu kuru varomus automobilius pamažu keičia elektros energiją naudojančios transporto priemonės ir ateitis nuo 2035 metų siejama būtent su tokio tipo mobilumu. Tačiau pakeliui į šį tikslą gamintojai siūlo vis daugiau tarpinių variantų, kurie gali atliepti daugybę skirtingų vairuotojų lūkesčių.
2024-03-20

Balandį Vilniuje – tarptautinis Mato Buzelio turnyras ir konferencija jaunųjų krepšininkų bei tėvų edukacijai

Balandžio pradžioje, 4-6 dienomis, Sostinės krepšinio mokykla (SKM) surengs pirmąjį tarptautinį Mato Buzelio vardo vaikų krepšinio turnyrą, skirtą 2012 m. ir vėliau gimusiems vaikams. JAV vidurinių mokyklų krepšinio sistemoje žingsnius link profesionalaus sporto žengęs M. Buzelis – vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų talentų, augęs garsių sportininkų Buzelių šeimoje. Jis savo pavyzdžiu nori įkvėpti Lietuvoje sportinių aukštumų siekiančią jaunąją kartą, tad sutiko tapti turnyro veidu.
2024-03-18

Kuriame NBA klube nutūps Matas Buzelis? Štai, su kokiomis žvaigždėmis lyginama didžiausia Lietuvos krepšinio viltis

Matas Buzelis šiuo metu laikomas didžiausia Lietuvos krepšinio viltimi. 2004 m. gimęs atletas jau birželio 26 d. Brukline (JAV) dalyvaus NBA naujokų biržoje. Įvairių šaltinių duomenimis, M. Buzeliui prognozuojamas šaukimas tarp 4–15 vietų.
2024-03-17

Matas Buzelis buvo tarp rezultatyviausių, bet „Ignite“ pratęsė pralaimėjimų seriją

Skaudų pralaimėjimą G lygoje patyrė „G League Ignite“ ekipa. Jasono Harto auklėtiniai svetimoje arenoje 105:132 (23:37, 32:32, 26:37, 24:26) nusileido „Long Island Nets“ krepšininkams. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 36 žaidimo minutes įmetė 15 taškų (6/15 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 5 kartus ir suklydo 2 sykius. „Ignite“: Gabe Yorkas 19 (2/7 dvit.
2024-03-06

Išskirtiniai kadrai: Matas Buzelis pasidalino vaizdais iš bendrų treniruočių su Jonu Valančiūnu

Lietuvos krepšinio viltimi vadinamas 19-metis Matas Buzelis savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalino smagiu vaizdo įrašu. Jame matyti, kaip perspektyvus lietuvis palmių fone treniruojasi su NBA rungtyniaujančiu rinktinės kapitonu Jonu Valančiūnu. Įraše matyti kaip treniruodamies su gumomis Lietuvos krepšininkai klausosi „Pusbroliai Aliukai ir sesutė“ kūrinio „Žalgiris“. Kartu su jais treniruojasi ir M. Buzelio tėtis Aidas, kuris yra privatus Jono Valančiūno kineziterapeutas.
2024-03-04

Arti trigubio dublio buvęs Matas Buzelis išrašė 4 blokus, tačiau nuo pralaimėjimo neapsaugojo

NBA G lygoje Mato Buzelio atstovaujama „Ignite“ (2/25) ekipa patyrė triuškinantį pralaimėjimą 81:100 (24:21, 15:26, 25:26, 17:27) „College Park Skyhawks“ (15/10) ekipai. Aikštėje perspektyvus lietuvis praleido 37 minutes ir pelnė 15 taškų (5/11 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei išrašė 4 blokus.  Pralaimėjusiems Gabe'as Yorkas pridėjo 22 taškus, 14 – Izanas Almansa. Nugalėtojams Chrisas Silva surinko 22 taškus (8 atk.
2024-03-04

Matas Buzelis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

Triuškinamą pergalę G lygoje iškovojo „Windy City Bulls“ komanda. Henry Domercanto auklėtiniai namuose 117:87 (26:22, 26:25, 33:24, 32:16) nugalėjo „G League Ignite“ ekipą. Matas Buzelis pralaimėtojų gretose per 41 žaidimo minutę pelnė 24 taškus (7/13 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, bet po sykį suklydo ir prasižengė.
2024-03-02

Matas Buzelis buvo vienas rezultatyviausių, bet pergalei to nepakako

Triuškinamą nesėkmę G lygoje patyrė „G League Ignite“ ekipa, kurią atstovauja Matas Buzelis. Jasono Harto auklėtiniai svetimoje arenoje 111:132 (31:35, 23:33, 30:34, 27:30) nusileido „Texas Legends“ krepšininkams. M. Buzelis pralaimėtojų gretose per 26 žaidimo minutes surinko 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir suklydo 5 sykius. „Ignite“: Tyleris Smithas 24 (7/12 dvit.
2024-02-28

Matas Buzelis surengė dar vieną efektingą pasirodymą, bet pergalei to neužteko

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „G League Ignite“ komanda. Jasono Harto treniruojama komanda namuose 117:124 (31:38, 35:28, 23:28, 28:30) nusileido „South Bay Lakers“ klubui. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 33 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (6/13 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 2 kartus bei suklydo 1 sykį. Lietuvis šiąnakt pasižymėjo efektingu bloku. „Lakers“: Jalenas Hood-Schifino 29 (7/8 dvit., 2/4 trit.
2024-02-26

Rezultatyvaus Mato Buzelio atstovaujama ekipa ir vėl patyrė pralaimėjimą

Matas Buzelis pasirodė rezultatyviai, tačiau jo komanda „Ignite“ (2/20) namų aikštėje 113:124 (26:28, 33:19, 20:44, 34:33) nusileido „Osceola Magic“ (11/7) krepšininkams. M. Buzelis savo komandai pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.  Už lietuvį rezultatyvesni „Ignite“ komandoje buvo B. Sane (22 tšk.), T. Smithas (18 tšk.), I. Almansa (17 tšk.) ir M. Frazieris (14 tšk.
2024-02-24

Naudoja sukčiai, bet už 50 eurų gali nusipirkti bet kas: automobilio kaina išauga tūkstančiais eurų

Apsukrūs automobilių prekeiviai gadina sąžiningų ir patikimų pardavėjų įvaizdį. Tačiau, kol gudravimo būdai, pavyzdžiui, ridos klastojimas, yra pasitelkiami, eiliniai pirkėjai už įsigytą transporto priemonę permoka tūkstančius eurų. Tiesa, būdų, kaip suklastoti ridą, atsiranda vis įmantresnių. Nesibaigianti kova su ridos klastotojai tęsiasi, o nuo nelegalių veiksmų neatbaido net baudžiamoji atsakomybė.
2024-02-22
Į viršų