martinas gilbert

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas gilbert“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas gilbert“.

Tomas Vaitkus neįveikė finalinio „Tour of Missouri“ etapo

Paskutiniame „Tour of Missouri“ etape, po kurio geltonus nugalėtojo marškinėlius (angl. Leader jersey) iškovojo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), iškrito 17 dviratininkų, tarp kurių – ir lietuvis Tomas Vaitkus („Astana“). 7 etapas, kurį laimėjo kanadietis Martinas Gilbert („Planet Energy“), buvo nesėkmingas ne tik Tomui Vaitkui.
2009-09-14

„Tour of Missouri“: lyderių gretose - ir Tomas Vaitkus (papildyta)

Pirmadienį JAV startavo 7 dienas truksiančios „Tour of Missouri“ lenktynės, kuriose lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis komandai „Astana“, po 1 etapo pateko į lyderių gretas. Pirmoji M. Cavendisho pergalė 1 etapą, kuris vyko St. Louiso mieste (Misurio valstijos, MO) ir miškingose apylinkėse (75 mylios, t.y. 120,7 km), laimėjo britas Markas Cavendishas, sprinto kovoje aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir norvegą Th.