Marte Olsbu Roeiseland

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Marte Olsbu Roeiseland“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Marte Olsbu Roeiseland“.

Pasaulio biatlono taurės estafetėje – įtikinama norvegių pergalė

Po pertraukos, skirtos olimpinėms žaidynėms, pratęstas pasaulio biatlono taurės sezonas. 8-asis šio sezono etapas prasidėjo ketvirtadienį Suomijoje. Moterų 4x6 km estafetės lenktynėse triumfavo norvegės – Marte Olsbu Roeiseland, Tiril Eckhoff, Ida Lien ir Ingrid Landmark Tandrevold. Jos šaudė fantastiškai (0 baudos ratų + 4 papildomi šoviniai) ir finišavo per 1 val. 9 min. 48.1 sek. Norvegėms didelę persvarą prieš varžoves suteikė lyderės – M. Olsbu Roeiseland ir T. Eckhoff.
2022-03-03

Bendro starto rungtyje – pirmasis prancūzės olimpinis auksas

Pekino olimpinėse žaidynėse penktadienį finišuoja biatlono varžybos. Moterų dinamiškoje bendro starto rungtyje nugalėjo prancūzė Justine Braisaz-Bouchet. Pusę 12,5 km distancijos pirmavo norvegės Marte Olsbu Roeisland ir Tiril Eckhoff. Bet jos nesėkmingai pasirodė trečiame šaudymo ruožė ir J. Braisaz-Bouchet išsiveržė į lyderės poziciją. 25-erių prancūzei tai pirmasis olimpinis aukso medalis. J. Braisaz-Bouchet šaudykloje klydo 4 kartus ir distanciją įveikė per 40 min. 18 sek.
2022-02-18

Absoliutus dominavimas: Norvegijos biatlonininkė Pekine laimėjo trečią aukso medalį

Marte Olsbu Roeiseland tęsią įspūdingą pasirodymą žiemos olimpinėse žaidynėse. Norvegijos biatlonininkė sekmadienį Pekine iškovojo jau trečią aukso apdovanojimą. Užtikrintai laimėjusi sprinto varžybas, M. O. Roeiseland į 10 km persekiojimo lenktynes pajudėjo turėdama 31 sek. persvarą prieš persekiotojas. 31-erių norvegė norvegė tik trečiame šaudymo ruože padarė vieną klaidą, o iš viso numušė 19 taikinių iš 20. Distanciją M. O. Roeiseland įveikė per 34:49.9 sek.
2022-02-13

Pasaulio biatlono taurės lenktynėse – antra iš eilės Norvegijos sportininkės pergalė

Prancūzijoje ketvirtadienį duotas startas ketvirtajam pasaulio biatlono taurės etapui. Jį pradėjo moterų 7,5 km sprinto lenktynės. Pergalingai praėjusį etapą Austrijoje baigusi norvegė Marte Olsbu Roeiseland Prancūzijoje startavo puikiai. Ji numušė visus 10 taikinių, finišavo per 20 min. 22.0 sek. ir užėmė pirmą vietą. Antra buvo prancūzė Anais Bescond (+15.4 sek., 0 baudos ratų), o trečia – švedė Elvira Oeberg (+16.1, 2). Kiek neįprasta tai, jog šį kartą sprinte nestartavo nė viena lietuvė.