markieffas morris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „markieffas morris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „markieffas morris“.

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ ir „Wizards“ – dar viena konferencijos pusfinalio pora

Šiąnakt į NBA Rytų konferencijos pusfinalį prasibrovė Bostono „Celtics“ ir Vašingtono „Wizards“. Abi komandos savąsias ketvirtfinalių serijas laimėjo 4:2. „Celtics“ Čikagoje 105:83 nugalėjo vietos „Bulls“. Bostono krepšininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę baigti seriją. „Celtics“ pirmavo viso mačo metu ir vis didino persvarą. Dukart komandas skyrė 30 taškų (84:54 – 33 minutė ir 91:61 – 39 min.). „Celtics“ mače atliko 28, „Bulls“ – 13 rezultatyvių perdavimų.
2017-04-29

NBA. Isaiah Thomo ašaros, netikėta „Bulls“ ir lauktos favoritų pergalės

Visos į NBA atkrintamąsias varžybas patekusios komandos sužaidė pirmąsias rungtynes. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį serijose iki keturių pergalių 1:0 į priekį išsiveržė Čikagos „Bulls“, Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. „Bulls“ 106:102 svečiuose nugalėjo Bostono „Celtics“. Rungtynės klostėsi itin permainingai. Likus pusei ketvirtojo kėlinio, Čikagos komanda dar atsiliko, bet galingai baigė mačą ir triumfavo.
2017-04-17

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.