marius zimnickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius zimnickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius zimnickas“.

Lietuvos jauniai neatsilaikė prieš Graikijos krepšininkus

Antrąją nesėkmę Graikijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Ketvirtadienį Vitoldo Masalskio auklėtiniai 54:72 (11:22, 11:16, 16:14, 16:20) nusileido aikštės šeimininkams graikams, tačiau E grupėje užėmė antrąją vietą ir tęs kovą pirmenybių pusfinalyje. Lietuvių varžove pusfinalyje bus Prancūzijos rinktinė, kuri 74:73 palaužė Kroatiją ir užsitikrino F grupės nugalėtojų poziciją. Graikai pusfinalyje išmėgins jėgas su Rusijos krepšininkais.
2008-07-31

Lietuvos rinktinė – Europos jaunių krepšinio čempionato pusfinalyje

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) krepšinio rinktinė užsitikrino vietą Graikijoje vykstančio Europos čempionato pusfinalyje. Lietuviai trečiadienį antrosiose E grupės rungtynėse 82:66 (25:13, 18:16, 18:21, 21:16) įveikė Ispanijos rinktinę ir su trimis pergalėmis bei vienu pralaimėjimu jau nebenukris žemiau antrosios grupės pozicijos. Paskutinėse E grupės rungtynėse mūsiškiai susitiks su be pralaimėjimų žaidžiančia Graikijos ekipa ir šio mačo nugalėtojams užims pirmąją vietą grupėje.
2008-07-30

Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė neatsilaikė prieš Izraelį

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę Graikijoje vykstančiame Europos čempionate. Pirmosiose antrojo etapo rungtynėse lietuviai 61:72 (19:13, 12:17, 20:19, 10:23) nusileido Izraelio komandai. Pirmajame kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti kiek didesnės persvaros. Pirmaujanti komanda keitėsi nuolatos, o skirtumas augo labai nežymiai. Sužaidus šešias minutes aikštėje pasirodė sveikstantis Donatas Motiejūnas.
2008-07-29

Europos čempionato starte - Lietuvos jaunių pergalė prieš Serbiją

Šiandien (penktadienį) Graikijoje prasidėjo Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionatas, kuriame rungtyniauja Vitoldo Masalskio vadovaujama Lietuvos rinktinė. Pirmosiose B grupės rungtynėse lietuviai rezultatu 83:68 (22:20, 21:18, 24:14, 16:16) įveikė čempionų titulą ginančią Serbijos rinktinę. Pirmajame kėlinyje Lietuvos rinktinė pirmavo visas dešimt minučių.