marius pakėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius pakėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius pakėnas“.

Naujovė viešajam transportui: siūloma stoti tik tose stotelėse, kuriose žmonės norės išlipti

Viešojo transporto vairuotojai siūlo leisti stoti tik tose stotelėse, kuriose keleiviai nori išlipti. Dabar esą ir laiką tenka gaišti, ir eikvoti kurą ar elektrą ir stoti kiekvienoje stotelėje, nors norinčių išlipti ar įlipti keleivių nėra. Tiesa, reiktų įprasti spaudyti specialius mygtukus „STOP“, kurių dalis autobusų ar troleibusų Vilniuje net neturi.  O Susisiekimo ministerija ir kitos institucijos neskuba keisti tvarkos, mat naudą reikia išsamiai įvertinti.

Iš vairuotojų nori atimti papildomą uždarbį

Šalyje netrūksta eismo įvykių, kuomet dideles avarijas sukelia pavėžėjų paslaugas teikiantys vairuotojai, rizikuojantys ne tik savo, bet ir keleivių gyvybe. Vyriausybė tokių pavėžėjų atrankai sumanė įvesti aukštesnę kartelę. Siūloma neleisti dirbti pavėžėjais tiems vairuotojams, kurie neturi dvejų metų stažo. Be to, iš tokių vairuotojų būtų reikalaujama nepriekaištingos reputacijos. Patys pavėžėjai sako, kad vairuotojo amžius ir data vairavimo teisėse ne visada nusako jo sugebėjimus.
2019-02-16
Į viršų