marius bmw

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius bmw“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius bmw“.

Atidedamos rudeninės regatos

Spalio 3-4 d. Klaipėdoje turėjusi įvykti tradicinė regata "Rudeninė Baltija" ir rudeninė "Blokart" vėjaračių regata dėl netinkamų oro sąlygų atidedamos spalio 10-11 d. Regatos organizatorių prašymu patikslinta oro prognozė pranašauja, kad šeštadienio vakarą ir sekmadienį bus itin stiprus - 20 m/s vėjas. Pučiant tokio stiprumo vėjui jachtomis įplaukti ir išplaukti iš Klaipėdos Jūrų uosto būtų nesaugu. Atidėtoje regatoje startuos daugiau nei 5 jachtos.
2009-10-02

Kuršių marių regatos ketvirtąjį etapą laimėjo jachta „Jigy Jigy - Somi”

42-osios Kuršių marių regatos "Swedbank" taurei laimėti ketvirtąjį etapą ketvirtadienį laimėjo kapitono Šarūno Sodeikos vadovaujama jachta "Jigy Jigy - Somi". Antrąją vietą užėmė Viliaus Bestausko į priekį vedama jachta "Lady L", o trečiąją - kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama "Arabela". Pastarajai jachtai trečioji pozicija atiteko po to, kai po teisėjų kolegijos priimto protesto iš regatos buvo diskvalifikuota Gintauto Mincės vadovaujama jachta "Marius BMW". Atskirose grupėse pergales...
2009-08-07

Kuršių marių regatoje – nauji lyderiai

Vakar Nidoje finišavo 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti ketvirtasis etapas. Po daugmaž 6 val. trukusių lenktynių, greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką įskaitoje pirmaujančias pozicijas atsikovojo regatos dalyviai iš Estijos.
2009-08-07

Kuršių marių regata: estai įsipainiojo į tinklus

Šiandien naktį Nidoje finišavo 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti trečiasis etapas. Po daugiau nei 14 val. trukusių lenktynių, etapo lyderius nulėmė distancijoje pasitaikę tinklai, į kurių pinkles pakliuvo ir pirmaujančias pozicijas prarado kai kurios regatoje dalyvaujančios jachtos. Labiausiai trečiajame etape nepasisekė regatos dalyviams iš Estijos.
2009-08-06

Kuršių marių regatos lyderiai – tie patys

Nidoje finišavo 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti antrąjį etapą įveikusios jachtos. Po daugiau nei 19 val. trukusio ilgiausio etapo regatos lyderiais liko tos pačios jachtos. Vykstančių varžybų metu įvyko klaida – varžybų teisėjo laivo nebuvo tame trasos taške, kuris buvo nurodytas jachtų vadų ir teisėjų kolegijos susirinkime. Todėl ilgąją distanciją plaukiantys regatos dalyviai negalėjo jos tinkamai įveikti.
2009-08-05

Pirmąjį Kuršių marių regatos etapą laimėjo estai

Šiandien naktį Klaipėdos jachtų klube finišavo 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti pirmąjį etapą įveikusios jachtos. Daugiau nei 11 val. trukusių varžybų nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniosiomis įtemptai vykusios kovos minutėmis. Tokios sudėtingos lenktynių pabaigos regatoje dalyvaujantys buriuotojai seniai nebuvo matę. Netoli finišo linijos atsidūrusios jachtos dėl pirmųjų pozicijų privalėjo kovoti ne tik nuščiuvus vėjui, bet ir plaukiant prieš srovę.
2009-08-03

„Gero vėjo" regatai vėjo nepritrūko

Klaipėdiečių buriuotojų organizuojamoje regatoje Baltijos jūroje "Gero vėjo" ko jau ko, o vėjo tikrai netrūko. Dalyvavo 13 jachtų. Startavusios šeštadienį apie 11 val. iki Palangos ir atgal į Klaipėdos jachtklubą Smiltynėje jos nuplaukė per kelias valandas. Tiesa, šlapumos irgi netrūko, mat bangos kėlė buriuotojų kovinę dvasią. Beje, šiemet, nepaisant krizės, dalyvavo tik viena jachta mažiau nei pernai.