Nidoje finišavo 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti antrąjį etapą įveikusios jachtos. Po daugiau nei 19 val. trukusio ilgiausio etapo regatos lyderiais liko tos pačios jachtos.

Vykstančių varžybų metu įvyko klaida – varžybų teisėjo laivo nebuvo tame trasos taške, kuris buvo nurodytas jachtų vadų ir teisėjų kolegijos susirinkime. Todėl ilgąją distanciją plaukiantys regatos dalyviai negalėjo jos tinkamai įveikti. Taip buvo pažeistos regatos taisyklės ir dėl to buvo anuliuoti 0, I, II, III ir IV jachtų grupių antrojo etapo rezultatai. Todėl 42-osios Kuršių marių regatos absoliučiai greičiausios ir greičiausios pagal perskaičiuotą laiką jachtos kategorijų lyderiai liko tie patys, kaip ir po pirmojo etapo.

Priešingai nei buvo skelbta anksčiau, pirmajame etape absoliučiai greičiausia jachta buvo kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama jachta „ARABELA“ (10 val. 44 min. 28 s.). Antra absoliučiai greičiausia jachta – kapitono Tauro Rymonio į priekį vedama „LEVANTE“ (10 val. 52 min. 12 s.). Trečia – kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujama jachta „RAGANOSIS“ (10 val. 54 min. 06 s.). Šios jachtos ir po antrojo etapo absoliučiai greičiausios jachtos kategorijoje lieka lyderių pozicijose.

Greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką po antrojo etapo taip pat nepakito. Šioje kategorijoje pirmauja „KATARINA JEE“ (10 val. 13 min. 26 s.). Antroje vietoje – „MARIUS BMW“ (10 val. 20 min. 19 s.), trečioje – kapitono Edmundo Gylio į priekį vedama jachta „SUOMINIS“ (10 val. 45 min. 24 s.).

Antrojo etapo grupių nugalėjos: V grupė – „Vėjų rožė“, VI grupė – „VILMA“, VII grupė – „Phoenix“.

Trečiasis 42-osios Kuršių marių regatos „Swedbank“ taurei laimėti etapas startuoja šiandien. I ir II startinės grupės jachtos lenktyniaus plaukdamos trasa Nida – Nemunynas – Ventės ragas – Nida ir įveiks 46,1 jūrmylių atstumą. III ir IV startinės grupės jachtos turės įveikti 22,3 jūrmylių atstumą, plaukdamos trasa Nida - 15 pasienio boja – Ventės ragas – Pervalka – Nida.