Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marit bjoergen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marit bjoergen“.

Biatlono legenda Pjongčange dirba su baltarusiais

Šaltame ir vėjuotame Pjongčange Ole Einaro Bjorndaleno galvą šildo kepurė, kurią puošia gimtosios Norvegijos vėliava. Vis dėlto viena ryškiausių pasaulio sporto žvaigždžių šiemet savo šaliai nereikalinga. 44-ejų biatlono legenda Pietų Korėjoje varsto duris, ant kurių puikuojasi Baltarusijos spalvos. Dėl ateities apsispręs po sezono O. E. Bjorndalenas šiemet nepateko į Norvegijos rinktinę. Biatlonininko žmona baltarusė Daria Domračeva prieš žaidynės tikino, kad jos vyras į Pjongčangą vyks.
2018-02-23

Dramatišką pergalę iškovojęs prancūzas: žinojau, kad tai bus vienas didžiausių mano iššūkių

Martinas Fourcade’as iškovojo vieną dramatiškiausių pergalių Pjongčango olimpinėse žaidynėse. 29-erių prancūzas sekmadienį po fotofinišo triumfavo 15-os kilometrų masinio starto biatlono varžybose. Atidavė visas jėgas Tokį pat rezultatą užfiksavęs (35 minutės, 47,3 sekundės) Simonas Schemppas liko antras. „Numaniau, kad bus įtemptas finišas ir atidaviau viską, ką galiu. Simonas geras sprinteris, o tai nėra mano stipriausia vieta. Žinojau, ka laukia vienas didžiausių iššūkių.
2018-02-18

Po finišo pravirkusi slidininkė: norėjau kuo greičiau atsigulti ant šalto sniego

Lietuva oficialiai turi dar vieną olimpietę. Pjongčango žaidynėse debiutavo Marija Kaznačenko. 24-erių slidininkė po finišo sunkiai gaudė kvapą, o jos akyse susitvenkė ašaros. „Kai artėjau finišo link, negalėjau kvėpuoti, norėjau kuo greičiau išsitiesti ant šalto sniego ir gulėti, – tv3.lt pasakojo M. Kaznačenko. – Po finišo buvau pikta, po to pradėjau verkti.“ Visaginietė 10 kilometrų slidinėjimo varžybose užėmė 73-ąją vietą.
2018-02-15

Moterų 15 km skiatlono rungtyje – Skandinavijos slidininkių triumfas

Šeštadienį 2014 metų Sočio (Rusija) žiemos olimpiadoje išdalintas antrasis apdovanojimų komplektas. Moterų 15 km skiatlono - 7,5 km klasikiniu stiliumi ir 7,5 km laisvuoju stiliumi - auksą iškovojo Norvegijos slidininkė Marit Bjoergen. 33-ejų metų nugalėtojos, kuri 2010 metų olimpiadoje Vaknuveryje (Kanada) pelnė tris olimpinius aukso medalius ir iš viso jų turi jau septynis, laikas - 38 minutės 33,6 sekundės.
2014-02-08

Pasaulio čempionato auksas – Norvegijos ir Švedijos slidininkams

Norvegijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato moterų 1,3 km sprinto lenktynes laisvuoju stiliumi ketvirtadienį laimėjo norvegė Marit Bjoergen. 30-metė Norvegijos slidininkė šios rungties planetos čempione buvo tapusi ir 2003 metais. Sidabro medalį iškovojo nugalėtojos titulą gynusi italė Ariannai Follis, o bronzos apdovanojimas atiteko slovėnei Petrai Majdič. Finale dalyvavo šešios slidininkės.
2011-02-24

Pasaulio slidinėjimo varžybose triumfavo norvegė ir čekas

Švedijoje vykstančiame planetos slidinėjimo taurės varžybose šeštadienį pergales šventė norvegė Astrid Jacobsen ir čekas Lukašas Baueris.Moterų 15 km persekiojimo lenktynėse (7,5 km klasikiniu būdu ir 7,5 km laisvuoju stiliumi) Astrid Jacobsen sugaišo 41 minutę 34,6 sekundės ir 5,9 sekundės aplenkė tėvynainę Marit Bjoergen bei 14,3 sekundės - trečiojoje pozicijoje finišavusią suomę Aino Kaisą Saarinen.Pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Virpi Kuitunen (+43,4 sek.
2008-02-23

Planetos slidinėjimo čempionate auksą laimėjo suomės ir italai

Pasaulio slidinėjimo pirmenybėse Japonijoje penktadienį moterų komandinės sprinto rungties (6 po 1,2 km) auksas tarp 18 ekipų atiteko Suomijos duetui - Liisai Riittai Roponen ir Virpi Kuitunen - 16 minučių 20,9 sekundės.
2007-02-23

Pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etapą Kinijoje laimėjo rusė ir norvegas

Ketvirtadienį planetos slidinėjimo taurės varžybų etape Kinijoje moterų 0,9 km sprinto distancijos finale nugalėjo rusė Jevgenija Šapovalova, aplenkusi tautietę Nataliją Matvejevą bei norvegę Guro Stroem Solli.Pasaulio slidinėjimo taurės moterų varžybų lyderių rikiuotė (po 13 rungčių iš 20): 1. Virpi Kuitunen (Suomija)          1197 tšk.
2007-02-15

Slidininkė Irina Terentjeva šeštadienį Šveicarijoje finišavo 49-a

Šeštadienį pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etape Davose (Šveicarija) 49-ąją vietą moterų 10 km distancijoje laisvuoju stiliumi užėmė Irina Terentjeva.
2007-02-03

Pasaulio slidinėjimo taurės etapo sprinto varžybose pirmavo italai

Rusijoje pasibaigusiame 2006-2007 metų sezono planetos slidinėjimo taurės varžybų etape sekmadienį sprinto varžybose pirmąsias vietas užėmė italai - Arianna Follis ir Renato Pasinis. A. Follis moterų finale aplenkė prizininkėmis tapusias vokietę Claudią Kuenzel-Nysand bei amerikietę Kikkan Randal. Tik ketvirta liko šio sezono lyderė suomė Virpi Kuitunen. Vyrų varžybų finale R. Pasinis įveikė rusą Nikolajų Pankratovą bei šio sezono lyderį vokietį Tobiasą Angererį.