marcos daniel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcos daniel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcos daniel“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Vimbldono teniso turnyras. Antradienis

Londone tęsiasi prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pergales iškovojo bei kovą toliau tęs: 8-Richard Gasquet (Prancūzija) - Mardy Fish (JAV) 6:3, 6:4, 6:2; 23-Tommy Robredo (Ispanija) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4; Martin Vassallo Arguello (Argentina) - Ivo Minar (Čekija) 6:4, 2:6, 2:6, 6:2, 6:2; Tommy Haas (Vokietija) - Guillermo Canas (Argentina) 3:6, 6:4, 6:4, 6:4; 27-Nicolas Kief...
2008-06-24

Estė pateikė staigmeną „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį pergales antrajame rate iškovojo visi keturi vyrų vienetų varžybų pirmojo aštuntuko žaidėjai.
2008-05-30

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

ATP serijos teniso turnyre Barselonoje baigėsi pirmoji varžybų diena

Ispanijoje baigėsi ATP serijos „Open Sabadell Atlantico Barcelona 2008“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 888 tūkst. eurų, pirmoji varžybų diena.
2008-04-29

Korto šeimininkų ir argentiniečių pergalės teniso turnyre JAV

ATP serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre Hjustone, kurio prizų fondą sudaro 436 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas. Turnyro favoritas amerikietis Jamesas Blake`as 6:3, 6:2 sutriuškino tautietį Ryaną Harrisoną, o kitas korto šeimininkas Wayne`as Odesnikas 6:3, 7:5 privertė pasiduoti šeštąją raketę Izraelio atstovą Dudį Selą.
2008-04-18

JAV prasidėjo tarptautinis teniso turnyras

Pirmadienį JAV prasidėjo vyrų ir moterų "Region Morgan Keegan Championships" tarptautinis teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Vyrų vienetų varžybas pergalingai pradėjo paskutinių dvejų metų šio turnyro nugalėtojas vokietis Tommy Haasas. Trečiąjį reitingą turintis Vokietijos tenisininkas pirmajame rate 6:3, 6:2 sutriuškino argentinietį Diego Hartfieldą.
2008-02-26

ATP serijos teniso turnyro JAV rezultatai

JAV tęsiasi ATP serijos "SAP Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 436 tūkst. JAV dolerių. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje antroji turnyro raketė amerikietis Jamesas Blake`as 6:3, 6:1 sutriuškino tautietį Samą Warburgą, kitas JAV tenisininkas Mardy Fishas 6:3, 6:4 nugalėjo tėvynainį Timą Smyczeką, o amerikietis Robby Ginepri 6:2, 5:7, 6:4 įveikė dar vieną korto šeimininką Jesse`į Witteną.
2008-02-20

Staigmenos Prancūzijos teniso čempionate

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybės, kurių bendrą prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų.Sėkmingai turnyrą pradėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis. Antrąjį reitingą šiemet turintis Ispanijos tenisininkas antradienį pirmajame rate 7:5, 6:3, 6:2 nugalėjo argentinietį Juaną Martiną Del Porto.
2007-05-30

Favoritų pergalės vyrų teniso turnyre Brazilijoje

Brazilijoje tęsiasi ATP serijos "Brasil Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro sudaro 456 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį buvo baigiami žaisti pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo ir abu pirmojo trejetuko žaidėjai: turnyro favoritas ispanas Juanas Carlosas Ferrero 6:4, 6:4 nugalėjo argentinietį Sergio Roitmaną, o trečiąjį reitingą turintis kitas Ispanijos tenisininkas Nicolas Almagro 6:0, 6:1 sutriuškino tautietį Fernando Vicentę.