marcel granollers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcel granollers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcel granollers“.

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Lyderių pergalės tarptautiniame teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje turnyro favoritė bei praėjusių metų finalininkė italė Flavia Pennetta 7:6 (7:4), 6:1 nugalėjo aštuntąją raketę rumunę Ediną Gallovits, o antroji pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:4, 6:0 įveikė ukrainietę Mariją Korytcevą.
2008-02-29

Netikėti rezultatai teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį vienetų varžybose buvo žaidžiami aštuntfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota eilė netikėtų rezultatą. Vyrų varžybose pergalę iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų iškovojo tik pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas, 6:2, 6:3 sutriuškinęs ispaną Santiago Venturą.
2008-02-28

Du argentiniečiai iškopė į Barselonos teniso turnyro aštuntfinalį

Ispanijoje tęsiasi tarptautinis ATP serijos "Open SEAT 2007" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 850 tūkst. eurų.Antradienį pergales vienetų varžybų šešioliktfinalyje iškovojo bei į aštuntfinalį pateko du Argentinos tenisininkai. Ketvirtoji raketė Davidas Nalbandianas 6:2, 6:0 sutriuškino korto šeimininką Alberto Martiną, o penkioliktas pagal reitingą Agustinas Calleri 6:2, 6:2 įveikė italą Paolo Lorenzį.