manučaras markoišvili

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manučaras markoišvili“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manučaras markoišvili“.

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

„Lietkabelio“ varžovė – lietuviams artima Italijos komanda

Trečiasis Panevėžio „Lietkabelio“ Europos taurės varžovas – Italijos Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Panevėžiečiams tai – galimybė reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo Miunchene. Turi tikrą lyderį „Grissin Bon“ ir „Lietkabelio“ statistika – vienoda. Abi komandos laimėjo po rungtynes iš dviejų.
2017-10-25

B grupė: viskas lietuvių rankose

Lietuviai, norėdami išvengti matematikos, turi laimėti prieš vokiečius. Antradienį po fantastiškos kovos triumfavo gruzinai. Lietuvos rinktinė 94:62 sutriuškino Ukrainos komandą. Trečiadienio lietuvių varžovai rungtynių išvakarėse 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė italus. Pastarieji rungtynes pradėjo 8:3, bet vokiečiai bemat išlygino rezultatą (8:8). Vienodi skaičiai švieslentėje degė ir po dviejų kėlinių (29:29). Atkakli kova vyko iki rungtynių pabaigos.
2017-09-06

Lietuvių skriaudikai suklupo dar kartą – šįkart prieš autsaiderius

Europos čempionate antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Gruzijos rinktinė. Ji sekmadienį 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21) nusileido autsaideriams ukrainiečiams. Gruzinai pirmajame ture paguldė ant menčių lietuvius.