mantas strolia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas strolia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas strolia“.

Mantas Strolia – apie neįprastą profesiją ir dažną lietuvių bruožą: su tokiais nedirba

Jau šį šeštadienį laidoje „galvOK“ pasirodys profesionalus slidininkas, dukart olimpinėse žaidynėse dalyvavęs daugkartinis Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos slidinėjimo čempionas Mantas Strolia. Vyras jau porą metų padeda kitiems – ir tikina, jog sportininkui būdingas savybes galime išsiugdyti mes visi.  Mantas Strolia jau antrus metus užsiima sporto ir asmeninio efektyvumo trenerio veikla.
2021-10-30

Vida Vencienė: žaidynes – fantastiškos, lietuvių pasirodymai – nerealūs

Pjongčango žaidynių uždanga nusileido. Prabėgusią žiemos olimpiadą viena Lietuvos misijos vadovių, Kalgario čempionė Vida Vencienė įvertino žodžiu „fantastika“. „Žaidynės nerealios, kaip ir visada. Dėl orų permainų sportininkams buvo nepaprastai sunku, bet tai olimpiadą paįvairino. Kiekvienos žaidynės turi savo cinkelį ir, tuo pačiu, yra tokios pačios. Smagu čia matyti pilnas arenas. Susidomėjimas tikrai yra“, – vertino V. Vencienė.
2018-02-25

Uždarymo ceremonijoje šalies vėliavą nešiantis 18-metis: tai – labai didelė garbė

Sekmadienį iškilminga uždarymo ceremonija nusileis žiemos olimpinių žaidynių uždanga. Lietuvos rinktinė vėl žygiuos Pjongčango stadionu. Šįkart delegacijos priekyje bus jauniausias jos narys – vėliavą mosikuosiantis 18-metis kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas. Rinkosi tarp vyriausio ir jauniausio Be A. Drukarovo iki žaidynių uždarymo ceremonijos Pietų Korėjoje liko trys slidininkai – Marija Kaznačenko, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis.
2018-02-24

Teisėjų sustabdytas slidininkas: jie nenorėjo, kad tokie, kaip aš, maišytųsi

Lietuviams Pjongčango olimpinės žaidynės baigėsi. Paskutinis startavo slidininkas Mantas Strolia. Jis 50-ies kilometrų varžybose lyderiams pralaimėjo ratu. Taip traukė raumenis, kad bėgo ašaros M. Strolia įveikė 39 kilometrus. Tada arbitrai lietuvį sustabdė. „Iki paskutinio rato pritrūko gal pusantro kilometro. Beliko pora pakilimų, bet teisėjai tiesiog nenorėjo rizikuoti, kad pasimaišytų kiti sportininkai. Tokie, kaip aš. Ir sustabdė.
2018-02-24

Nesėkmingas uždarymas: paskutinis startavęs Lietuvos olimpietis nebaigė varžybų

Slidininkas Mantas Strolia paskutinis iš Lietuvos olimpiečių stojo prie starto linijos Pjongčango žiemos žaidynėse, tačiau nustebinti nesugebėjo. Lietuvis startavo 50 km klasikiniu stiliumi slidinėjimo varžybose, bet finišo nepasiekė. Ties 40-uoju trasos kilometru M.Strolią varžybų lyderiai aplenkė ratu ir mūsiškis buvo priverstas baigti pasirodymą. Auksą šioje rungtyje laimėjo suomis Iivo Niskanenas, užtrukęs 2 val. 8 min. 22,1 sek.
2018-02-24

Lietuvos slidininkai: buvo pragaras, o galiausiai – bandymas išgyventi

Lietuvos slidininkams Pjongčango olimpinėse žaidynėse liko vienintelis startas. Priešpaskutiniame, į kurį lietuviai dėjo bene daugiausia vilčių, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis, savo komandinio sprinto rungties pusfinalyje aplenkė dvi komandas ir užėmė 12-ąją vietą. Žiauriai sunku „Buvo žiauriai sunku, – iškart po finišo dūsavo M. Strolia. – Pirmasis ratas geras, lengvas. Per Modesto važiavimą reikėjo atsigauti. Jaučiau, kad laiko per mažai. Oro netrūko, bet raumenys sunkėjo.
2018-02-21

Lietuvos slidininkas: sakiau, kad trasoje mirsiu už nepriklausomybę

Lietuvos slidininkai šalies šimtmečio proga liko greta 15-os kilometrų varžybų šimtuko. Mantas Strolia penktadienį užėmė 94-ąją vietą, Modestas Vaičiulis – 96-ąją. Pirmasis nuo nugalėtojo atsiliko šešiomis minutėmis, 47,5 sekundės. „Šiandien buvo pakankamai sunku. Oras apgaulingas. Slydimas geras, saulėta, nebuvo stipraus vėjo. Atrodo, pirmąjį ratą pradėjau atsargiai, bet, iš tikrųjų, per stipriai. Buvo statūs pakilimai. Tarsi šliuoži, raumenys ne taip sunkiai dirba, bet trūksta oro.
2018-02-16

Lietuvos slidininkai Pjončange finišavo pirmojo šimtuko uodegoje

Penktadienį Pjončango žiemos žaidynėse 15 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi lenktynėse startavę du lietuviai - Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis vos pateko į pirmąjį šimtuką. M.Strolia finišavo 95-as, trasą įveikęs per 40 min. 31,4 sek. M.Vaičiulis užtruko 40 min. 53 sek. ir finišavo 97-oje vietoje. Auksą šioje rungtyje pelnė šveicaras Dario Cologna (33 min. 43,9 sek.). Sidabro medalį ant kaklo pasikabino norvegas Simenas Hegstadas Kruegeris, atsilikęs 18,3 sek.
2018-02-16

Lietuvos slidininkai sukritikavo Aleksandro Pogrebnojaus kurtas aprangas

Lietuvos olimpiečiai Pjongčango žiemos žaidynių trasas įveikia su Aleksandro Pogrebnojaus kurtomis aprangomis. Jei dizainerio širdis socialiniuose tinkluose trykšta džiaugsmu, patys atletai turi nemažai kritikos. „Žiūrint į mūsų sportininkus olimpinėse žaidynėse, širdis džiaugiasi. Jie su naujomis aprangomis atrodo žiauriai gerai. Labai malonu būti nors ir maža, bet olimpinės šventės dalimi“, – feisbuke džiūgavo A. Pogrebnojaus. Tačiau patys sportininkai nėra tokie susižavėję.
2018-02-14

Pjongčangas: anksti suklupęs M.Strolia nefinišavo

Sekmadienio rytą Pjongčango olimpinėse žaidynėse savo starto sulaukė ir Mantas Strolia. Lietuvis slidinėjimo 15 km + 15 km rungtyje (skiatlonas) distancijos nebaigė. Lietuvis suklupo ir neišsilaikė ant slidžių jau varžybų pradžioje ir tai jį nubloškė į paskutines vietas. Ties 21-uoju kilometru M.Strolia buvo aplenktas ratu ir užėmė 64-ąją vietą.