Mano automobilis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Mano automobilis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Mano automobilis“.

Lietuvos drifto čempionate – analogų neturintis BMW bolidas su AMG V8 varikliu

Prakalbus apie vokiškus automobilius, daug kam puikiai žinoma kas slepiasi už šventosios trejybės titulo – BMW, „Mercedes-Benz“ ir „Audi“. Kai tema pasisuka link drifto, iš trejybės lieka du konkuruojantys gamintojai, mat keturiais žiedais pasidabinę automobiliai turi per daug varančiųjų ratų.
2023-07-04

Netikėtų Lietuvos drago čempionato dalyvių sąraše – minioje pradingstantis „Volvo S70“ ir ypatingai greitas „Volkswagen Scirocco“

Pamatę ryškų, ištaigingų formų superautomobilį su garsiai riaumojančiu išmetimu, atsisuka net ir tie, kurie automobiliais nesidomi. Ir nieko nuostabaus – tokie modeliai sukurti tam, kad traukte trauktų praeivių žvilgsnius, priverstų kilstelėti nykštį aukštyn ir su nedideliu pavydu pasižiūrėti, kas gi sėdi prie vairo. Kasdieniai, akiai įprasti automobiliai, sustoję prie šviesoforo, deja, lieka nepastebimi.
2022-08-04

Veronika: „Iki susipažinimo su „Ford“ automobiliais, buvau ištikimiausia BMW markės fanė“

Nuo BMW iki „Ford“. Visa tai skamba ganėtinai neįprastai – visgi, daugelis automanų įsivaizduoja, jog BMW logotipu pažymėti automobiliai visuomet būna, lyg būtų vienu laipteliu aukščiau už ganėtinai nuosaikiai atrodančius „Ford“. Kita vertus, Jūsų dėdės dyzelinis „Ford Galaxy“ nėra toks pats kaip Vilniuje gyvenančios automanės „Ford Fiesta ST“.  Pradėkime nuo ganėtinai šabloniško klausimo.
2022-07-04

Ištikimiausias „Klaipėda Motor BBQ“ dalyvis į artėjantį festivalį atvyks su dar kartą patobulintu automobiliu

Jau balandžio 24-26 dienomis vyksiančio „Klaipėda Motor BBQ“ festivalio organizatoriai mojuoja burtų lazdelėmis, jog retkarčiais nedėkingi ir permainingi vasaros orai nesutrukdytų ilgojo automaniško savaitgalio. Nors pasiruošimas festivaliui nenutrūksta net ir esant ypatingai blogam orui, šiemet įvyksiančiame „Klaipėda Motor BBQ“ tikimasi sulaukti ne tik naujų, bet ir ilgamečių dalyvių, kurie nepraleisdavo progos vieną vasaros savaitgalį praleisti tarp kitų benzingalvių. Visgi – tai tradicija.
2022-06-23

Metė iššūkį „drago“ galiūnams: į lenktynių trasą – su 40 metų senumo „bulka“

Dažnesni automobilių traukos varžybų lankytojai Tomą Čižauską jau yra įsiminę. Vyras vienas nedaugelio, stojančių prie „drago“ starto linijos su automobiliu, kuriam, galima sakyti, jau metas būtų ir į muziejų – 40 metų senumo „Audi 80“. Ir kol kas, panašu, nustoti stebinti autosporto gerbėjų nežada. Be to, T. Čižauskas ir jo vadovaujamos automobilių galios didinimo dirbtuvės UAB „Insane LT“ šiemet automobilių traukos varžybų gerbėjus nustebins ir viena ypatinga akcija.
2022-05-02

Pirmąją „Klaipėda Motor BBQ“ dalyvio paraišką atsiuntęs Gintas: „Mano svajonė – turėti išskirtinį automobilį“

Automobilių entuziastų bendruomenė puikiai žino, jog nenumaldomai artėjanti vasara kelia sunkiai sutvardomą jaudulį. Po ganėtinai suvaržytų pandemijos metų, šių metų vasara leis prisiminti ką reiškia vykti į didesnius bendraminčių susibūrimus arba – vėl pajusti ką reiškia dalyvauti benzingalviams skirtame festivalyje.
2022-04-05

Edgaras: „Automobilio spalva keitėsi penkis kartus, kol radau sau patinkančią“

„Modifikacijos, modifikacijos, modifikacijos ir dabar turime tokį Frankenšteiną“, – juokdamasis savo projektą apibūdina Edgaras. Keletą metų šiam projektui pagrindinį dėmesį skyręs Edgaras pripažįsta, jog finišo tiesioji jau matyti horizonte. Vis dėlto, net ir ištarus tai, atliktinų darbų sąrašas tikrai nėra pats trumpiausias. „Po nekokybiško lankų sudėjimo laukia kėbulo perdažymas. Reikia sutvarkyti vidaus estetiką, vidų perdažyti, kuro baką bagažinėje įdiegti, pasiprogramavimas.
2022-02-04

Aistė: „Svajoju, kad vieną dieną pati galėsiu perrinkti automobilio variklį ir dalyvauti lenktynėse“

Karolina Kolosauskaitė Šiandien Jums papasakosime apie merginą, kuriai galvą apsuko populiarumo nestokojanti „Mazda MX-5“. Būtent šis automobilis yra „kaltas“ dėl to, jog Aistė nusprendė tapti japoniškų automobilių bendruomenės dalimi. „Tai automobilis, su kuriuo esu susiejusi savo ateities planus, noriu jį tobulinti ir net gi dalyvauti automobilių lenktynėse“, – sako mergina.
2021-10-11

Darius: „Turiu atsitraukti nuo vieno projekto, jog galėčiau vėliau prie jo sugrįžti“

Automobiliai gali suteikti ne tik didžiulę motyvaciją judėti pirmyn. Jie taip pat gali būti milžiniškas demotyvacijos šaltinis, dėl kurio norisi 11 mm galvutę paleisit į sieną, o koją bakstelėti į kokį nors šalia esantį objektą. Automobiliai labai dažnai būna geriausias kantrybės išbandymas, ypač, kai garaže stovinčią mašiną norisi atnaujinti savomis rankomis, o į paviršių iškilusios kliūtys nėra jau taip lengvai įveikiamos.
2021-07-12

Į muziejų keliausiantis „Buick Series 60“ – neeilinis automobilių pramonės palikuonis

Ketvirtasis praėjusio amžiaus dešimtmetis automobilių pramonėje buvo išskirtinis. Spartus technologinis progresas kiekvienais metais padėdavo nustebinti visuomenę su vis naujais, išskirtiniais, geresniais ar stilingesniais automobiliais, tačiau didžiausias smalsuolių minias rinkdavo tik vienas ir konkretus automobilio tipas. Kompanijos flagmanas – frazė, kurią kiekvienas automobilių bendrovės vadovas mėgsta ištarti išdidžiai.
2021-03-16
REKLAMA
REKLAMA

Darius: „Noriu įrodyti, jog dyzelinė „ceškė“ gali būti ne tik darbinė, bet ir gražus daily“

Kadaise ant kiekvieno kampo matyta ir girdėta, garsioji „ceškė“ šiandien yra stebėtinai retas reiškinys. Ypač didesniuose miestuose, kuriuose senųjų „Audi“ automobilių vairuotojai persėdo už pažangesnės technikos vairo, bet tai – normalu.
2021-03-12

Mantas: „Norėjau išsaugoti tėčio pradėtą projektą“

Traukos lenktynių čempionatas – kadaise ypatingą žiūrovų trauką turėjusi automobilių sporto disciplina, kuri tam tikru laikotarpiu išgyveno aukso amžių. Nors susidomėjimas šia sporto šaka po truputėlį sugrįžta, tačiau pažvelgus į dalyvių parką, jame išvystume radikalius pokyčius. Šimtus valandų garaže tūnojusius automobilius pakeitė modernūs analogai, kurie su gerokai mažesnėmis investicijomis, ketvirčio mylios atstumą įveikia kone tokiu pačiu tempu ar netgi greičiau.
2021-02-08

„Giedrius“: „Reikiamas dalis pirkau dar neturėdamas automobilio“

Pramoga ir pomėgis. Du, lyg ir, panašūs, bet visiškai skirtingi žodžiai, kurie leidžia aplinkiniams suprasti kaip giliai esi įbridęs į automobilizmo liūną. Automobiliai, kaip pramoga, gali būti įvairi. Pavyzdžiui, superautomobilio nuoma už 100 eurų vien tam, jog galėtum pasijusti kaip ta kino žvaigždė ar „Youtube“ ant bangos esantis reperis. O kaip tuomet reikėtų apibūdinti pomėgį? Iš tiesų, šią sąvoką būtų galima apibrėžti mums parodžius pirštu į šios istorijos veikėją – Giedrių.
2021-01-31

Ričardas ir jo „vabalas”: Istorija apie dvi sielas

Dominykas Liberis Esama žmonių, kuriuos išvydęs bemat užsinori sužinoti jų istoriją. Paklausti, iš kur atkeliavo ir kur traukia dabar. O jei toks žmogus dar sėdi prie senutėlio, praėjusių laikų dvasia alsuojančio vabalo vairo, noras susipažinti išauga dar labiau. Ričardas ir jo automobilis – būtent toks duetas. Abu matę nemažai gyvenimo, tačiau dėl keleto įbrėžimų tapę tik dar žavesniais. Tad štai ji – trumpa dviejų senų sielų draugystės istorija.
2020-12-30

Lietuvos drifto čempionate dalyvaujantis Arūnas: „Dabartinį bolidą laikiau patvoryje keturis metus“

Nuo pūpsojimo šalia televizoriaus ir minkant klaviatūros mygtukus bandant įveikti posūkį lekiant ant tūkstančio „Need For Speed“ žaidime iki realaus, apčiuopiamo sportinio bolido, kuris be didelių problemų gali 150 km/val. greičiu slysti šonu. Visa tai skamba kaip lenktynės, lenktynės, lenktynės – veikla, kuri yra be galo artima Arūnui Paulavičiui. Iš Švenčionių miestelio kilusiam vyrukui, kuriam šiandien galima klijuoti keletą etikečių: automanas, lenktynininkas, kruopštus mechanikas ir tėtis.
2020-10-14

„Drifteris“ Ivanule ėmėsi išskirtinio projekto: prikels „UAZ 469“ su V12 varikliu

Užkietėjusius automobilistus galima iš dalies laikyti ligoniais, turinčiais priklausomybę ne tik vairavimui, bet ir įvairiausių projektų konstravimui. Ir nebūtinai jie turi būti logiški ir racionalūs. Štai „drifteris“ Gediminas Ivanauskas – Ivanule su kolegomis jau ne pirmą mėnesį vakarus po darbų leidžia „Edler“ servise antram gyvenimui keldamas išskirtinį UAZ 469 automobilį, turintį 5 litrų 12 cilindrų V formos variklį.
2020-09-22

Nedas: „Norėjau mašinos, į kurią žmonės atsigręžtų pažiūrėti“

Automobilių puošybos tendencijos per pastaruosius dvidešimt metų pasikeitė kardinaliai. Jeigu 2000-aisiais didžioji dauguma daugiau dėmesio skirdavo akį rėžiančioms kėbulo dalimis arba trumpai tariant – stilistinei automobilio pusei, tai šiandien matome absoliučiai priešingą vaizdą. Jaunoji karta semdamasi įkvėpimo iš bendraminčių kitose šalyse, susikoncentruoja ne tik į išvaizdą, bet ir į techninę pusę, kurios dėka automobilis gali važiuoti greičiau, stabiliau ir užtikrinčiau.
2020-07-29

Domas: „Modifikuoti automobilius pradėjau įkvėptas brolio“

Galbūt tai tik sutapimas, tačiau devintame dešimtmetyje sukurti „Audi“ markės automobiliai Lietuvoje gavo pravardes, kurios asocijuojasi su maistu. Štai, kad ir legendinė „Audi 100“ iki šiol pravardžiuojama Silkės vardu, o ne ką mažiau populiarumo sulaukusi „Audi 80“ ir „Audi 90“ gavo Bulkos pravardę. Jeigu dėl Silkės suteiktos pravardės dar norėtųsi ginčytis, tai „Audi 80“ ir „Audi 90“ modelių šeimai skirtas apibūdinimas tinka kone idealiai.
2020-07-17

Edgaras: „Ieškojau „Golfo“, įsigijau „Jetta“

Siekis turėti gražų automobilį daugeliui turėtų būti gerai pažįstamas. Juk retas nori važinėti automobiliu, kurio sparne stūkso bulvės dydžio skylė ar kėbulo dalių atspalviai primena vaivorykštę. Na, nebent tai ribotos laidos „Harlequin“ versija. Puikiai suprantate, jog grožis – abstrakti ir subjektyvi sąvoka, tačiau ji neabejotinai gali priversti eilinį vairuotoją konvertuoti į automobilių entuziastą.
2020-06-30

Legendinio ralio bolido kopijas kuriantis Tomas: „Su technika draugauju nuo vaikystės“

Savadarbis automobilis – pakankamai plati, bet labai aiški sąvoka, kurią galime naudoti įvairiausiomis progomis. Šį apibūdinimą galime naudoti visiems automobiliams, kurie buvo suprojektuoti savomis jėgomis, neturint automobilių gamintojo pagalbos ir vadovaujantis tik savo nuojauta. Tuo tarpu štai šis, įspūdingai atrodantis projektas, tiesą sakant, netelpa į jokius rėmus. Nes tai nėra nei seno automobilio restauracija, nei jau egzistuojančio automobilio patobulinimas.
2020-06-22

Rokas: „Scirocco mano gyvenime atsirado visiškai netikėtai“

Šiais laikais jau nieko nebestebina automobilis, kuris pro šalį prarieda lėtai, užtikrintai ir pritūpęs arčiau važiuojamosios dalies. Kiekvienas iš mūsų esame pripratę prie sužemintų automobilių, kurių atsiranda vis daugiau ir daugiau, bet dabar, panašu, jog priėjome etapą, kuris skatina sužemintų automobilių savininkus pagalvoti ne tik apie stilingus ratlankius ar naują amortizatorių komplektą, bet ir atkreipti dėmesį į įvairiausias smulkmenas, kurios sužemintą automobilį paverčia išskirtiniu, ...
2020-06-17

Kristiana: „Driftas man ne hobis, o gyvenimo būdas“

Karolina Kolosauskaitė Mergina, kuri sugeba valdyti automobilį slystantį šonu. Būtent taip galima apibūdinti iš Kauno kilusią, pašėlusią, ne mergaitišku hobiu užsiimančią merginą – Kristianą. Jeigu tai nuskambėjo truputėlį šabloniškai, tuomet leiskite visa tai perfrazuoti į daugeliui benzingalvių labiau patiksiančią formą.
2020-05-26

Roberta: „Man nėra sunku pačiai pakeisti stabdžių cilindrą ar šarnyrą“

Karolina Kolosauskaitė Šiais, mados ir technologijų, laikais vis dažniau galime sutikti merginų – automanių, kurios ne tik yra pametusios galvą dėl automobilių kultūros, vairuoja išskirtinę išvaizdą turinčius automobilius, bet ir dalyvauja autosporto varžybose. Tačiau merginų, kurios negaili savo manikiūro ir gali pačios pakeisti šarnyrą ar nusidažyti automobilį, reiktų gerai paieškoti.
2020-04-22

Automanų pora Karolina ir Ignas: „Mūsų tikslas – susiremti durimis trasoje“

Pavasaris – ilgai lauktas metų laikas, kuris leidžia džiaugtis saulės spinduliais, ilgesne diena bei automobiliais, kurie keletą mėnesių buvo priverstinai uždaryti jiems skirtuose garažuose.
2020-03-24

Norbe pristatė savo naujausią projektą

Gausų sekėjų skaičių turintis Norbe puikiai žino kaip pradžiuginti savo gerbėjus. Pamirškite įvairiausius eksperimentus ar vaizdus iš varžybų. Daugiausiai dėmesio nuolatos sulaukia Norbes garaže tūnantys projektai.  Šiandien atėjo metas iš arčiau susipažinti su projektu apie kurį buvo kalbama ne vieną mėnesį. Atidžiai vaikino veiklą sekantys automanai turėtų prisiminti, jog šis 3 serijos BMW į garažą atvyko tikrai ne pačios geriausios būklės. Tai pripažįsta ir pats Norbe.
2020-03-24

Jaunystę menantis sentimentas – iš pagrindų atsinaujinusi „Lada Niva“

1990-ųjų pradžioje į Lietuvą ir kitas aplinkines šalis plūstelėjusi technika pagaminta Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ar Japonijoje leido daugeliui vairuotojų suprasti kokie ryškūs skirtumai gali būti tarp, pavyzdžiui, antros kartos „Volkswagen Golf“ ir tuo pačiu laikmečiu pagamintos „Lada“ ar „Moskvič“. Techninė pažanga buvo bene pagrindinė priežastis, dėl kurios keletą dešimtmečių Lietuvos keliais riedėjusi rusiška technika buvo nustumta į pakraščius.
2020-03-16

Praeities technikos lobynas lietuvio kluone – rečiausi kolekcijos eksponatai prieinami visiems

Dar šešioliktą amžių menantį Babtyno dvarą per porą dešimtmečių Mindaugas Šventoraitis pavertė meno ir kultūros traukos centru, kuriame vyksta įvairios parodos, koncertai ir plenerai. Dvaro kluoną ir svirną jis per 20 metų pavertė muziejumi, kuriame sukauptas bene didžiausias šalyje praeities technikos lobynas. Dvarininko pasididžiavimą – 90 senovinių motociklų, kokių visame pasaulyje likę vienetai, – dvaro lankytojai gali apžiūrėti nemokamai.
2020-02-14

Paulius: „Didžiąją dalį vaikystės praleidau pas tėtį garaže“

Pirmas automobilis – pirmas projektas. Pakankamai retas reiškinys. Juk pirmasis automobilis turi būti skirtas vežioti merginas, kelionėms po atokiausius šalies kampelius ir patirti kuo daugiau nuotykių. Tuo tarpu Pauliaus požiūris į pirmąjį automobilį buvo truputėlį kitoks. „Nuo pat pirmosios dienos stengiausi jį išlaikyti kuo tvarkingesnį. Kalbu ne tik apie švarą viduje, bet ir estetinę bei techninę pusę“, – pasakoja Paulius.
2019-10-07

Mindaugas: „Žmonėms šios „Mazdos“ patinka. Tik, turbūt, labiau vaikinams nei merginoms“

Geriausias visų laikų rodsteris – tai tik vienas iš keleto skambių komplimentų, kurie būna siunčiami Japonijoje gimusio „Mazda MX-5“ adresu. Devinto dešimtmečio pabaigoje debiutavęs modelis tapo bene idealiu pavyzdžiu visiems automobilių gamintojams, jog kompaktiškas, klasikinės komponuotės rodsteris gali priklausyti pelningų projektų grupei.
2019-09-25

Edgaras: „Man patinka šių automobilių dizainas“

Ne vieną kartą įsitikinome, jog BMW markės entuziastai – aktyviausi. Lyg susitarę, BMW automobilius vairuojantys automanai užpildė mūsų pašto dėžutę su stilingais, modifikuotais ir nestandartiniais automobiliais.
2019-08-07

Tomas: „Sakoma, jog automobilis parodo žmogaus charakterį“

Mums tikrai nereikia priminti kokį bendrą pomėgį turime, bet kai ateina metas pasirinkti mėgstamą automobilį arba kai pradedame galvoti ką su juo norime veikti, tuomet daugelio entuziastų keliai išsiskiria. Potencialių krypčių ir galimybių tikrai netrūksta. Galutinį sprendimą, iš tiesų, lemia kiek laisvo laiko turite, kokį biudžetą galite skirti ir kuri automobilių kultūros kryptis padarė didžiausią įtaką augant.
2019-07-25

Deividas: „Susirgau MX-5 liga“

Jei važiuotumėte gatve, kaunietį Deividą Justinavičių, „Mazda MX-5“ rodsterio savininką, pastebėtumėte sunkiai. Ne dėl to, kad vaikino vairuojamas automobilis neišvaizdus ir pilkas, o dėl to, kad „Miata“ vadinamas modelis yra šitoks žemas, jog pro standartinio aukščio automobilio langą geriausiu atveju matytumėte jo stogo kraštelį. Užtat pastatytas ten, kur rodsterį gali ramiai apeiti ratu, D. Justinavičiaus automobilis dėmesio neatsigina.
2019-07-17

Andžejus: „Norisi kažko tikrai reto ir išskirtinio“

Automobilis, kuriuo patogiai gali važinėti kasdien, į kurį pasižiūrėti atsisuka praeiviai, ir kuris yra kitoks nei visi. Taip galima apibūdinti vilniečio Andžejaus Kuldoš antrus metus turimą „Lexus GS430“ – antro tokio nepavyks rasti ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse.
2019-06-27

Viešnagė pas Andrių Čibirką, kuris yra vienas realiausių kandidatų tapti 2019 m. Lietuvos drifto čempionu

Lietuvos automobilių sporto bendruomenė puikiai pažįsta Andrių Čibirką. Ilgametį šonu slystančių automobilių kultūros atstovą. Praėjusių metų Lietuvos drifto čempionate stabilius rezultatus demonstravęs lenktynininkas, metų pabaigoje džiaugėsi bendroje vairuotojų įskaitoje užėmęs trečią vietą.
2019-01-29

„BMW Z3” nepraktiškas, bet labai žavus automobilis: Antroji dalis

Giedrė Jasiulionytė Kaip ir žadėjome, grįžtame gvildendami ,,BMW Z3” – žavaus, tačiau nepraktiško rodsterio temą. Tik šįkart dėmesio centre atsidurs ne žavios automanės, bet penki vyriškosios lyties atstovai, kurie šį smagų, galiniais ratais varomą ratuotį žino kaip savo penkis pirštus.
2019-01-22

Ne vieną „Toyota“ patobulinęs Tomas: „Po pirmosios „Celica“ supratau, jog ateityje turėsiu ne vieną šios markės modelį“

„Toyota“ į sportiškų automobilių gamybą sugrįžo 2012 metais po kelis metus trukusios pertraukos, kai nuo konvejerio nuriedėjo paskutiniai „Celica“, „MR2“ bei „Supra“ modeliai. Nors „Celica“ ir „MR2“ gamyba buvo nutraukta 2007 metais, Europoje šių automobilių prekyba pasibaigė gerokai anksčiau.  Kol „Toyota“ vadovai galvojo kaip sugrįžti į automaniškų automobilių rinką, milžinišką gerbėjų būrį turinčių modelių vairuotojai į gamintojo paskelbtą celibatą nekreipė absoliučiai jokio dėmesio.
2019-01-15

Agnė ir Aušrinė: „BMW Z3 – nepraktiškas, bet labai žavus automobilis“

Giedrė Jasiulionytė „BMW Z3“ – akį traukiantis, išskirtinis, daug nuomonių, komentarų bei replikų susilaukiantis „BMW“ modelis. Neabejojame, jog yra daug norinčiųjų įsigyti būtent šį rodsteriuką, tačiau atbaidyti tam tikrų nuomonių taip ir neišdrįstančių. Bet o kodėl gi? Šįkart į šį automobilį žvelgsime moteriškomis akimis ir pakalbinę 2018 metais „Zetkes“ įsigijusias Agnę ir Aušrinę, bersime Jums guvių „Z“ savininkių meilės su „Z“ istorijas ir įspūdžius riedant Lietuvos gatvėmis.
2019-01-07

Vita: „Kai man pritrūksta dėmesio, nuvykstu į plovyklą ir apsuku garbės ratą aplink miestą“

Giedrė Jasiulionytė Kol už lango spaudžia lengvas šaltukas, norime Jus sušildyti šilta vilnietės Vitos ir jos baltosios Fėjos – ,,Honda CRX” draugystės istorija, kurios potekstėje slypi: ,,Kol vieni tik svajoja, kiti – savo svajones įgyvendina!” Prieš aštuonerius metus įsigytas neeilinis modeliukas ne tik įtraukė merginą į automobilizmo liūną, bet ir šiais metais atvedė Vitą prie altoriaus su tai pačiai automobilių markei meile jaučiančiu „Honda Civic iVT” savininku – Žygimantu.
2018-12-11

Amerikietišką pikapą restauravęs Šarūnas: „Mano žiniomis, tokių modelių Lietuvoje nėra“

Seną automobilį, anksčiau ar vėliau, pakeičia naujas arba naujesnis analogas. Tai – lyg užburtas ratas, kuriame gyvena kasdieninėms reikmėms skirti automobiliai. Tuo tarpu garbingą jubiliejų galintys švęsti inžinierių kūriniai laukia kada gaus pirmosios klasės bilietą, leidžiantį vykti į specializuotas dirbtuves. Dirbtuves, kuriose jiems leidžiama išgerti jaunystės eliksyro.
2018-12-08

Išpuoselėtą „BMW“ turintis Žilvinas: „Iki šiol nesigailiu įsigijęs E39“

 Kiekviena 5 serijos „BMW“ modelio karta turi tik jai būdingą pravardę. Pavyzdžiui, devintame dešimtmetyje gamintas „E28“ pravardžiuojamas rykliu, „E60“ iki šiol vadinamas Betmenu, o „E39“ kartos modelis Lietuvos vairuotojų tarpe vadinamas „Slyva“. Paskutinis „E39“ egzempliorius pro „BMW“ gamyklos išriedėjo 2003 metais – prieš 15 metų. Nepaisant to, būtent šis „BMW“ modelis iki šiol išlieka pakankamai populiarus įvairaus amžiaus vairuotojų tarpe.
2018-11-20

Senelio „Mazda“ paveldėjęs Lukas: „Džiugu, kad šiais laikais su senu japonu sulaukiu tiek dėmesio“

Kokiais būdais pirmasis automobilis patenka į jaunų, ką tik vairuotojo pažymėjimą gavusių automanų rankas? Pirmasis būdas – automobilis įsigyjamas savomis (ir ne tik) lėšomis. Antrasis būdas – tėvai savo senąjį automobilį atiduoda jaunatvišku entuziazmu spinduliuojančiam, ką tik iškeptam vairuotojui. Žinoma, yra ir trečias būdas – automobilį gauna dovanų. Lukas savo pirmąjį automobilį, kaip palikimą, gavo iš jam labai artimo Senelio.
2018-11-16

Du automobilių entuziastai, du skirtingai modifikuoti automobiliai

Ar galėtume surasti du visiškai identiškus modifikuotus automobilius? Interneto platybėse galima surasti automobilių, kurie dėvi tokius pačius ratlankius ar džiaugiasi turėdami tokį patį priekinio buferio pažeminimą. Vis dėlto, vargu ar galėtume surasti absoliučiai identiškus projektus, kurių autoriai vienas kitą kaltintų plagijavimu.
2018-10-25

Simona: „Aistra automobiliams išmokė pasakyti NE džinsams ir rinktis pilną baką benzino”.

Giedrė Jasiulionytė Šių metų rugsėjo 26 dieną gavusi į autoavariją patekusios raudonos ,,kregždutės” nuotrauką ir šios savininkės Simonos žinutę – „Sveika, nebebus nieko”, pagalvojau – ,,Ot, ir BUS!” Na, bet apie viską iš pradžių. Susidomėjus gražiuoju ,,kompaktėliu” bei jo šilutiške savininke Simona Kairaitytė, organizavome fotosesiją ir likus kelioms dienoms iki to – įvyko nenumatytas įvykis. Svarbiausia, jog Simona atsipirko tik lengvu šoku.
2018-10-18

Karolina: „RACE POLICE – šis užrašas, tai mano kasdien matoma motyvacija“

Giedrė Jasiulionytė Kadangi kaunietė Karolina Kolosauskaitė teigia, jog „BMW“ automobilius tikrai B (-e galo) M (-alonu) W (-airuoti), mes nusprendėme pakalbinti „RACE POLICE“ savininkę, kuri šį automanų sezoną prižiūri tvarką įvairiuose automanų susibūrimuose.
2018-09-19

Trejus metus „BMW E30“ restauravęs Daugirdas: „Daugiausia investicijų pareikalavo kėbulas“

Aivaras Grigelevičius „Kartą paragavęs, negali sustoti“, – visiems puikiai žinomas reklaminis šūkis, kurį galima pritaikyti kiekvienam automanui, mėgstančiam modifikuoti savo vairuojamą ratuotį. Vieną kartą pakeitus stabdžių diskus, vėliau norėsis pakeisti amortizatorius, išmetimo sistemą, padidinti variklio galią. Tas pats principas galioja ir tiems automanams, kurie savomis rankomis atlieka automobilio restauracijos procesą.
2018-09-11

Tomas: „Neturėjau kitos išeities, tik kaip išvažiuoti į „Nemuno žiedą“

Tomas Viršilas Ruduo gamtoje yra kaupimo metas. Gyvūnai kaupia atsargas ir ruošiasi peržiemojimui. Šis instinktas labai stiprus ir yra giliai įrašytas pasąmonės kode. Žmogus būdamas gamtos dalis, neturi šansų atsispirti tokiam poreikiui ir norom, nenorom yra įtakojamas šio gamtos ciklo.
2018-04-29

„Mano automobilis“: Tomui priklausanti „Subaru Impreza WRX“

Rubrika - „ Mano automobilis“ yra skirta tiems automanams, kurių automobiliai netelpa į „ Jūsų projektai“ rubrikos rėmus, kurioje aprašome jau užbaigtus, daugybės nervų, laiko ir meilės pareikalavusius automobilius. „Mano automobilis“ rubrikoje norime pasidalinti jūsų automobiliais su kuriais važinėjate kiekvieną mielą dieną. Tai neturi būti įspūdingas, daugybę apdovanojimų pelnęs automobilis.
2018-04-04

Automobilių restauracija užsiimantis Šarūnas Žitkevičius: „Anksčiau automobiliai buvo gaminami kitaip“

Automobilio įsigijimas nėra itin sudėtingas procesas, ypač jeigu tai yra gamyklos dažais kvepiantis ratuotis. Tiesiog išsirenkate patinkantį modelį, išbandote jį, paliekate užstatą ir laukiate kada gamykloje kruopščiai dirbantys specialistai jį pagamins. Norint savo garažą papildyti klasikiniu automobiliu, neužtenka tiesiog atsidaryti naudotų automobilių skelbimų portalą, pažymėti varnelę ir laukti kada automobilis atvyks į Jūsų namus.
2017-12-15

„Mercedes Benz SL 600“ testas : „Kai kurie automobiliai tiesiog nesensta“

Justas Lengvinas Kokia pirma mintis šauna į galva išgirdus - „SL 600“. Daina? Programinės įrangos kodas? O galbūt iškart pagalvojote apie automobilį? Jau esate arčiau galutinio tikslo, nes tai rafinuota keturratė raketa, skraidanti pažeme.  Nuomonę ar pirmąjį įspūdį automobilį susidarai dar prieš įlipdamas į gamykloje „V12“ ženkleliais apklijuotą automobilį. Iš pradžių tikiesi, jog tuojaus išgirsi griausmingą variklio riaumojimą, lyg būtum U2 grupės koncerte.
2017-11-10

Andrius : „Mane iki šiol stebina kaip smagiai šis automobilis važiuoja“

„Kartą paragavęs, negali sustoti“, - šį skambų šūkį turėtų puikiai žinoti kiekvienas. Nors jis daugelį metų buvo naudojama bulvių traškučių reklamoje, tačiau jį puikiai galima pritaikyti ir automaniškoje planetoje.  Kiekvienas automobilių gamintojas tikisi turėti didžiulę ištikimų entuziastų bazę, kuri visą savo gyvenimą norėtų vairuoti tik vienos markės mašinas. Milžinišką ištikimų fanų būrį turi „Porsche“, „BMW“, „Mercedes Benz“, keletos itališkų ir britiškų markių atstovai.
2017-10-27
Į viršų