maniušis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maniušis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maniušis“.

Daugiadienių dviratininkų lenktynių „Baltic Chain Tour“ pirmąjį etapą M. Maniušis baigė šeštas

Suomijoje pirmadienį startavusių daugiadienių "Baltic Chain Tour" dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą "Doltcini Flanders" ekipai atstovaujantis Martynas Maniušis baigė šeštas, o Žydrūnas Savickas finiše buvo dešimtas. Pirmasis Lietuvos dviratininkas 168,6 km distancijos finiše 2 sekundes pralaimėjo pirmojo etapo nugalėtojui vokiečiui Philippui Walslebenui, aplenkusiam tautietį Lucą Lißą bei estą Alo Jakiną, o antrasis - 5 sekundes.
2013-08-20

Dviratininkas M. Maniušis lenktynėse Belgijoje – šešioliktas

Belgijoje vykusiose 80-osiose dviračių lenktynėse „Textielprijs“ lietuvis Martynas Maniušis („Fuji“) užėmė 16-ąją vietą. Nugalėjo belgas Jensas Kekeleirė (Jens Keukeleire, „Orica-GreenEdge“). Jis 150 km nuvažiavo per 3 val. 15 min. 10 sek. M. Maniušis nuo nugalėtojo atsiliko 34 sek. Vytautas Kaupas („Differdange–Magic-Sportfood.de“, +1.07) finišavo 24-as, o Marius Bernatonis („Fuji“, +1.23) – 92-as.
2012-09-19

Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Belgijoje – tryliktas

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) Belgijoje vykusiose 75-osiose lenktynėse „Grote Prijs Gemeente Kortemark“ užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo belgas Frederikas Amorisonas (Frederic Amorison, „Landbouwkrediet“). Jis 165 km nuvažiavo per 3 val. 42 min. 57 sek. A. Kruopis nuo nugalėtojo atsiliko 55 sek. Gediminas Kaupas („Differdange-Magic-Sportfood.de“) finišavo 18-as (+2.34), o Martynas Maniušis („Fuji“) finišo nepasiekė.