maniakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maniakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maniakas“.

Vilniuje siautėja kačių žudikas maniakas: žmonės apimti siaubo – bijo dėl savo augintinių gyvybės

Vilniuje, Markučiuose, siautėja kačių žudikas maniakas. O gal net ne vienas. Neseniai žmonės rado prie tvoros su viela ant kaklo pririštą negyvą katiną. Žmonės spėlioja, ar jį sadistas uždusino, ar katinas pats pasismaugė mėgindamas ištrūkti. Tai jau ketvirtas kartas, kai vienoje gatvėje kažkas žiauriai išniekina katinus. Vienas sausį rastas sušaudytas, vėliau žmonės aptiko nupjautą katino galvą, o birželį maiše rado dvi nukirstas galvas ir kojas.

Sutiko pasisvečiuoti ir tapo įkaite 14-ai metų: Rusijoje moteris pabėgo iš ją įkalinusio maniako namų

Vienas Čeliabinsko srities (Rusija) gyventojas 14 metų laikė nelaisvėje moterį ir ją prievartavo. Kuomet įkaitei pavyko pabėgti, pareigūnai jo namo kieme aptiko kitų anksčiau dingusių moterų palaikus. Tyrimo duomenimis, 33-ejų Jekaterina buvo pagrobta, kuomet jai tebuvo 19 metų. 2009-aisiais ji Čeliabinsko geležinkelio stotyje susipažino su tuomet 37-erių Vladimiru ir išvyko pas jį į svečius Smolino kaime.
2023-08-05

Sadistą maniaką iš Utenos išdavė jo praeitis: nužudęs moterį, ją dar ir išniekino

Ši kriminalinė istorija sugrąžina mus į 1998-siuos. Konkrečiai Utenos rajoną, Pakalniškių kaimą. Ten esančiuose namuose buvo rastas 65-erių moters lavonas. Jos kūnas buvo pridengtas antklode, todėl pro šalį ėjusi kaimynė pagalvojo, kad savaitę sirgusi moteris mirė. Moteris apie tai pranešė kitame rajone gyvenančiam senolės sūnui. Vyras į vidų pateko tik per namo langą, bet tai, ką išvydo jį tiesiog sukrėtė.

Po kraupaus 12-metės mergaitės užpuolimo Vilniuje – policijos perspėjimas: ragina gyventojus atsiliepti

Po siaubingo įvykio Vilniaus Karoliniškių rajone sostinės policija skubiai kreipiasi į gyventojus. Pasklidus informacijai, kad 12-metę mergaitę einant į mokyklą užpuolė siautėjantis maniakas, vyras grasino peiliu, rėkė, kad perpjaus gerklę, policija skubiai prašo atsiliepti visus gyventojus, kurie turi bent kokios tyrimui reikšmingos informacijos.

Moteris Lietuvoje žudęs maniakas net neprisiminė visų aukų kapaviečių

Tai, kokį siaubą Lietuva išgyveno 1994-1996 metais prisimena tik vyresnio amžiaus lietuviai. Tais laikais Klaipėdos regione siautėjo „lietuviškuoju Čikatila“ (serijinis žudikas Andrejus Čikatila – aut. past.) pramintas 44-erių Anatolijus Kiseliovas. Tik 1998-siais baigta nagrinėti šio žiauriu elgesiu išsiskyrusio kaltinamojo byla. Dėl sadistiškų savo aukų, daugiausia moterų, žmogžudysčių A. Kiseliovas nuteistas mirties bausme, kuri iškart pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos.

Išleistas į laisvę maniakas susižėrė „maišą pinigų“ ir planuoja vedybas

70-metis Viktoras Mochovas, prieš daugelį metų Rusijoje išgarsėjęs kaip „Skopinsko maniakas“, atbuvo savo bausmę kalėjime ir „grįžo namo“. Visuomenėje daug kalbų sukėlė tai, kad vos išleistas jis įžengė į populiarios pokalbių laidos studiją. Dvi nepilnametes merginas pagrobęs, prievartavęs ir nelaisvėje daug metų laikęs vyras jau pirmosiomis savo buvimo laisvėje dienomis padarė nusižengimą – neužsiregistravo vietos policijos poskyryje. Vyras teisėsaugos bus stebimas dar 6 metus.
2021-03-08

Maniako išpažintis teisme: „Žmonai buvau neištikimas 283 kartus“

Pirmojo pasaulinio karo metais Henri Desire Landru aplinkiniams galėjo atrodyti tiesiog eiliniu prakutusiu paryžiečiu. Tačiau moterys, kurios atsiliepdavo į jo siūlymus skelbimuose tuoktis, dingdavo vos tik nuspręsdavo su juo susitikti. Iki šiol nėra tiksliai žinomas žudiko aukų skaičius, tačiau teisme jis kalbėjo apie šimtus moterų. Spėjama, kad H. D. Landru kažkas nutiko, kai jam buvo apie 30 metų. Iki tol Paryžiaus pečkūrio ir siuvėjos sūnus niekuo iš esmės neišsiskyrė.
2021-01-01

JAV mirė dešimtis moterų nužudęs maniakas Samuelis Little'as

Samuelis Little'as (Semiuelis Litlas), JAV Federalinių tyrimų biuro (FTB) pripažintas vienu iš daugiausiai žmonių nužudžiusių maniakų, trečiadienį mirė Kalifornijoje, būdamas 80 metų, pranešė pareigūnai. S. Little'as yra prisipažinęs dėl 93 žmonių, daugiausiai moterų, nužudymo 1970–2005 metais, bet pareigūnai jo visoje šalyje vykdytų žmogžudysčių dešimtmečius nesusiejo į vieną grandinę. Dauguma šio buvusio boksininko aukų buvo narkomanės ir prostitutės.
2020-12-31

Rusijoje sulaikytas serijinis žudikas: pareigūnai medžiojo beveik dešimtmetį

Rusijoje sulaikytas serijinis žudikas, kurį pareigūnai medžiojo beveik dešimtmetį. Volgos maniaku pramintas vyras prisipažino nužudęs ir apiplėšęs net 26 senyvo amžiaus moteris. Į tardymo kambarį Kazanėje pareigūnai atveda 38-erių Radiką Tagirovą, tačiau Rusijoje jis geriau žinomas Volgos maniako vardu. Pareigūnai pagaliau sulaikė 26 senyvo amžiaus moteris nužudžiusį serijinį žudiką.
2020-12-02

Žiauriausias visų laikų SSRS maniakas, kurį pagauti padėjo atsitiktinis pastabus milicininkas

Bandydami sučiupti žiauriausią visų laikų SSRS maniaką, sovietų milicininkai padarė daug grubių klaidų, net išsiuntė niekuo dėtus žmonės už grotų, kai kuriems dėl to buvo skirta mirties bausmė. Sekliai net kreipėsi pagalbos į kitą serijinį žudiką – Anatolijų Slivką. Tačiau sučiupti A. Čikatilą jiems pavyko tik tuomet, kai jis jau pats prarado savitvardą.
2020-05-10
REKLAMA
REKLAMA

Hanibalu Lekteriu pramintas žudikas: vienintelis toks Britanijoje, laikomas specialiai jam įrengtame kalėjime

Pavojingiausiu Didžiosios Britanijos maniaku laikomas Robertas Maudsley’us šiuo metu atlieka bausmę specialiai jam sukurtame kalėjime. Britų žiniasklaida dėl jo įvykdytų nusikaltimų žiaurumo vyrą praminė Hanibalu Lekteriu. Pats žudikas tvirtino, kad negalėjo pakęsti pedofilų ir moterų skriaudėjų. Liudininkų teigimu, Robertas Maudsley’us pasižymi itin aukštu intelekto koeficientu, yra parašęs mokslinį darbą muzikos teorijos tema.
2020-05-02

Šio žudiko vengia ir kalėjime: jam malonumą kelia net ir maniakams nebūdingas dalykas

Aleksandras Pičuškinas – žymiausias XXI a. Rusijos serijinis žudikas. Jis daugelį metų kėlė siaubą Maskvos gyventojams, o ir patekęs už grotų neatsisakė savo kėslų. Net kiti „mirtininkai“ griežtojo režimo pataisų kolonijoje jo vengia. Teisėsaugininkams pavyko įrodyti 49 žmogžudystes, dar 3 bandymai buvo „nepavykę“. Tačiau pats maniakas tvirtina, kad jo aukų yra žymiai daugiau. Šiurpiausia yra tai, kad jis pasižymėjo liguistu noru atimti gyvybę tik tiems, kuriuos bent kažkiek pažinojo.
2020-01-26

Pasaulį sukrėtęs kulto išpuolis: jį užgožė tik 9/11 teroras

Masiškiausios žudynės per visą JAV istoriją iki pat 9/11 teroro išpuolio įvyko nedidelėje Pietų Amerikos valstybėje Gajanoje. „Liaudies šventyklos“ kulto nariai, paklusę savo lyderio reikalavimui, savanoriškai išgėrė mirtiną cianido dozę. Nuo nuodų mirė 909 žmonės, viso su šiuo įvykių siejamų aukų buvo dar daugiau.  Naują religinį judėjimą „Liaudies šventykla“, vėliau JAV valdžios pripažintą totalitarine sekta, 1955-aisiais įkūrė SSRS idėjoms simpatijas jautęs Jimmy Jonesas.
2020-01-18

Andrejus Čikatila – šiurpiausio sovietų maniako istorija

Andrejus Čikatila – neabejotinai garsiausias Sovietų Sąjungos laikų serijinis žudikas. Oficialiai įrodyta, kad jis įvykdė 43 žmogžudystes, tačiau aukų galėjo būti ir daugiau. Maniakas medžiojo vaikus ir paauglius, kuriuos įsiviliodavo į savo slaptavietę ir vėliau žiauriai nužudydavo. Milicija ilgai negalėjo jo suimti tiek dėl savo pačių darbo aplaidumo, tiek ir dėl išskirtinių žudiko savybių nuolat keisti savo braižą.
2020-01-05

Alą Pugačiovą persekiojęs maniakas: „moteris skerdžiu, kaip vištas, o vyrų neliečiu“

Cirko artistu vaikystėje svajojęs tapti Anatolijus Nagijevas 80-aisiais be atodairos puldinėjo ir žudė moteris, pasižymėjo ypatingu šaltakraujiškumu ir žiaurumu. Išgarsėjo tuo, kad savo aukas rinkosi pagal „panašumą į Alą Pugačiovą“. Rusijos estrados primadona ir pati buvo tapusi jo taikiniu ir išgelbėjo ją tik atsitiktinumas.  Anatolijus Nagijevas gimė 1958-ųjų sausio 26-ąją Irkutske. Be jo šeimoje augo dar du vaikai.
2019-12-28

Tedas Bundy: išsilavinęs gražuolis ir vienas žiauriausių žudikų

Gražuolis psichologas ir teisininkas, turėjęs perspektyvų tapti politiku. Tedas Bundy šokiravo Amerikos visuomenę, kuomet paaiškėjo, kad jo sąskaitoje – mažiausiai 30 žiaurių žmogžudysčių. Tačiau net ir išsamūs tyrimai bei paties žudiko išpažintys negali paaiškinti, kas iš tiesų turėjo nutikti, kad žmogus tapo siaubingu maniaku.  Apie būsimojo žudiko vaikystę sunku pasakoti ką nors užtikrinto – skirtingi šaltiniai pateikia prieštaringą informaciją.
2019-11-02

Mergaitė dėžutėje: šio mįslingo nusikaltimo aukos artimieji iki šiol negali suprasti

10-metė Ursula Herrmann 1981-ųjų rugsėjo 15-ąją popietę praleidusi pas giminaičius išvažiavo dviračiu namo. Ten ji taip niekada ir nepasirodė. Tai buvo vienos iš pačių mįslingiausių ir šiurpiausių kriminalinių istorijų per visą Vokietijos istoriją pradžia. Nedideliame ir ramiame Ečingo miestelyje gyvenusi Ursula, kuri buvo jauniausia iš keturių vaikų šeimoje, po pirmosios mokslo metų dienos kartu su broliu pasimokė groti pianinu.
2019-10-27

Žudikas, kuris norėjo pamėgdžioti Džokerį

Vienas žymiausių visų laikų kino „blogiečių“ – Džokeris – yra nuolat pamėgdžiojamas įvairaus plauko nusikaltėlių. Iškreiptas ir ligotas mąstymas tokiems žmonėms suteikia iliuziją, kad ir jie gali tapti tokie galingi, kaip personažas komiksuose ar filmuose, jeigu imsis nusikalstamos veiklos.  Jameso Holmeso atveju tai baigėsi itin tragiškai ir apgailėtinai jo paties atžvilgiu.
2019-10-27

Į vaikus šaudžiusi paauglė: policijai pasidavė tik pažadėjus nupirkti mėsainį

Brenda Ann Spencer vaikystėje nebuvo labai mylima ir apsupta rūpesčiu. Po tėvų skyrybų ją auklėjo tėvas, turėjęs problemų su alkoholio vartojimu. Be to jis dar buvo tikras ginklų fanas, todėl savo dukrai nuolat pasakojo smurto kupinas istorijas. Tačiau tuo auklėjimas iš esmės ir baigėsi – mergaitė didžiąją savo vaikystės dalį prižiūrėjo save pati.  Brenda augo skurde – teko dalintis vienu čiužiniu su tėvu, rašoma 1979-ųjų laikraščio „Journal Sentinel“ straipsnyje.
2019-10-13

Amerikos nusikaltėlių istorijoje dar to nebuvo: prisipažino ir nupiešė visas savo 93 aukas

Serijinio žudiko istorija, kuri šiurpina visą pasaulį. Už tris žmogžudystes iki gyvos galvos įkalintas vyras prisipažino, kad jo aukų sąrašas gerokai ilgesnis ir siekia net kone šimtą. FTB pareigūnai tvirtina, kad tokio maniako šalies istorijoje dar nėra buvę.
2019-10-09

„X faktoriaus“ dalyvė tapo Baltarusijos heroje: gražuolė pati susidorojo su maniaku

Šį sekmadienį trečiojoje populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktorius“ laidoje pasirodys viena ryškiausių dalyvių – Alina Demidova. Iš Baltarusijos, Minsko, į TV3 muzikinį šou atvykusi 28 metų mergina apie dalyvavimą „X faktoriuje“ svajojo visą gyvenimą. Gražuolė yra ne tik dainininkė, bet ir dainų kūrėja, kuri laidoje ne juokais sužavės „X faktoriaus“ teisėją Saulių Prūsaitį. Laidoje prieš pat pasirodymą Alina pasidalijo ir šiurpinančia istorija, kuri tik jos dėka baigėsi laimingai.
2019-09-22

Lenkija gedi 10-metės: įtariamojo motyvas – „meilė“ jos mamai

Lenkiją sukrėtė kraupi 10-metės žmogžudystė, kurios dabar masiškai gedima skirtingose šalies vietovėse. Mergaitės motiną suvilioti bandęs 22-ejų jaunuolis jau prisipažino įvykdęs nusikaltimą ir taip šis nusikaltimas virto rezonansiniu. Vyrui pateikti kaltinimai dėl itin žiaurios žmogžudystės. Įtariama, kad žudikui nepatiko santykiams su jos motina prieštaravusi mergaitė. Birželio 13-ąją už 6 kilometrų nuo Mrovinų gyvenvietės (netoli Vroclavo) buvo aptiktas 10-metės lavonas.
2019-07-04

Maniakas Jonaitis iš Lukiškių nepaspruks

Vilniaus apygardos teismas atmetė Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo skundą neperkelti į pataisos namus iki gyvos galvos už merginų nužudymus nuteisto Kazio Jonaičio.

Maniakas, stovėjęs šalia pačios karalienės: mėgo puoštis moteriškais apatiniais

Kanados karinių oro pajėgų pulkininkas įsiverždavo į svetimų žmonių namus, rengdavosi moteriškais apatiniais drabužiais, fotografavosi su jais ir pasilikdavo sau. Vėliau jis pradėjo prievartauti ir žudyti moteris, pasitikėdamas savo statusu visuomenėje manė, kad jo kaltės įrodyti nepavyks. Pavyzdinis karys Russellas Williamsas į Kanados karines pajėgas įstojo 1987-aisiais, praėjus 4 metams gavo kapitono laipsnį. 2004-aisiais jis įgijo Kanados karališkojo kariuomenės koledžo magistro laipsnį.
2019-01-01

Jaunas merginas žudžiusio maniako istorijoje – netikėtos detalės

Galėjo būti ir daugiau aukų: policija, tirdama nusikaltimą, tik paskambino telefonu ir paklausė, kur jis yra
2018-09-24

Gyventojai pakraupę: jaunas merginas žudo siautėjantis maniakas

Viename Rusijos mieste per dvi dienas buvo žiauriai nužudytos dvi merginos. Gyventojai apimti siaubo, socialiniuose tinkluose perspėjama, kad siautėja žudikas maniakas. Teisėsauga skelbia sulaikiusi vieną iš įtariamųjų, tačiau nėra skelbiama, ar sulaikytasis prisipažįsta dėl įvykdytų nusikaltimų. „Viena iš pagrindinių versijų – abu nusikaltimus įvykdė vienas ir tas pats žmogus. Tai rodo, tiek išorinis abiejų žuvusiųjų panašumas, tiek ir panašūs nužudymo būdai.
2018-09-21

Šiurpi jaunas lietuves prievartavusio ir žudžiusio maniako išpažintis: gailėjosi tik dėl vieno

„Pakelių maniaku“ praminto Kazio Jonaičio įvykdyti nusikaltimai prieš beveik 20 metų sukrėtė visą Lietuvą. Kriminalinių naujienų laikraštis „Akistata“ išnarpliojo šio žiauraus žudiko asmenybę bei veiksmus, kurie buvo atliekami iš karto po to, kai jis pagaliau buvo sulaikytas. Šioje publikacijoje aprašomi įvykiai, faktai bei kitos detalės, kurios buvo užfiksuotos dar iki 2003-ųjų teismo sprendimo nuteisti šį galvažudį iki gyvos galvos.
Kriminalai 2018-05-26

Didžiausias šio amžiaus Lietuvos moterų košmaras: maniakas rinkosi tik gražias

Pakelių maniaku pramintas Kazys Jonaitis bylą tyrusiems pareigūnams, žurnalistams bei teismui rengė tikrus spektaklius: vienus veltui klaidino miškuose, žadėdamas parodyti tariamą ketvirtosios aukos kapavietę, kitiems pasirodė su maišu ant galvos. O galiausiai išsigalvojo ir nebūtus bendrininkus. Tai pastangos supainioti žemiškąjį teisingumą. Tačiau... K. Jonaitis savo aukas svaigindavo kirvio smūgiais į kairįjį smilkinį - dabar jį kamuoja nepaaiškinami tos pačios galvos pusės skausmai.

Žymiausias Baltarusijos maniakas: vietoje jo nuteisė 13 žmonių, vieną iš jų - sušaudė

Sovietų laikais ilgą laiką nebuvo pripažįstamas žudikų maniakų egzistavimas. Iš kur „socialistinėje visuomenėje, kuri ryžtingai veržiasi į šviesų komunizmą“ galėjo atsirasti tokie dalykai, kurie buvo laikyti išskirtinai Vakarų visuomenės godumo pasekme? Maža to, nuo visuomenės žudikų maniakų siautėjimas dažnai buvo slepiamas.
2018-05-19

Neįtikėtinas patiklumas: maniaką iš kalėjimo paleido triskart, o tas ir vėl nužudė

Suomijoje policija sulaikė žmogžudyste įtariamą maniaką, kuris jau spėjo triskart atlikti bausmę dėl nužudymų ir kitų nusikaltimų, skelbia HBL. 52-ejų Michaelas Penttila buvo suimtas gegužės 8-ąją, o sulaikytas keliomis dienomis anksčiau. Jam pateikti kaltinimai nužudžius 52-ejų moterį, kurios kūną pareigūnai aptiko praėjusią savaitę kai dėl keisto kvapo pasiskundė kaimynai. Pasirodo, moteris buvo nužudyta dar balandį.
2018-05-11

Kriminaliniai archyvai. Moteris Lietuvoje žudęs maniakas net neprisiminė visų aukų kapaviečių

Tai, kokį siaubą Lietuva išgyveno 1994-1996 metais prisimena tik vyresnio amžiaus lietuviai. Tais laikais Klaipėdos regione siautėjo „lietuviškuoju Čikatila“ (serijinis žudikas Andrejus Čikatila – aut. past.) pramintas 44-erių Anatolijus Kiseliovas. Tik 1998-siais baigta nagrinėti šio žiauriu elgesiu išsiskyrusio kaltinamojo byla. Dėl sadistiškų savo aukų, daugiausia moterų, žmogžudysčių A. Kiseliovas nuteistas mirties bausme, kuri iškart pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos.
Kriminalai 2018-03-30

Pareigūnai kreipėsi į žmones: ieško besislapstančio maniako ir lavonų

Kanados policija, tikrindama valdas, siejamas su penkių gėjų nužudymu kaltinamu Toronto landšafto specialistu, pasitelkė šunis, apmokytus ieškoti lavonų, trečiadienį pranešė pareigūnai. Penkių jau identifikuotų aukų DNR testai gali užtrukti mėnesius, sakė pagrindinis tyrėjas seržantas Hankas Idsinga (Henkas Idsinga). „Tai užtruks, bet mes gerai apsirūpinę tirti ... Tikimės, kad galėsime šeimoms atsakyti į visus klausimus“, – spaudos konferencijoje sakė jis.
2018-02-01

Paviešino, ką su aukomis darydavo žudikas maniakas

Rusijos teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti buvusio rusų policininko, įkalinto dėl 22 moterų nužudymo, bylą dėl dar 59 žmonių nužudymo; jei bus pripažinta jo kaltė, šis vyras gali tapti daugiausiai gyvybių atėmusiu serijiniu žudiku šiuolaikinėje Rusijos istorijoje. 53 metų Michailas Popkovas trečiadienį stojo prieš Sibiro miesto Irkutsko teismą, prisipažinęs dėl dar 59 žmonių nužudymo ir vieno pasikėsinimo nužudyti, pranešė naujienų agentūra „Interfax“. Nusikaltimai įvykdyti 1992-2010 metais.
2018-01-11

Panika emigrantų pamėgtoje šalyje: siautėjančio maniako turi saugotis moterys ir merginos

Jungtinėje Karalystėje centrinė kriminalinės policijos valdyba Londone tiria nusikaltimų virtinę, kuri jau kelia paniką visoje šalyje. Policija įspėja, kad siaučiantis „serijinis gyvūnų žudikas“ gali imti taikytis į žmones, rašo news.com.au. Scotland Yardo teigimu, šiuo metu oficialiai registruota 400 atvejų, kuomet rasti negyvi ir baisiai sužaloti gyvūnai.
2017-12-23

Iš pačiūžų į aukštakulnius bikinio scenoje įšokusi Dainora: linkiu kiekvienam atrasti savo vietą! Man pavyko!

„Šešis metus lankiau dailųjį čiuožimą. Ko gero, dėl to ir esu apdovanota savo kojytėmis, - nusijuokia dvidešimtmetė klaipėdietė Dainora Dvarionaitė. - Būdama dar visai maža stebėdavau dailiojo čiuožimo pasirodymus ir mane tai drebindavo iš vidaus, norėdavau ir aš taip pat viską daryti: visus šuoliukus, suktukus!“ Dainora puikiai prisimena, kaip vaikystėje žiemą eidavo su sesėmis ant prūdo. „Man neleisdavo čiuožti, nes būdavau per maža.
2017-10-04

Sulaikytas vyras, įtariamas dėl devynių mieste įvykdytų žmogžudysčių

Tai – 23-ejų Aaronas Saucedo – vyras, dėl kurio Finiksas daugiau nei metus gyveno sukaustytas baimės. O kad jis kaltas dėl devynių mieste įvykdytų žmogžudysčių, paaiškėjo ne iškart. Balandį jis buvo sulaikytas dėl 61-erių Raulio Romero, kuris susitikinėjo su jo motina, nužudymo. A. Saucedo senjorą nušovė prie namų. Tyrimą pradėję pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad būtent A. Saucedo yra baimę bendruomenėje pasėjęs žudikas maniakas, kurio buvo ieškoma daugiau nei metus.
2017-05-09

Jaunos merginos noras romantiškai paturistauti virto pragaru: pagrobė ir prievartavo

Jaunos britės sumanymas romantiškai paturistauti egzotiškoje svajonių šalyje Australijoje virto tikru pragaru. Sutiktas bendrakeleivis australas ją paėmė įkaite, mušė, kankino ir prievartavo. 22-ejų merginop kančios truko net pora mėnesių, o išgelbėta ji buvo tik visiško atsitiktinumo dėka.
2017-03-08

Švedas „iš nevilties“ pagrobė moterį, kurią laikė ir prievartavo bunkeryje

Švedijos prokurorai pranešė apie gydytoją, kuris apsvaigino moterį braškėmis, į kurias buvo įmaišęs raminamųjų vaistų, ir uždarė ją į garso nepraleidžiantį bunkerį, kuriame ketino kalinti daugel metų. 38 metų įtariamajam pateikti kaltinimai dėl moters prievartavimo ir pagrobimo, kai jis pats rugsėjo 18 dieną atvedė moterį į policijos nuovadą. Pasak prokurorų, sužinojęs, kad moteris buvo įtraukta į dingusiųjų sąrašus, jis ketino pareigūnams parodyti, kad moteriai yra viskas gerai.
2016-01-18

Rusijoje ieškomas 32 pensininkių nužudymu įtariamas maniakas

Rusijos teisėsauga paskelbė 32-ų pensininkių nužudymu įtariamo vyro paiešką, rašoma lenta.ru. Į vieną bylą buvo sujungta 19 nusikaltimų, kurie buvo įvykdyti Tatarstano, Udmurtijos, Marijos El, Permės, Nižegorodsko, Sverdlovsko ir Ivanovsko srityse. Maža to, Pavolgės, Uralo ir Centrinėje federalinėse srityse užfiksuota dar 13 panašių nusikaltimų. Visi jie buvo įvykdyti nuo 2011-ųjų iki 2012-ųjų metų. Paskutinė žmogžudystė užregistruota 2012-ųjų rugsėjį Ufoje.
2015-09-16

Švedijos „Ikea“ parduotuvėje siautėjo du žmones nudūręs ir vieną sužeidęs maniakas

Švedijos centrinėje dalyje esančiame Vesteroso mieste pirmadienį parduotuvėje „Ikea“ buvo nudurti du žmonės, o dar vienas sužeistas, pranešė policija.  „Policija pranešimą apie „Ikea“ parduotuvėje sužeistus žmones gavo... apie 13 val. (14 val. Lietuvos laiku). Įvykio vietoje buvo rasti vyras ir moteris su durtinėmis žaizdomis, vėliau jie nuo patirtų sužalojimų mirė. Dar vienas asmuo yra sunkiai sužeistas.
2015-08-10

Vyras Rusijoje išžudė keturių asmenų šeimą: išgyveno tik kūdikis, kurį motina uždengė savo kūnu

Kubanėje (Rusija) policija tiria keturių asmenų šeimos išžudymo bylą. Privačių namų rajone buvo šeštadienio naktį buvo aptikti trys lavonai ir sunkiai sužeistas mergaitė. Namuose buvo ir kūdikis, kuris nenukentėjo: motina nuo žudiko uždengė jį savo kūnu, rašo vesti.ru. 36-ių namo šeimininkei, jos vyresnei dukteriai ir žentui buvo suduoti daygybiniai durtiniai smūgiai. Jaunesnioji duktė, 12-metė Anastasija, po užpuolimo buvo pristatyta į ligoninę.
2013-11-17

Klivlando maniakas pasikorė kalėjimo kameroje (atnaujinta 09.52)

  Ohajo kalėjimų sistemos pareigūnai pranešė, kad Arielis Castro (Arielis Kastras), kuris beveik dešimtmetį savo namuose nelaisvėje laikė ir žagino tris moteris, viename valstijos kalėjime nusižudė.   Atstovė JoEllen Smith (DžoElen Smit) sakė, kad 53 metų A.Castro buvo rastas pasikoręs savo kameroje antradienį maždaug 21 val. 20 min., Pataisos priėmimo centre Oriente. Kalėjimo medikai gaivino A.Castro ir nuvežė jį į ligoninę, kur buvo konstatuota jo mirtis.
2013-09-04

Kinijoje sulaikytas tris vaikus subadęs maniakas

Vidurio Kinijoje peiliu ginkluotas vyras mirtinai subadė tris vaikus, o dar 12 žmonių sužeidė per išpuolį viename autobuse, antradienį pranešė policija. Įtariamasis buvo suimtas, o policija siekia patvirtinti, jog tą ataką pirmadienį įvykdė būtent jis, nurodė Anjango miesto administracijos atstovė, atsisakiusi viešinti savo vardą. Jokie galimi užpuoliko motyvai nebuvo įvardyti.
2013-08-20

Suimtas Teksaso koledže 14 žmonių subadęs studentas

Studentui, kuris policijai sakė daugelį metų fantazavęs apie žmonių žudymą peiliu, antradienį buvo pateikti kaltinimai dėl siautėjimo viename Teksaso bendruomenės koledže, per kurį buvo subadyta mažiausiai 14 žmonių, iš kurių daugeliui buvo sužalotas veidas ir kaklas, pranešė pareigūnai. Hariso apygardos šerifo biuro pranešime nurodoma, kad 20-metis Dylanas Quickas (Dilanas Kvikas) per savo išpuolį naudojo peilį nulaužiamais ašmenimis.
2013-04-10

Ohajo maniakas JAV teisme: aš masturbuojuosi prisimindamas jūsų nužudytus vaikus

JAV moksleivis TJ Lane'as, prieš metus nušovęs tris bendramokslius, rodė nepadorius gestus ir vapėjo šlykštynes šokiruotiems teismo proceso dalyviams. Aštuoniolikmetis buvo nuteistas tris kartus iki gyvos galvos. Po vieną kartą už kiekvieną auką ir be teisės į apeliaciją. Jeigu nusikaltimo padarymo metu T.J. Lane'as būtų buvęs pilnametis jo būtų laukusi mirties bausmė. Paskutiniam savo viešam „pasirodymui“ jis atrodo ilgai ruošėsi. Su tušinuku ant baltų marškinėlių užsirašė žodį „killer“ (liet.
2013-03-21

Serijinis prievartautojas kameroje „pats susitrenkė galvą, pilvą ir nudegė lytinius organus“

Maskvos ligoninėje mirė serijinis prievartautojas, kuris prieš pat Naujuosius metus tiesiai iš tardymo kameros buvo pristatytas į ligoninę. Kartu su juo kameroje buvę nuteistieji tvirtina, kad daugybinius sužeidimus prievartautojas pasidarė pats. 45 metų Andrejus Fatejevas į ligoninę buvo pristatytas jau komos būklės. Jam nustatyti įvairūs sužalojimai: sunki galvos trauma, daugybiniai sumušimai pilvo srityje ir nudeginti lytiniai organai.
2013-01-22

Latvijoje sulaikytas šešis žmones peiliu sužeidęs maniakas

Latvijoje, po visą parą trukusios policijos operacijos, suimtas vyras, įtariamas peiliu sužalojęs šešis žmones. Visi užpuolimai buvo įvykdyti sekmadienį Olainės miestelyje. Pagal policijos pranešimus, sekmadienio vakare nusikaltėlis įvairiose miesto vietose tykojo pavienių praeivių ir puolė juos durdamas peiliu į nugarą ar pilvą. Pirmas įtariamasis buvo sulaikytas pirmadienį ryte.
2012-12-18

Žudymas yra toks pat užkrečiamas kaip gripas?

Mokslininkai, tyrinėjantys nusikaltėlių psichologiją bei nusikalstamumo statistiką, pažeria visuomenei vis naujų teorijų ir įdomių išvadų. Plinta tarsi virusas Šiomis dienomis amerikiečių kriminologai iš Mičigano valstijos, išanalizavę pastarųjų dešimtmečių nusikaltimų statistiką, priėjo prie labai įdomių išvadų. Jų nuomone, nusikaltimų padaugėja ar sumažėja pagal tas pačias taisykles, kaip vyksta ir įvairios epidemijos.
2012-12-08

JAV siautėja delfinus žudantys maniakai

 JAV ieškomi asmenys žiauriai kankinantys ir žudantys delfinus. Meksikos įlankos rajone jau rasti keli nužudytų delfinų kūnai. Vietos gyvūnų apsaugos darbuotojai pasibaisėjo radiniais, nes rasti delfinų kūnai buvo su akivaizdžiomis kankinimų žymėmis. Kai praėjusį penktadienį pakrantėje buvo rastas žiauriai nukankintas jūros žinduolis nulaužtu žandikauliu, visuomenė buvo informuota, kad mįslingos delfinų žūtys šioje vietovėje prasidėjo dar pernai.
2012-11-22

Sankt Peterburge įkliuvo kelis mėnesius siautęs moteriškų batelių maniakas

Senosios Rusijos sostinės gyventojas kelis mėnesius gąsdino plėšikas, iš moterų ir merginų atiminėjęs... jų batelius. Nusikaltėlis prisėlinęs pargriaudavo aukas, nuaudavo jų batelius ir pradingdavo, pranešė „Lifenews.ru“. Sankt Peterburgo policijai po trijų mėnesių paieškų pagaliau pavyko nustatyti „serijinį plėšiką“: jį pagauti padėjo vieną užpuolimą užfiksavusi vaizdo stebėjimo kamera.
2012-09-17
Į viršų