malletas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malletas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malletas“.

„Maccabi“ tik paskutiniame ketvirtyje susitvarkė su Belgijos čempionais

Ketvirtąją pergalę penktose Eurolygos C grupės rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, kurie tik mačo pabaigoje 69:59 (22:11, 13:24, 15:19, 19:5) palaužė ketvirtąją nesėkmę patyrusią Šarlerua „Spirou“ komandą iš Belgijos.
2011-11-17

„Partizan“ atidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje

Eurolygos C grupės rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“ (1/2) ekipa, namuose rezultatu 91:81 (22:17, 30:27, 21:26, 18:11) nugalėjusi Šarlerua „Spirou“ (1/2) komandą. Šeimininkai užtikrintai kontroliavo rungtynes iki didžiosios pertraukos.
2011-11-03

Rungtynių pabaigoje iššovęs M. Pocius padėjo „Real“ laimėti

Lengva pergale Eurolygoje startavo C grupėje rungtyniaujanti Madrido „Real“ komanda su Martynu Pociumi, kuri išvykoje 100:76 (23:16, 22:21, 26:18, 29:21) sutriuškino Šarlerua „Spirou“ krepšininkus. 14 minučių ant parketo praleidęs M.Pocius pelnė 8 taškus (6 iš jų per paskutines 4 ketvirtojo ketvirčio minutes) (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.