makedonijos dejanas milošeskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „makedonijos dejanas milošeskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „makedonijos dejanas milošeskis“.

Vilniaus „Vėtra“ baigė savo pasirodymą UEFA taurės turnyre

Šiandien Norvegijos Stavangerio mieste Vilniaus „Vėtros“ klubas bandė išsaugoti prieš dvi savaites namuose įgytą trapią vieno įvarčio persvarą. Deja, to padaryti nepavyko – „Viking“ klubas triumfavo 2:0 ir užvėrė mūsiškiams duris į antrąjį UEFA taurės etapą.
2008-07-31

„Ekrano“ futbolininkai susigrąžino lyderių poziciją

Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių lyderiu po 6-o turo vėl tapo Panevežio „Ekranas“, pačioje lentelės viršūnėje jau buvęs po trečiojo turo. Panevėžiečiai pirmąją poziciją susigrąžino Vilniuje 1:0 įveikę „Vėtrą“, čempionate pirmavusią du turus. Šios rungtynės turėjo ir papildomą potekstę. Juk „Vėtrai“ nuo šio sezono vadovauja buvęs ilgametis „Ekrano“ strategas Virginijus Liubšys. Per lyderių dvikovą vienintelis įvartis įmuštas 22-ą minutę.
2008-05-04

„Žalgirio“ futbolininkams tašką lėmė kovingumas

Vilniaus „Žalgiris“ trečiąsias iš eilės rungtynes baigė lygiosiomis: sostinės derbis varžovų stadione su „Vėtra“ baigtas 1:1 (0:1). Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo labai nesėkmingai – varžovai įvartį įmušė per savo pirmąją ataką. 2-ąją minutę „Vėtros“ saugas iš Makedonijos Dejanas Milošeskis klastingai smūgiavo į vartus iš maždaug 23 metų atstumo. „Žalgirio“ vartininkas Marius Rapalis spėjo atmušti kamuolį, bet pakilęs į orą jis vis dėlto kirto vartų liniją.