maisto prekės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maisto prekės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maisto prekės“.
REKLAMA
Pirkėjai pasidalijo, kaip sutaupyti: „Iki“ laukia daugybė nuolaidų Pirkėjai pasidalijo, kaip sutaupyti: „Iki“ laukia daugybė nuolaidų

Pirkėjai pasidalijo, kaip sutaupyti: „Iki“ laukia daugybė nuolaidų

Kaip sutaupyti maistui, apsipirkti sklandžiau ir greičiau – rūpi kiekvienam. Ne išimtis ir šiemet suburtos „Iki“ klientų valdybos nariai, kurie atskleidė, kas jiems padeda akimirksniu sumažinti savo išlaidas kiekvieno apsipirkimo metu. Visgi, net ir įgudę taupytojai kartais pamiršta kai kuriuos „Iki“ lojalumo programos privalumus – o juos išnaudoti išties verta. Juk kuo daugiau sutaupysite, tuo vertingesnius prizus galima laimėti įsibėgėjusiose „Iki“ Taupymo žaidynėse.
2024-07-22

Didžiuotis nėra kuo, Lietuvoje daugiausiai išleidžiama maistui: „Gaunasi, kad gyvenam tam, kad valgytume“

Naujausi skaičiavimai ir milžiniškos lietuvių išlaidos: Lietuva patenka į Europos Sąjungos penketuką, kur Lietuvos gyventojų maisto išlaidos kiekvieną mėnesį sudaro didžiausią dalį nuo visų patiriamų išlaidų. Lietuvoje tai – penktadalis, kai Airijos gyventojų išlaidose maisto dalis siekia vos dešimtadalį. Pasak ekonomistų, keturių asmenų šeima Lietuvoje kas mėnesį maistui išleidžia apie 600 eurų.

Užfiksavo: parduotuvėje buvo parduodama pasenusi prekė – pardavėjai pateikė savo versiją

Seimui uždegus žalią šviesą ir leidus pardavinėti pasibaigusio galiojimo maisto produktus su užrašu „geriausias iki“, prekybos tinklai aiškina, kad kol kas pasibaigusio galiojimo maisto neparduoda, o atiduoda labdarai. Tiesa, TV3 žurnalistams jau pavyko užfiksuoti, kai parduotuvėse pirkėjai galėjo rasti ir nusipirkti duonos su vakar dienos galiojimo data to net nežinodami. Veterinarijos tarnyba atkerta, kad tokie produktai turi būti aiškiai pažymėti, išdėstyti tam tikroje atskirtoje vietoje.
REKLAMA
Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida  Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

Jei norite sutaupyti ir Kalėdas pasitikti pigiau, tai dar nereiškia, kad šventinį stalą reikalinga  ruošti vien iš keliolikos atrinktų, vargiai derančių, tačiau gausiai reklamuojamų produktų – „Iki“ parduotuvėse jau nuo ketvirtadienio startuoja „Maisto fiesta“, kurios metu itin solidžios nuolaidos taikomos ištisoms maisto prekių kategorijoms.
2023-12-13

Parduotuvės pradėjo rakinti net maisto prekes – patiria didžiulius nuostolius

Jungtinėse Valstijose vis didesniu verslininkų ir gyventojų galvos skausmu tampa vagys, kurie iš parduotuvių tempia ir paprastas prekes, ir prabangias rankines ar telefonus. Šalies pareigūnai nieko dažnai negali padaryti, nes bausmė už vagystę skiriama tik tuo atveju, kai pasiekia dideles tūkstantines sumas. Todėl pirkėjams dažniau tenka taikstytis su rakinamomis prekėmis. Praktika rakinti prekes parduotuvėse tampa vis dažnesnė Jungtinėse Valstijose.
2023-12-02

TV3 Žinios. Prieš šventes ieškos pigesnio maisto; Vairuotojai turės tvarkytis medicinines pažymas; Prie Seimo – protestas dėl miškų kirtimo

Maistas Lietuvoje pinga trečią mėnesį iš eilės ir, palyginti su pernai, pigiausių maisto produktų krepšelio kaina krito net dešimčia procentų. Tačiau kainų stebėtojai akcijų miške mato triuką – kainas pamažino iki šiol jas didžiausias plėšę prekybos tinklai. Tad tie, kurie ir šiaip ieškojo mažiausių kainų pigiausiose parduotuvėse, praktiškai nieko neišlošia. Ekonomistai prognozuoja, kad maistas dar pigs, tačiau itin palengva ir gyventojai kainų mažėjimą menkai tepajaus.
2023-11-17
REKLAMA
Pirkėjų labui – ypatinga akcija: „Iki“ skelbia nuolaidas net iki 50 proc. Pirkėjų labui – ypatinga akcija: „Iki“ skelbia nuolaidas net iki 50 proc.

Pirkėjų labui – ypatinga akcija: „Iki“ skelbia nuolaidas net iki 50 proc.

Tebūnie švariau už pigiau. Prekybos tinklas „Iki“ skelbia, kad tik šią savaitę visa gausybė švaros prekių kainuoja net iki perpus pigiau. Artėjant naujam rudens sezonui, akcija „Tebūnie švara“ padės susikurti spindinčius namus už spindinčias kainas. „Mūsų pirkėjai jau žino, kad „Iki“ yra tas tinklas, kuris nuolat skelbia gerokai sutaupyti padedančias akcijas. Šią savaitę siūlome net iki 50 proc. nuolaidas, kurios galioja plačiam švaros prekių asortimentui.
2023-08-14
REKLAMA
Lidl parduotuvė Lidl parduotuvė

Laimi pirkėjai: pigiausiu prekybos tinklu tituluojamas „Lidl“ atpigino dar 200 prekių

Pasak apklausų, daugiausiai gyventojų nurodo, kad mažiausias kainas randa „Lidl“. Dabar jų ras dar daugiau, nes nuo šeštadienio „Lidl“ sumažino dar 200 prekių reguliarias kainas. Siekdamas pateisinti pirkėjų lūkesčius rasti kokybiškų ir nebrangių prekių bet kada užsukus į parduotuvę, „Lidl“ iš viso nuo pavasario sumažino daugiau nei 620 kainų. Taip prekybos tinklas ne tik suteikia galimybę apsipirkti pigiau, bet ir diktuoja mažesnes kainas rinkoje.
83 2023-08-07
REKLAMA
Rekordiškai mažos kainos – jau nuo šiandien: „Iki“ skelbia globalinį išpardavimą ir nuolaidas net iki 60 proc. Rekordiškai mažos kainos – jau nuo šiandien: „Iki“ skelbia globalinį išpardavimą ir nuolaidas net iki 60 proc.

Rekordiškai mažos kainos – jau nuo šiandien: „Iki“ skelbia globalinį išpardavimą ir nuolaidas net iki 60 proc.

Liepą prekybos tinklas „Iki“ išlydi trenksmingai – pirmadienį pradėjo ribotą laiką truksiantį ir didelėmis nuolaidomis pažymėtą globalinį išpardavimą. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, pirkėjams vertėtų suskubti – išskirtinės prekės jau pardavinėjamos už išskirtines kainas. „Iki“ parduotuvės garsėja ypač plačiu asortimentu už gerą kainą – turime gausų ne tik maisto prekių, bet ir įvairių buities, laisvalaikio, automobilių, namų apyvokos reikmenų pasirinkimą.
2023-07-31
REKLAMA
3 priežastys, kodėl verta tapti „Iki“ lojalumo programos nariu: ne visi apie šiuos išskirtinius privalumus žino 3 priežastys, kodėl verta tapti „Iki“ lojalumo programos nariu: ne visi apie šiuos išskirtinius privalumus žino

3 priežastys, kodėl verta tapti „Iki“ lojalumo programos nariu: ne visi apie šiuos išskirtinius privalumus žino

Nuolaidos, akcijos ir lojalumo programos lietuviams, regis, gerai pažįstamos. Tačiau prekybos tinklas „Iki“ neseniai šioje srityje įnešė naujų vėjų – atnaujino savo lojalumo programą ir pristatė iki šiol dar neregėtų taupymo galimybių, kurios tapo tikru hitu tarp pirkėjų. „Kasdien dirbame tam, kad mūsų pirkėjų kasdienybė būtų lengvesnė. Kad geriausiais pasiūlymais pasinaudoti būtų dar paprasčiau, atnaujiname parduotuves pagal naują dizainą ir prekių išdėstymą.
2023-07-19
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Prekės, clever  Prekės, clever

„Iki“ toliau mažina populiarių prekių kainas – duoną ir varškę jau įsigysite pigiau

Kvapni juoda duona, puri varškė – tai aukštos kokybės lietuviška klasika, kuri „Iki“ parduotuvėse jau kainuoja mažiau. Pasak Vaidos Budrienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, vos suradęs galimybę, prekybos tinklas nedelsdamas sumažino reguliarias pirkėjų itin mylimų produktų kainas. „Statistika rodo, kad į „Iki“ parduotuves ateina vis daugiau pirkėjų. Priežastys paprastos – jos yra patogiose vietose, arčiau darbo ar namų, o čia kiekvienas randa daug patrauklių pasiūlymų.
2023-07-04
REKLAMA
LIDL LIDL

„Lidl“ kerpa plaukų kosmetikos kainas – prekės kainuos iki 34 proc. mažiau

Nuo kasdienei priežiūrai skirto šampūno iki profesionalams tinkamo plaukų balzamo – kiekvienas, besirūpinantis savo grožiu, žino, jog „Lidl“ visada ras sau tinkamas plaukų kosmetikos priemones. Dabar pirkėjai gali džiaugtis dar mažesnėmis šampūnų, kondicionierių ir kitų prekių kainomis, nes nuo šios savaitės atpigo 10 skirtingų plaukų kosmetikos priemonių.
2023-06-12
REKLAMA
. .

Pirkėjų susidomėjimas ekologiškais maisto produktais auga: kodėl jie draugiškesni aplinkai ir žmonėms?

Sparčiai augant tvariai užaugintų bei atsakingai pagamintų maisto produktų paklausai, neatsilieka ir pasiūla – įsigyti ekologiškų produktų darosi vis paprasčiau. Siekiant, kad pirkėjai asortimente rastų vis daugiau aplinkai ir žmonėms draugiškesnių produktų, „Lidl“ parduotuvių lentynas šią savaitę papildys naujos „Bio-Organic“ ženklu pažymėtos maisto prekės. „Pastebime, kad pirkėjai vis dažniau domisi planuojamų įsigyti produktų kilme, auginimo ir gamybos sąlygomis, įvairiais tvarumo aspektais.
2023-05-23
REKLAMA
„Rollton“ gamintojas Lietuvoje pristato naują prekių ženklą „REEVA“ „Rollton“ gamintojas Lietuvoje pristato naują prekių ženklą „REEVA“

„Rollton“ gamintojas Lietuvoje pristato naują prekių ženklą „REEVA“

Gera žinia kiekvienam, kas mėgsta skanius ir aukštos kokybės greitai paruošiamus makaronus. Viskas, ką nuo šiol reikia atsiminti, yra „REEVA“! „Mareven Food Europe LLC“, kuri iki šiol gamino maisto produktus su prekių ženklais „Rollton“ ir „Bigbon“, verčia naują, šviesų ir labai skanų istorijos puslapį.
2023-04-24
REKLAMA
Kavos mėgėjai, sukluskite: kava „Lidl“ kainuos net iki 37 proc. mažiau – pinga net 15 skirtingų rūšių kava ir jos gėrimai Kavos mėgėjai, sukluskite: kava „Lidl“ kainuos net iki 37 proc. mažiau – pinga net 15 skirtingų rūšių kava ir jos gėrimai

Kavos mėgėjai, sukluskite: kava „Lidl“ kainuos net iki 37 proc. mažiau

Nuo ekologiškų kavos pupelių iki tirpiosios kavos – kiekvienas kavos mėgėjas žino, jog „Lidl“ visada ras sau tinkamą karštąjį gėrimą. Dabar pirkėjai gali mėgautis dar mažesnėmis kavos kainomis, nes nuo balandžio 24 d. pinga net 15 skirtingų rūšių kava ir jos gėrimai. Mažesnės reguliarios kainos nuo šiol taikomos „Bellarom“ prekių ženklo skrudintai maltai kavai, kavos pupelėms, tirpiajai kavai bei jos gėrimams, kavos kapsulėms. Kai kurių gaminių kaina mažėja net 37 proc.
183 2023-04-24
REKLAMA
„Lidl“ – geriausią reputaciją turintis prekybos tinklas Lietuvoje „Lidl“ – geriausią reputaciją turintis prekybos tinklas Lietuvoje

„Lidl“ – geriausią reputaciją turintis prekybos tinklas Lietuvoje

Prekybos tinklas „Lidl“ pasižymi geriausia reputacija iš didžiųjų Lietuvos maisto prekybos tinklų, rodo aštuntą kartą atliktas Lietuvos įmonių reputacijos indeksas. „Lidl Lietuva“ taip pat pateko tarp 10-ies geriausią reputaciją turinčių Lietuvos įmonių. „Džiaugiamės, kad mūsų pastangos užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį bei tuo pačiu mažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai yra pastebimos ir vertinamos.
2023-04-19
REKLAMA
„Iki“ skelbia aktualias akcijas: specialios nuolaidos perkant už 20 Eur ir kiti savaitės pasiūlymai „Iki“ skelbia aktualias akcijas: specialios nuolaidos perkant už 20 Eur ir kiti savaitės pasiūlymai

„Iki“ skelbia aktualias akcijas: specialios nuolaidos perkant bent už 20 Eur ir kiti savaitės pasiūlymai

Apsipirkti taupiai – kiekvieno pirkėjo siekiamybė. O sekant įvairiausias prekybos tinklų siūlomas nuolaidų programas – tai padaryti dar ir paprasta. Pavyzdžiui, prekybos tinklo „Iki“ parduotuvėse apsiperkant bent už 20 eurų, kiekvieną savaitę išskirtinėms prekėms pritaikomos ypatingos nuolaidos, skirtingų prekių kategorijų nuolaidų pasiūlymus kiekvieną savaitę verta sekti ir specialiame „Iki“ kainų leidinyje.
2023-04-17

Pigiausias Velykų prekių krepšelis: štai ką pavyko nupirkti už 12 eurų

Gyventojai skundžiasi, kad maisto produktai brangsta beveik kas savaitę. O artėjant Velykoms maistui teks išleisti dar daugiau. Žmonės skaičiuoja, kad prieš šventes maisto prekių krepšelis būna ir gausesnis, ir brangesnis. Daugelis žada taupyti, todėl suskaičiavau, kiek kainuoja pigiausias maisto krepšelis Velykoms. Štai ką pavyko nupirkti už 12 eurų. Būtina paminėti, kad visų šių produktų paruošti šventiniam stalui neužteks.
2023-04-02
REKLAMA
IKI_Šeškinė IKI_Šeškinė

„Iki“ tyrimas: 6 iš 10 pirkėjų renkasi tą parduotuvę, kurioje galioja jiems aktualios akcijos

Prekybos tinklo „Iki“ užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad planuodami, kurioje parduotuvėje apsipirkti, dažniausiai lietuviai renkasi tą, kurioje jų mėgstamiems produktams yra taikomos akcijos. Jas, kaip svarbiausią kriterijų, nurodė net 61 proc. apklausos dalyvių. Nuolaidų pasiūlymai ypač svarbūs tiems pirkėjams, kurių asmeninės mėnesio pajamos siekia iki 800 eurų.
2023-03-24

Pirkėjams prekybos tinklo reputacija nesvarbi? Štai ką pavyko nusipirkti pigioje rusiškoje „Mere“ parduotuvėje

Praėjusių metų pabaigoje Vilniuje parduotuvę atidarė rusiško kapitalo prekybos tinklas „Mere“. Daugelis šį prekybos tinklą vertina neigiamai ir skatina pirkėjus neremti rusiško verslo, ypač šiuo metu, kai Ukrainoje vyksta karas. Tačiau pigių prekių ieškantiems lietuviams tai nė motais. Žmonės taupo ir jiems nesvarbu, kur apsipirkti, svarbiausia išleisti mažiau. Specialistai teigia, kad „Mere“ gali tapti rimtu konkurentu didiesiems prekybos tinklams.
2023-03-04

FAO: maistas pasaulyje pinga dešimtą mėnesį iš eilės

Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) duomenimis, vidutinės maisto produktų kainos pasaulyje mažėja dešimtą mėnesį iš eilės. FAO maisto kainų indeksas sausį, palyginti su gruodžiu, nukrito 0,8 proc. iki 131,2 punkto, buvo 17,9 proc. mažiau pernai kovą pasiekto rekordinio lygio. Šio kainų indekso vertės nuosmukį pirmąjį šių metų mėnesį lėmė augalinės kilmės riebalų, pieno produktų ir cukraus pigimas, grūdų bei mėsos produktų kainoms iš esmės nekitus.
2023-02-06

Namuose kaip restorane: patiems pasigaminti šį gurmanišką patiekalą atsieis 3 kartus pigiau

Lietuvos restoranuose ir kavinėse daugeliui valgyti tampa vis brangiau. Didelė dalis žmonių viešąsias maitinimo įstaigas išmaino į namų virtuvę ir gamina dažniau patys. Tai pastebi ir restoranų atstovai. Anot jų, žmonės taupo, todėl į restoranus užsuka rečiau.
2023-02-03

Šimkus: augančios maisto kainos naudingos visai gamybos grandinei

Lietuvos banko (LB) vadovas sako, kad augančios maisto produktų kainos Lietuvoje buvo naudingos visai maisto gamybos grandinei – nuo žaliavų gamintojų iki pardavėjų.  „Darbinė hipotezė yra tokia, kad Lietuvoje kainos augo ne tik dėl pasiūlos pusės problemų – žaliavų ir energijos kainų šoko – bet ir dėl stiprios paklausos.
2023-02-03

Visa tiesa apie taupymą: paslaptis slypi etiketėse ir akcijose, kaip jas stebėti?

Vienas iš dažniausių naujametinių pažadų – geresnis asmeninių finansų kontroliavimas. Nors karantinas šią užduotį daugeliui palengvino, savęs ribojimas daugeliui asocijuojasi su vargu, o galiausiai paliaubomis. Didžiausias pinigų siurbikas yra parduotuvės ir prekybos centrai. Kaip stebėti ne tik akcijas, bet ir etiketes, norint sutaupyti? Kainų palyginimo tinklalapio Pricer.

Karštai su tv3.lt. Kodėl tos pačios lietuviškos maisto prekės Lietuvoje yra brangesnės nei užsienyje?

Pastaruosius kelerius metus daugelis jau įprato, kad maisto kainos auga kaip ant mielių – pagal tai Lietuva yra viena iš lyderių visoje Europoje. Tačiau kodėl tie patys mūsų šalyje pagaminti produktai Vokietijoje ar Italijoje kainuoja pigiau nei pas mus? Šio pirmadienio TV3 laida „Karštai su tv3.lt“ kviečia pasiaiškinti, kodėl taip yra.

Pasaulinės maisto kainos rugsėjį traukėsi šeštą mėnesį iš eilės

Pasaulinės maisto kainos rugsėjį mažėjo šeštą mėnesį iš eilės, penktadienį parodė JT duomenys, didindamos atsitraukimą nuo rekordinio lygio, kurį pasiekė Rusijai įsiveržus į Ukrainą. JT Maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO) nurodė, kad jos skaičiuojamas penkių pagrindinių maisto produktų grupių kainų indeksas, stebintis mėnesinį tarptautinių maisto prekių krepšelio kainų pokytį, rugsėjį vidutiniškai siekė 136,3 punkto – 1,1 proc. mažiau nei rugpjūčio mėnesį.
2022-10-07

Birželį brango pigiausių maisto prekių krepšelis

Pigiausių maisto produktų krepšelis Lietuvos parduotuvėse birželį brango, rodo kainas stebinčio portalo pricer.lt analizė. Palyginti su geguže, pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis birželį brango 3,1 proc. (2,11 euro), o palyginti su praėjusių metų birželiu buvo 30 proc.
2022-07-05
REKLAMA
30-ąjį gimtadienį mininti „Iki“ pasveikino savo darbuotojus 30-ąjį gimtadienį mininti „Iki“ pasveikino savo darbuotojus

30-ąjį gimtadienį mininti „Iki“ pasveikino savo darbuotojus

30-ąjį gimtadienį visus šiuos metus minintis prekybos tinklas „Iki“ didelį dėmesį skiria ir savo darbuotojams. Apvalaus jubiliejaus proga dovanų sulaukė beveik 6 tūkst. bendrovėje dirbantys žmonės. „30-asis „Iki“ gimtadienis – didelė šventė mums visiems. Norėdami atsidėkoti už lojalumą, atsidavimą ir puikų darbą apdovanojome beveik 6 tūkst. „Iki“ kolektyvo narių – jiems įteikėme dovanų korteles.
2022-04-26

Naujovė: Vilniuje atidarytas pirmasis „Rimi“ maistomatas veiks visą parą

Vilniuje, prie Pašilaičių mikrorajone įsikūrusios „Rimi Pavilnionys“ parduotuvės, atidarytas pirmasis mobilusis maistomatas – tai dar viena galimybė patogiu laiku atsiimti internetu užsisakytas prekes. Iki šiol apsiperkant e. parduotuvėje „Rimi.lt“, atsiimti užsakymą buvo galima parduotuvėje, „Drive“ punkte arba laukiant pristatymo į namus.
2022-04-08

Prekybos tinklas „Mere“ tebeprekiauja rusiškomis ir baltarusiškomis prekėmis

Ukrainoje uždraustas Rusijos kapitalo prekybos tinklas „Mere“ Lietuvoje neplanuoja iš prekybos išimti rusiškų ir baltarusiškų prekių, praneša portalas lrt.lt. Užsienio reikalų ministerija teigė, kad draudimų tokioms įmonėms veikti Lietuvoje nėra. Lietuvoje „Mere“ parduotuves valdo įmonė „Valientė“. Jos atstovai portalui sakė, kad nuo pirmadienio visose parduotuvėse nebeliks rusiškų ir baltarusiškų prekių, tačiau vėliau patikslino, kad sprendimo išimti šių prekių nėra.
2022-03-08

Prekybos tinklo „Iki“ vadovė Nijolė Kvietkauskaitė: konkuruoti tenka ne tik su lietuvių, bet ir lenkų prekybos tinklais

Didžiųjų prekybos tinklų atstovai  pastebi, kad pirkėjų įpročius keičia ne tik pandemija, bet ir infliacija. Gyventojai dažniau ieško nuolaidų ir akcijų, perka pačius pigiausius produktus.  Prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė sako, kad panaikinus galimybių pasą pirkėjai sugrįžo į parduotuves, tad stengiamasi, kad jie apsipirkti galėtų greičiau, sklandžiau ir pigiau.
2022-02-27

Dainius Dundulis: gyventojai jau atsisako brangesnių prekių

Nuo vasario Lenkijoje pusmečiui nelikus pridėtinės vertės mokesčio (PVM) maisto produktams, nemaža dalis lietuvių traukia į kaimynę šalį apsipirkti. Prekybos centrai Lietuvoje tikisi išlaikyti tokią pačią apyvartą, tačiau jos kilimo nebesitiki. „Norfos“ savininkas Dainius Dundulis TV3 Žinių „Dienos komentare“ sakė, kad jiems sunku kovoti su Lenkijos rinka dėl skirtingų sąlygų.  Jau kelios dienos, kai Lenkijoje panaikinti PVM maisto produktams.

Lenkijos prekybininkams „Kalėdos“ šiemet jau buvo, bet lietuviams ir toliau apsimokės pas juos pirkti

Rugpjūčio pradžioje, kai grįžusiems iš Lenkijos dar nereikėjo saviizoliuotis, Lenkijos prekybininkus aplankė „Kalėdos“. Šiuo laikotarpiu vykstančių apsipirkti visai nėra, tačiau kainų rinkos tyrėjai teigia, kad važiuoti apsipirkti į Lenkiją apsimokės visada. Tyrėjų prognozėmis, atšaukus reikalavimą saviizoliuotis grįžusiems iš kaimyninės šalies, pirkėjų srautai į Lenkiją vėl turėtų išaugti.  Srautai sustojo „Pricer.

Maisto produktai vasarą: ko daugiausia perka lietuviai?

Vasarą parduotuvių lentynas nugula gausybė sezoninių vaisių ir daržovių, todėl iš dalies keičiasi ir gyventojų prekių krepšelis. Visgi parduotuvių atstovai atskleidžia – daugiau įsigyjama ne tik jų. Žmonės vasaros metu daugiau keliauja, iškylauja, organizuoja šventes. Parduotuvių atstovai pastebi, kad dėl to auga ir jų pirkinių krepšeliai. Visgi pastebima, kad šiais metais krepšelio augimą nulėmė ir karantinas, tačiau parduotuvėse gyventojai lankosi rečiau.
2020-07-05

Likimo valioje paliktos senolės situacija spaudžia širdį – taip jaučiasi šimtai

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi 85-erių metų amžiaus moteris, kuri pasakoja apie nepavydėtiną padėtį karantino metu. Jau daug metų moteris gyvena viena ir šalia neturi jokių artimųjų. Joana pasakoja, kad vienu metu užpuolė visos bėdos: ėmė šlubuoti sveikata, o baimę pasėjus koronavirusui ji neturi visiškai, kas galėtų net būtiniausių vaistų parnešti. „Nebeturių vaistų nuo širdelės ir nuo skranduko nebeturiu, ten buvo toks daktarės parašytas receptas. Ir maisto visai nebeturiu.

Lietuviškos kainos glumintų ir prancūzus su vokiečiais

Viešojoje erdvėje vis dažniau girdisi šnekos, kad kai kurie maisto produktai turtingesnėse Europos Sąjungos šalyse neretai atsieina pigiau arba panašiai kaip ir Lietuvoje. Kainų palyginimo portalo pricer.lt atlikto tyrimo duomenimis, mūsų šalies parduotuvėse neretai galima apsipirkti ne tik brangiau nei Lenkijoje, bet ir Vokietijoje ar Prancūzijoje. Skirtis gali ir keturis kartus  2018 m. Teisingumo ministerijos užsakymu atliktas pricer.
2019-01-19

Turtėjame, todėl ir už maistą mokėsime daugiau

Už maisto prekes kitąmet tikriausiai mokėsime daugiau. Nors brangimas ir nebus drastiškas, bet jo išvengti darosi vis sunkiau. Ir pagrindine to priežastimi bus ne šoktelsiančios elektros kainos, o pilnėjančios lietuvių piniginės. Darbo jėgai Lietuvoje brangstant, spaudimą kelti kainą savo produkciją jaučia vis daugiau šalies gamintojų.
2018-12-24

Prekių kainų palyginimas: išsiaiškino, kur apsipirkti pigiausia

Dažno pirkėjo pageidavimas – mėgstamą prekę įsigyti išleidžiant kuo mažesnę pinigų sumą. Kurie didieji Lietuvos prekybos tinklai siūlo populiariausių prekių krepšelį itin žemomis kainomis, aiškinosi slapto pirkėjo tyrimų agentūra „SeeNext". Pastaroji lapkričio 6 d. atliko tyrimą, kurio metu buvo lyginamos prekių kainos penkiuose skirtinguose prekybos centruose: „Maxima“ (3-jų X, o Panevėžyje – 2-jų X), „Lidl“, „Rimi“ (Hypermarket), IKI bei „Norfa“ (XL). Tyrimas buvo atliktas šių tinklų parduotuv...
2018-12-03

Pasakė, kada galime tikėtis vaučerių

Valdžia su augančiomis maisto produktų kainomis kovos ir pasitelkdama kai kurių ekspertų kritikuojamus kuponus, vadinamuosius „e - vaučerius“, trečiadienį per Vyriausybės pasitarimą pareiškė žemės ūkio ministras Bronius Markauskas. Pastarųjų kiekvienas ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantis gyventojas galės įsigyti po tris vienetus kas mėnesį, tačiau, tik tokiu atveju, jei kitąmet naujovei pritars Seimas.
2018-11-21

Pasižvalgykite: kiek išleistumėte apsipirkdami parduotuvėje Bulgarijoje?

Augant atlyginimams auga ir kainos, o naujesnės Europos Sąjungos narės po truputį vejasi senųjų šalių narių kainas. Štai paskutiniu metu vienas didžiausių kainų augimų fiksuotas Bulgarijoje, tačiau čia kainos vis dar mažesnės nei Lietuvoje.  Eurostato duomenimis, liepą Bulgarijoje kainos, palyginus su 2017 metų liepa, paaugo 3,6 proc. Tai antras didžiausias dydis, po Rumunijos. Lietuva atsidūrė dvyliktoje vietoje su 2,3 proc.
2018-08-18

Kaunietė įamžino šiurpinantį vaizdą parduotuvėje: nuo šiol apsipirkinėsite atidžiau

Internautus pribloškė socialiniame tinkle „Facebook“ plintantis vaizdo įrašas – parduotuvės lentynose tarp maisto produktų kuo ramiausiai laksto nedidelė pelė. Iš kainų etikečių matyti, kad šis incidentas įvyko vienoje „Maximos“ parduotuvių. Incidentą įamžinusi moteris portalui tv3.lt patvirtino, kad pelę sūrių lentynoje nufilmavo penktadienį Kaune Pramonės pr.

Antrą mėnesį iš eilės Lietuvoje brangsta tam tikri produktai

Pastarasis mėnesis buvo nepalankus pigiausias prekes perkantiesiems. Būtent šių produktų kainos didėjo labiausiai. 2018 metų vasario mėnesį Pricer.lt stebimo pigiausių maisto prekių krepšelio kainos Lietuvoje vidutiniškai pakilo 1,5 proc., žinomų prekių ženklų nukrito 0,4 proc.. Per mėnesį pigiausi produktai labiausiai pabrango parduotuvėje „Iki“ – 7,6 proc. ir parduotuvėje „Maxima“ – 6,7 proc.. Pigiausi produktai labiausiai atpigo parduotuvėje „Norfa“ – 5,1proc.
2018-02-28

Maisto kokybės problemų imsis trijų ministrų sudaryta darbo grupė

Valdžia imasi dar vieno tyrimo, ar į Lietuvą ir kitas Europos Sąjungos (ES) šalis tiekiamų to paties prekės ženklo maisto produktų sudėtis ir kokybė skiriasi. Situaciją turėtų aiškintis teisingumo, sveikatos apsaugos ir žemės ūkio ministrų iš įvairių institucijų specialistų sudaryta darbo grupė.
2017-11-22

Ištyrė maisto produktų kainas: kainos skiriasi ne tik parduotuvėse, bet ir miestuose

Apsipirkimas didžiuosiuose prekybos centruose tampa neišvengiama šiandieninio vartotojo būtinybe: pirkėjui siūlomas platus prekių asortimentas, greitas aptarnavimas bei darnus kokybės ir kainos santykis. Bent jau pastaroji frazė – itin dažna prekybos centrų vilionė. Nors analogiškas prekes galima rasti kone visose didžiosiose šalies parduotuvėse, panašu, jog ne visur jos siūlomos už vienodą kainą.
2017-09-13

Nuo lauko iki pirkėjo stalo: kas nuo galutinės kainos atsiriekia daugiausiai?

Iki kol prekė pasiekia mūsų namų stalus, laukia ilgas kelias. Ties kiekviena stotele – gamyba, sandėliavimu, pateikimu – auga ir kaina. Tačiau tiesa ar mitas, kad didžiausia dalis atitenka prekybininkams? Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas (LAEI) sudaro įvairiausių produktų kainų grandinę, kurioje pavaizduoja, kokia galutinės kainos dalis atitenka prekybininkams, gamintojams, žemdirbiams ir kiek tenka mokesčiams.
2017-07-10

Nesutaria, kas atpigintų produktus, tačiau PVM lengvatos netaikys

Vyriausybė trečiadienį nepritarė lengvatiniam 5 proc. pridėtinės vertės mokesčiui (PVM) šviežiai atšaldytai mėsai bei šviežiai, tvenkiniuose išaugintai žuviai. Taip pat nepritarta ir siūlymui lengvatinį 5 proc. PVM tarifą taikyti būtiniausiems maisto produktams. Visgi patys ministrai dar nesutaria, ar lengvata atpigins produktus, ar ne.  Finansų ministro Viliaus Šapokos teigimu dėl siūlomų lengvatų biudžetas atitinkamai netektų 43 mln. eurų ir 135 mln. eurų pajamų.
2017-01-25

Palygino maisto produktų kainas Lietuvoje: panašumai nustebins

Retas, kuris eidamas apsipirkti neskaičiuoja, kiek išleis. Tikriausiai kiekvienas Lietuvos gyventojas turi nuostatą, kuriame prekybos tinkle gali rasti pigesnius reikalingus produktus. Portalas pricer.lt yra analogas Jungtinės Karalystės portalui „mySupermarket“. Portale lyginamos ne tik maisto prekių kainos, bet ir buitinės technikos, kosmetikos, gėrimų, elektronikos kainos.
2017-01-23

Povilas Stankevičius: „Lidl“ efektas. Vartojimą į priekį stūmė pigesnis maistas

Birželis prekybininkams buvo sėkmingas – Lietuvoje mažmeninės prekybos apyvartos, palyginti su praėjusiais metais paaugo 6,2 proc. Prasidėjus vasarai, galima pastebėti maisto ir gėrimų pardavimų pagyvėjimą, tuo tarpu apsipirkimai specializuotose parduotuvėse, kuriose dažniausiai prekiaujama aukštesnės klasės maisto produktais, gan stipriai nukrito. Ne maisto prekių apyvartos augimas taip pat sulėtėjo.
2016-07-27

Nepatikėsite: kas nuo praėjusių metų brango 167 procentais?

Vis dažniau Lietuvos žmonės pastebi, kad brangsta įvairios maisto prekės, tačiau įvardinti būtent kokios ir kiek jos pabrango – gali retas. Tv3.lt redakcija nusprendė pateikti, kokios prekės labiausiai brango nuo 2014 metų: Nepatikėsite, labiausiai šiais metais pabrango ne egzotiniai maisto produktai, o Lietuvoje nesunkiai užauginamos morkos. Lyginant su 2014 metų kainomis jos brango net 167,8 procentais arba 0,48 euro centrais už kilogramą. 2015 m. rugpjūčio mėn.
2015-09-20

Esate įsitikinę, kad viskas brangsta?

Lietuvoje itin dažnai mėgstama skųstis, kad viskas brangsta, tačiau Statistikos departamento duomenys rodo, kad tai ne visai tiesa. Kas mėnesi stebimi ir fiksuojami 100 pagrindinių vienarūšių vartojimo prekių ir paslaugų kainų pokyčiai rodo, kad daugiau nei 10 prekių atpigo.
Į viršų