maiklas felpsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maiklas felpsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maiklas felpsas“.

V. Janušaitis – ketvirtas

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Berlyne (Vokietija) vykusio pasaulio taurės varžybų trumpajame baseine ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finale sekmadienį užėmė ketvirtąją vietą. 28 metų kaunietis distanciją įveikė per 1 min. 54,41 sek. Nugalėjo PAR plaukikas Darianas Taunsendas (Darian Townsend). Jis nuotolį įveikė per 1 min. 51,55 sek. ir 0,01 sek.
2009-11-15

„L'Equipe“: geriausias pasaulio sportininkas – J. Boltas

Prancūzijos sporto dienraščio „L'Equipe“ surengtuose geriausio 2008 metų pasaulio sportininko rinkimuose nugalėjo Jamaikos sprinteris Juseinas Boltas. Jam atiteko „Čempionų čempiono“ titulas. Pekino olimpinėse žaidynėse tris aukso medalius iškovojęs sprinteris surinko 832 taškus. Antrąją vietą užėmė Pekino olimpinėse žaidynėse aštuonis aukso medalius iškovojęs JAV plaukikas Maiklas Felpsas. Jo sąskaitoje - 694 taškai.
2008-12-17

JAV plaukikas M. Felpsas paaukos 1 mln. dolerių ir įsteigs fondą

Aštuonis aukso medalius Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojęs JAV plaukikas Maiklas Felpsas gautą 1 mln. JAV dolerių premiją panaudos fondo, skatinančio saugų elgesį vandenyje ir vaikų mokymą plaukti, įsteigimui. Pirmoji M. Felpso fondo akcija - kelionė po aštuonis JAV miestus, kuriuose 23-ejų metų plaukikas vaikams pasakos apie savo patirtį olimpinėse žaidynėse.