magdalena rybarikova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „magdalena rybarikova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „magdalena rybarikova“.

„US Open“: Andy's Murray‘us ir Rafaelis Nadalis pralaimėjo, bet tik po setą

Niujorke vykstantis paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ teniso turnyras „US Open“ įgauna pagreitį. Artėja lemiamų kovų metas, nes iš varžybas pradėjusių 128-ių žaidėjų liko jau tik 32. Kuriam iš jų pavyks nužygiuoti iki titulo taip nė karto ir nesuklupus? Favoritai turėjo, ką veikti Vyrų vienetų varžybose vakar favoritai turėjo kaip reikiant paplušėti. Daugeliui iš jų nepavyko nušluoti savo priešininkų „sausu“ rezultatu 3:0. Tiesa, labai didelių staigmenų užfiksuota nebuvo.
2009-09-05

Dvi pasaulio teniso legendos ištarė „sudie“

Vakar Niujorke toliau tęsėsi paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“, vykstantis net nuo 1881 metų. Tiesa, trečiadienis buvo neeilinė diena. Vienu metu su didžiuoju tenisu atsisveikino net dvi jo legendos. M. Safinas dėl nieko nesigaili 29-erių metų Rusijos tenisininkas Maratas Safinas pralaimėjimu jau pirmajame „US Open“ turnyro rate baigė savo karjerą „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) serijos turnyruose.
2009-09-03

„US Open“ turnyre – čempionų pergalės

Niujorke startavo paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“, vykstantis net nuo 1881 metų. Sėkmingai varžybas pradėjo praėjusių metų čempionai – šveicaras Rogeris Federeris ir amerikietė Serena Williams. Lengva pergale šių metų „US Open“ turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro rekordinė 21,6 mln. JAV dolerių suma, startavo penkiskart jo nugalėtojas 28-erių metų šveicarų maestro Rogeris Federeris. Jis vos per 1 val. 28 min.
2009-09-01

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

L. Stančiūtė patiesė 128-ą pasaulio raketę ir pateko į aštunfinalį

Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykstančio moterų vienetų teniso turnyro „Ritro Slovak Open“, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. JAV dolerių, šešioliktfinalyje Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė po sunkios kovos 7:5, 7:6 (7:2) įveikė 128-ąją pasaulio raketę Slovėnijos atstovę Andreją Klepač. 22 metų lietuvė, pasaulio reitinge užimanti 264-ąją vietą, šiandien varžybų aštunfinalyje susitiks su 59-ą vietą pasaulio reitinge užimančia 20-mete kortų šeimininke slovake Magdalena Rybarikova.
2008-10-29

Dar viena sensacija „US Open“ turnyre

Sensacija po sensacijos vyksta „US Open“ turnyre. Užvakar iš turnyro iškrito pirmu numeriu pasėta serbė Ana Ivanovič, o penktadienį pralaimėjo ir turnyro trečioji raketė rusė Svetlana Kuznecova. Ją trečiame raunde nugalėjo slovėnė Katarina Srebotnik. Turnyre taip pat jau nebeliko amerikietės Lindsay Davenport, kurią nugalėjo prancūzė Marion Bartoli.
2008-08-30

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

Vimbldono teniso turnyras. Antradienis

Londone tęsiasi prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pergales iškovojo bei kovą toliau tęs: 8-Richard Gasquet (Prancūzija) - Mardy Fish (JAV) 6:3, 6:4, 6:2; 23-Tommy Robredo (Ispanija) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4; Martin Vassallo Arguello (Argentina) - Ivo Minar (Čekija) 6:4, 2:6, 2:6, 6:2, 6:2; Tommy Haas (Vokietija) - Guillermo Canas (Argentina) 3:6, 6:4, 6:4, 6:4; 27-Nicolas Kief...
2008-06-24

Estė pateikė staigmeną „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį pergales antrajame rate iškovojo visi keturi vyrų vienetų varžybų pirmojo aštuntuko žaidėjai.
2008-05-30

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.