madsas ostbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „madsas ostbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „madsas ostbergas“.

Suomijos ralyje – esto dominavimas ir įspūdingas sezono lyderio šuolis

Pasaulio ralio čempionato (WRC) Suomijos etapą užtikrintai laimėjo netoli namų varžęsis estas – Ottas Tanakas su „Toyota“. 30-metis 23 greičio ruožus, kurių bendras ilgis sudarė 317,26 kilometro, įveikė per dvi valandas, 35 minutes, 18,1 sekundės. „Puikus savaitgalis mums. Buvome labai gerai pasiruošę, turėjome viską, ko reikia. Sulaukėme nuostabaus palaikymo. Šią pergalę pasiekėme visi kartu“, – po paskutinio greičio ruožo sakė O. Tanakas.
2018-07-29

Prisimenant žiemą: pagerintas šuolio per sniego trampliną rekordas

Pavasaris jau galutinai išvijo žiemą, tačiau Skandinavijoje įvairios pramogos ant sniego ir ledo vykdomos kone ištisus metus. Sekmadienį, kovo 18 d. jaunas norvegų lenktynininkas Madsas Ostbergas pagerino šuolio automobiliu per sniego trampliną pasaulio rekordą. Su raliui parengtu „Ford Fiesta WRC“ bolidu jis nušoko 50 metrų atstumą ir sklandžiai nusileido priešais didžiulę žiūrovų minią.
2012-03-22

Argentinoje – Sebastieno Loebo triumfas

Pasaulio automobilių ralio čempionato penktąjį etapą - Argentinos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis „Citroen C4“ automobiliu. Penkiskart pasaulio čempionas Argentinos ralį laimėjo penktus metus iš eilės. Tai buvo penktoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 52-oji karjeroje.