madison keys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „madison keys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „madison keys“.

Svajonių sugrįžimas: Sloane Stephens tapo „US Open“ čempione

Po traumos sugrįžusi Sloane Stephens (WTA-83) „US Open“ finale 6:3, 6:0 sutriuškino tautietę Madison Keys (WTA-16) ir tapo čempione. 24-erių čempionė prieš šešias savaites pasauliniame reitinge užėmė 957-ąją vietą. S. Stephens sugrįžo po sunkios pėdos traumos ir šį sezoną pradėjo nuo Vimbldono. Ji tapo penktąja nereitinguota turnyre tenisininke, laimėjusia „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Abiems finalo dalyvėms tai buvo pirmasis „Didžiojo kirčio“ finalas.
2017-09-10

Australijoje – Marijos Šarapovos ir Serenos Williams akistata

Melburne vykstančiose atvirose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizinį fondą sudaro 40 mln. Australijos dolerių, paaiškėjo moterų vienetų varžybų finalo dalyvės. Dėl pagrindinio prizo, 2000 WTA klasifikacijos taškų ir 3,1 mln.