m. vaičiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. vaičiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. vaičiulis“.

Lietuvos slidininkai: buvo pragaras, o galiausiai – bandymas išgyventi

Lietuvos slidininkams Pjongčango olimpinėse žaidynėse liko vienintelis startas. Priešpaskutiniame, į kurį lietuviai dėjo bene daugiausia vilčių, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis, savo komandinio sprinto rungties pusfinalyje aplenkė dvi komandas ir užėmė 12-ąją vietą. Žiauriai sunku „Buvo žiauriai sunku, – iškart po finišo dūsavo M. Strolia. – Pirmasis ratas geras, lengvas. Per Modesto važiavimą reikėjo atsigauti. Jaučiau, kad laiko per mažai. Oro netrūko, bet raumenys sunkėjo.
2018-02-21

Lietuvos slidininkas: sakiau, kad trasoje mirsiu už nepriklausomybę

Lietuvos slidininkai šalies šimtmečio proga liko greta 15-os kilometrų varžybų šimtuko. Mantas Strolia penktadienį užėmė 94-ąją vietą, Modestas Vaičiulis – 96-ąją. Pirmasis nuo nugalėtojo atsiliko šešiomis minutėmis, 47,5 sekundės. „Šiandien buvo pakankamai sunku. Oras apgaulingas. Slydimas geras, saulėta, nebuvo stipraus vėjo. Atrodo, pirmąjį ratą pradėjau atsargiai, bet, iš tikrųjų, per stipriai. Buvo statūs pakilimai. Tarsi šliuoži, raumenys ne taip sunkiai dirba, bet trūksta oro.
2018-02-16

Kvalifikacijos neįveikę lietuviai: buvo gera matyti, kad sunku ir stipriausiems

Lietuvos slidininkams Mantui Stroliai ir Modestui Vaičiuliui nepavyko įveikti kvalifikacinio olimpinės vyrų sprinto rungties barjero. Lietuviai baigė savo pasirodymą šiose varžybose. Treniruotėse buvo lengviau M. Vaičiuliui antradienį sekėsi geriau. Jis 1,4 ilgio trasą įveikė per tris minutes, 21,10 sekundės ir nuo geriausią laiką užfiksavusio atleto atsiliko 12,56 sekundės. Modestas kvalifikacijoje liko 44-as. Į ketvirtfinalį prasibrovė 30 geriausių slidininkų.
2018-02-13

Olimpietis Modestas Vaičiulis – sunkią ligą įveikęs gamtos vaikas

Pjongčango olimpinėse žaidynėse dalyvaus trys Lietuvos slidininkai. Vienas jų – prieš kelerius metus sunkią ligą įveikęs Modestas Vaičiulis. Taktika ne visada pasirenkama teisingai Modestui tai nebus olimpinis debiutas. Sportininkas prieš aštuonerius metus šliuožė Vankuverio trasa. Lietuvis sprinto rungtyje buvo 54-as. Gerokai aukštesnė vieta pasiekta komandiniame sprinte. M. Vaičiulis, startavęs kartu su Mantu Strolia, užėmė 18-ąją poziciją.
2018-01-31

Paaiškėjo į Pjongčango žiemos olimpines žaidynes vyksiančių sportininkų sąrašas

Šiandien – svarbi šalies sporto diena. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo posėdžio metu bus patvirtintas rinktinės, kuri vyks į žiemos žaidynes Pjongčange, sąrašas. Komandą sudarys devyni sportininkai – keturi biatlonininkai, trys slidininkai ir du kalnų slidininkai. tv3.lt žiniomis, šiandien bus pranešta, kad į Pjongčangą vyks biatlonininkai Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia.
2018-01-19

Modestas Vaičiulis pasaulio slidinėjimo taurės varžybų sprinte Italijoje užėmė 53-ą vietą

Šeštadienį Italijoje prasidėjusiose 2015-2016 metų sezono slidinėjimo pasaulio taurės 4 etapo varžybose Modestas Vaičiulis 1,3 km sprinto rungties kvalifikacijoje užėmė 53-ą vietą tarp 90-ties dalyvių. Lietuvis atrankoje nuotolį įveikė per 2 minutes 35,46 sekundės ir nuo 30-osios pozicijos, leidžiančios startuoti atkrintamosiose varžybose, atsiliko 2,14 sekundės. Pergalę tėvynėje iškovojo italas Federico Pellegrino.