m. papšys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. papšys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. papšys“.

Garbingai kovojęs „Atlantas“ nusileido svečiams iš Kauno

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nuožmiai kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Europos lygos varžybose. Laikinosios sostinės komandai Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) pavyko įveikti kaip reikiant į atlapus kibusį Klaipėdos „Atlantą“. Susitikimo pradžioje abiejų ekipų vartininkai turėjo darbo. Martynas Matuzas apsigynė nuo Tado Labuko bandymo, savo ruožtu, Dawidas Smugas atmušė kamuolį, kai iš toli smūgiavo Gratas Sirgėdas.
2018-08-15

„Atlantas“ iškovojo pirmąją sezono pergalę namuose

Tris iš eilės pralaimėjimus patyręs Klaipėdos „Atlantas“ grįžo į pergalingas vėžes bei šoktelėjo į ketvirtąją A lygos turnyro lentelės vietą. 9-ojo turo Lietuvos futbolo čempionato susitikime namuose atlantiečiai 1:0 (1:0) nugalėjo „Jonavą“. Vienintelis šių rungtynių įvartis buvo pelnytas 2-ąją minutę. „Atlantas“ apsigynė nuo varžovų pakelto kampinio ir surengė žaibišką kontrataką, kurios metu Edvinas Baniulis perdavė kamuolį į baudos aikštelę Anilui Kočui. Šis tiksliai smūgiavo pažeme.
2018-04-25

„Jonava“ ir „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis

A lygos antrojo turo rungtynėse Marijampolės manieže „Jonavos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje aktyviau atakavo „Atlanto“ futbolininkai, o „Jonavos“ gynėjams trūko tarpusavio supratimo. Jie dažnai leido varžovams įkirsti į laisvą plotą. 12-ąją minutę galimybę pasižymėti turėjo klaipėdietis Edvinas Baniulis, bet gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis smūgiavo šalia vartų. Vėliau atkuto ir „Jonavos“ futbolininkai.
2018-03-04

Į rinktinę po penkmečio grįžtantis Marius Papšys: stengsiuosi nenuvilti

Pirmadienį Lietuvos futbolo rinktinė rinksis į treniruočių stovyklą ir pradės pasiruošimą pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms svečiuose su Maltos ir namie su Anglijos komandomis. Lietuvos nacionalinės ekipos sudėtyje bus primirštas veidas – po penkerių metų pertraukos į rinktinę pakviestas 28-erių saugas Marius Papšys. Stengsis nenuvilti „Sužinojęs, kad esu kviečiamas į rinktinę, nustebau. Žinoma, buvo labai malonu“, – neslėpė M. Papšys.
2017-09-28

„Atlanto“ triumfas: M. Papšys sėkmingai sugrįžo, A. Sylla – debiutavo

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ trečią vietą užėmęs Klaipėdos „Atlantas“ pergalingai pradėjo 2016 metų čempionatą. Atlantiečiai savo sirgalių akivaizdoje antrame kėlinyje palaužė Kauno „Stumbro“ pasipriešinimą – 2:0(0:0).   Nuo pat dvikovos pradžios akivaizdžią kamuolio kontrolę perėmė šeimininkai, o jau viename iš pirmųjų išpuolių į save dėmesį atkreipė „Atlanto“ naujokas Abdoulas Sylla.
2016-03-05

A lyga: „Sūduva“ iškovojo pergalę ir pakilo į ketvirtą vietą

A lygos 23-o turo mače antrą pergalę iš eilės iškovojo Marijampolės „Sūduva“. Suvalkijos atstovai namuose nelengvai 1:0 (0:0) palaužė „Klaipėdos granitą“, laimėdami jau trečią tarpusavio akistatą šiame sezone. Vienuoliktą sykį čempionate nugalėję marijampoliečiai pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą, aplenkdami Kauno „Spyrį“. Savo ruožtu granitiečiai patyrė tryliktą pralaimėjimą ir užima devintą poziciją. Vos tik nuaidėjus pirmam teisėjo švilpukui, iniciatyvą perėmė šeimininkai.