m. morauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. morauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. morauskaitė“.

Vilniuje – eilinis Simo Bertašiaus rekordas ir estafetės komandos triumfas

Planas įvykdytas ir viršytas – Lietuvos moterų 4x400 m estafetė žengė didžiulį žingsnį Europos čempionato link. Penktadienį Vilniuje vykusiose sporto klubo „Cosma“ taurės varžybose lietuvės pasiekė šeštą sezono rezultatą žemyne bei beveik užsitikrino teisę startuoti svarbiausiose metų lengvosios atletikos varžybose. Lietuvos komanda – Eva Misiūnaitė, Eglė Balčiūnaitė, Modesta Morauskaitė ir Agnė Šerkšnienė – distanciją įveikė per 3 min. 33,03 sek.
2018-06-29

Europos U23 čempionatas: Modesta Morauskaitė tarsi žaibas „įbėgo“ į finalą, Diana Zagainova – septinta

Po aštuonerių metų pertraukos Lietuva turės savo atstovą Europos iki 23 metų (U23) lengvosios atletikos čempionato bėgimo rungties finale. Moterų 400 metrų bėgimas sėkmingai susiklostė Modestai Morauskaitei – lietuvė pagerino asmeninį rekordą ir kovos dėl medalio. Distanciją 2011 metų Europos jaunimo olimpinio festivalio nugalėtoja įveikė per 52,81 sek. bei savo bėgime finišavo antra. Tarp 25 atrankos dalyvių lietuvaitės rezultatas buvo šeštas.