m. miežys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. miežys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. miežys“.

Lietuvos rinktinė nugalėjo rumunus ir atvertė naują šalies regbio istorijos puslapį

Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė Panevėžyje vykstančiame elitiniame Europos čempionate įspūdingai iškovojo pirmąją pergalę ir pasiekė istorinį laimėjimą – pirmą kartą pateko tarp 12 stipriausių Senojo žemyno ekipų. Ketvirtfinalyje dėl 9–16 vietų lietuviai po dramatiškos kovos ir pratęsimo 24:19 (5:12) nugalėjo giliomis regbio tradicijomis pasižyminčią Rumuniją. Lietuviai ne tik tęs kovą dėl 9–12 pozicijų, o ir išsaugojo vietą elitiniame divizione kitiems metams.
2018-05-06

Lietuvos jaunių regbio rinktinė į Prancūziją išskrido kovoti dėl pirmos vietos

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė penktadienį išskrido į Prancūziją, kur šeštadienį pradės kovą Europos čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre. Pirmąsias rungtynes šeštadienį lietuviai žais su Andoros komanda. Vėliau lauks akistatos su Danijos ir Latvijos regbininkais. Šio turnyro nugalėtojai iškovos teisę žaisti pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į aukštesnį divizioną. „Turėjome šešis pasirengimo etapus ir esame gerai pasirengę.