Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. mažeikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. mažeikos“.

Kaunietis pravarde Asilas už nužudymą nuteistas 12-ai metų

Kauno apygardos teismas pirmadienį Mindaugą Mažeiką pravarde Asilas už nužudymą ir kitus nusikaltimus nuteisė kalėti 12 metų. „Jis pripažintas kaltu nužudęs kitą asmenį, svetimo turto sunaikinimu ir kyšio davimu“, – rašoma teismo išplatintame pranešime. Teismas nustatė, kad būdamas apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ir alkoholio 2016 metų kovą Kaune M. Mažeika šaunamuoju ginklu du kartus šovė Agurkinių gaujos nariui Igoriui Laškevičiui į galvą.

Klaipėdos „Neptūnas“ kibo graikams į atlapus, bet pergalės iškovoti nepavyko

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko iškovoti trečiosios iš eilės pergalės Europos taurės turnyre – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai trečiadienio vakarą Klaipėdoje po dramatiškos kovos rezultatu 80:86 nusileido vienam seniausių Graikijos krepšinio klubų Atėnų AEK. Daugkartiniai Eurolygos dalyviai ir net vicečempionai, aštuoniskart Graikijos čempionai antrajame kėlinyje nuo „Neptūno“ buvo atsilikę 11 taškų skirtumu, tačiau visgi ketvirtajame kėlinyje sugebėjo išsikapanoti nuo pralaimėjimo.