Kauno apygardos teismas pirmadienį Mindaugą Mažeiką pravarde Asilas už nužudymą ir kitus nusikaltimus nuteisė kalėti 12 metų. „Jis pripažintas kaltu nužudęs kitą asmenį, svetimo turto sunaikinimu ir kyšio davimu“, – rašoma teismo išplatintame pranešime. Teismas nustatė, kad būdamas apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ir alkoholio 2016 metų kovą Kaune M. Mažeika šaunamuoju ginklu du kartus šovė Agurkinių gaujos nariui Igoriui Laškevičiui į galvą.

Kauno apylinkės teismas skyrė maksimalią 2 tūkst. eurų bauda 43-ejų kauniečiui Mindaugui Mažeikai, nes jis neblaivus ir apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų vairavo automobilį. Kito asmens vardu registruotą „Mercedes–Benz“ vyras vairavo neturėdamas tam teisės. Konfiskuotas ir minėtas automobilis, trečiadienį pranešė teismas. „Transporto priemonės savininkė žinojo, kad M. M. neturi teisės vairuoti transporto priemonę.

Ketvirtadienį Kauno pareigūnai įvykdė operaciją per kurią, kai buvo sulaikytas „Kryžkelės“ grupuotės vadeiva, 43 metų Mindaugas Mažeika, turintis Asilo pravardę. Penktadienį teismas sprendė, ar leisti jį suimti. Penktadienį jį leista suimti mėnesiui. Bute, kurį šturmavo pareigūnai, rasta ne tik dingusia paskelbta mergina, bet ir neaiškios kilmės medžiagų. Mergina ir M. Mažeika, skelbiama, yra pažįstamais jau gana ilgą laiką.

Agurkinių nužudymu kaltinamam M. Mažeikai sušvelnino bausmę: serga sunkia nepagydoma liga

Lietuvos apeliacinis teismas antradienį paskyrė švelnesnę kardomąją priemonę nužudymu kaltinamam Mindaugui Mažeikai. Prieš mėnesį Kauno apygardos teismas 42-ių vyrui paskyrė trijų mėnesių suėmimą, tačiau Apeliacinis teismas galutine ir neskundžiama nutartimi pakeitė šią kardomąją priemonę į intensyvią priežiūrą.
Aktualijos 2018-08-21

Vokietijoje Martynas Mažeika pranoko Marių Grigonį

Penktadienį Vokietijos Bundeslygoje žaidė du lietuviai. Sėkmingiau rungtyniavo Martynas Mažeika, pranokęs šalies krepšinio rinktinės narį Marių Grigonį. Jėnos „Science City“ namie 86:65 (14:16, 25:15, 27:15, 20:19) nugalėjo Gyseno „46ers“. Šeimininkai viską išsprendė per du kėlinius: antrąjį laimėjo 25:15, trečiąjį – 27:15. „Science City“ M. Mažeika per 18 minučių pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-04-27

Marius Grigonis buvo naudingiausias pergalingose rungtynėse

Vokietijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Jis buvo naudingiausias mače, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo aikštėje 96:86 (23:23, 30:22, 18:20, 25:21) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. Beveik du kėlinius vyko atkakli kova, bet po pertraukos išryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Grigonis buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvio sąskaitoje – 21 balas. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 14 taškų, pataikęs visas penkias baudas.
2018-04-14

Vokietijoje – dar vienas įspūdingas Martyno Mažeikos pasirodymas

21 taškas debiutinėse rungtynėse, 20 – antrosiose. Toks buvo Martyno Mažeikos savaitgalis. Sekmadienį 32-ejų krepšininkas atvedė komandą į pergalę svečiuose – Jėnos „Science City“ 88:75 (21:16, 24:13, 20:18, 23:28) nugalėjo Bairoito „Medi“. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. „Science City“ pataikė aštuonis tritaškius iš 17-os (47 procentai), „Medi“ – keturis iš 23 (17 proc.). M. Mažeika buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas.
2017-10-16

Martynas Mažeika – rezultatyviausias debiutinėse rungtynėse

Vokietijos Bundeslygoje įspūdingai debiutavo Martynas Mažeika. Krepšininkas pelnė 21 tašką ir atvedė komandą į pergalę – Jėnos „Science City“ penktadienį namie 92:87 (18:24, 17:20, 25:19, 32:24) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“. M. Mažeika kilo nuo suolo ir aikštėje praleido 23 minutes. 32-ejų lietuvis pataikė penkis metimus iš aštuonių bei 10 baudų iš 13-os. M. Mažeika atkovojo šešis kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. 11 taškų į varžovų krepšį „suleido“ Vytenis Lipkevičius.
2017-10-14

Artūras Jomantas: sezonas žiūrovams ir sirgaliams turėjo patikti

Vilniaus „Lietuvos rytas“ išgyveno sunkų sezoną. Keitėsi legionieriai, treneris, o galiausiai komanda trečiąkart per pastaruosius ketverius metus nepateko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą. Kai į Italiją išvyko Davidas Loganas, Vilniaus ekipos kapitonu tapo Artūras Jomantas. Jis su tv3.lt pasidalijo mintimis apie praėjusį sezoną. Sudėtingas ir permainingas sezonas – Artūrai, koks buvo praėjęs sezonas? – Ilgas, sudėtingas, permainingas. Visiems žiūrovams ir sirgaliams turėjo patikti.