lulz security

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lulz security“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lulz security“.

„Lulz Security“ gyvi: hakeriai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą

„Lulz Security“ (LulzSec) hakerių grupuotės nariai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą „MilitarySingles“. Programišiai pareiškė, jog jiems pavyko gauti prieigą prie 170 tūkstančių portalo paslaugomis besinaudojančių karininkų paskyrų. Hakeriai tikina, jog jie gavo slaptažodžius, adresus ir kitą asmeninę portalo vartotojų informaciją. Norėdami tai patvirtinti, „Lulz Security“ patalpino šiuos duomenis į vieną iš „torrent“ portalų.
2012-03-28

„LulzSec“ hakeriai savo veiklą atnaujins balandžio 1 d.

Hakerių grupuotė „Lulz Security“ (LulzSec), susijusi su tarptautiniu haktyvistų judėjimu „Anonymous“ bei neseniai nukentėjusi nuo savo grupuotės narių areštų, pranešė, jog netrukus grįš prie savo pirminės veiklos, kurią buvo nutraukę 2011 m. viduryje.
2012-03-23

„Lulz Security“: 5 faktai apie mįslingiausius įsilaužėlius

JAV teisėsaugos atstovai pranešė suėmę 6 hakerių grupuotės „Lulz Security“ (LulzSec), prisiėmusios atsakomybę už įsilaužimus į „Sony“, „Nintendo“, „Fox“, CŽV, JAV Senato, D. Britanijos policijos interneto serverius, narius. Ši grupuotė aktyviai veikė vos 2 mėnesius, tačiau per šį laiką spėjo  atkreipti į save didesnį dėmesį, nei tai per kelerius metus pavyko padaryti interneto įsilaužėliams iš Kinijos.
2012-03-08

Internetiniai įsilaužėliai kelia vis didesnę grėsmę įžymybių privatumui

2010 metais interneto platybėse pasirodė provokuojanti JAV dainininkės Christinos Aguileros nuotrauka. Neilgai trukus internete pasklido ir intymios televizijos aktorės Renee Olstead fotografijos. Praėjusį mėnesį istorija pasikartojo, kuomet į internetą nutekėjo aktorės Scarlett Johansson nuotraukos, kuriose ši įžymybė paveikslavosi be liemenėlės. Viešojoje erdvėje tuoj pat atsirado įvairių svarstymų, kaip gi šios asmeninės Holivudo įžymybių nuotraukos galėjo pasklisti internete.
2011-10-17

Programišių grupuotės vadeiva: esu žmogus, tikintis žmogaus teisėmis

Programišių grupuotė „Lulz Security“ (sutrumpintai – „LulzSec“) pasaulyje žaibiškai išgarsėjo pirmosiomis gegužės dienomis, kai įsilaužė į korporacijos „Sony“ duomenų bazes. Vėliau sekė virtinė kitų ne mažiau skandalingų išpuolių. Apie „LulzSec“ portalui „Newscientist“ pasakoja vienas iš buvusios „LulzSec“ lyderių, kurio pseudonimas „Sabu“. Pavadinimas „LulzSec“ kildinamas iš iškraipytos trumpinio „LOL“ versijos, dažnai reiškiančios juokimąsi iš pokšto aukos.
2011-07-07

Siūloma pasitikrinti, ar hakeriai nėra pavogę jūsų duomenų

Hakerių grupuotė „Lulz Security„ internete paskelbė daugiau nei 60 000 interneto vartotojų prisijungimo prie el. pašto, „Facebook“, „Twitter“ ir kitų paslaugų paskyrų duomenis. Penkias pastarąsias savaites aktyviai besidarbuojantys „Lulz Security" hakeriai didžiausių žiniasklaidos priemonių dėmesį atkreipė įsilaužę į „Sony BGM„, „Nintendo.com“, „Sonypictures.com“, „PBS.org“, „Fox.com„ ir visą eilę kitų visame pasaulyje žinomų bendrovių svetainių.
2011-06-17

Programišiai įspėjo Britanijos sveikatos apsaugos sistemą

Liūdnai pagarsėjusi programišių grupuotė perspėjo Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sistemą (NHS), kad šios kompiuterių tinklai yra lengvai pažeidžiami, rašo britų naujienų portalas BBC. „Lulz Security“ grupė, kuri prisiėmė atsakomybę už kibernetinę ataką prieš „Sony“, nusiuntė elektroninį laišką NHS administratoriams, kuriame teigiama, kad jai pavyko atrasti būdą, kaip įsilaužti į sistemos kompiuterių tinklą. Programišiai teigė, kad jie neketina vogti jokių duomenų.
2011-06-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų