lukas kochanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas kochanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas kochanauskas“.

Po traumų ruožo į aikštę sugrįžęs Kochanauskas: „Buvau pasitraukęs, bet futbolo galia per stipri“

Kai sekmadienį LFF stadione Lukas Kochanauskas realizavo 11 metrų baudinį, jis švęsdamas tarsi po lemiamo smūgio paskutinę minutę nubėgo iki tribūnos, šoktelėjo per barjerą ir atsidūrė „Dzūkų tankų“ glėbyje. DFK „Dainavai“ tai ko gero buvo eilinės rungtynės, ir ne pačios sunkiausios, kokios laukia šį sezoną. Tačiau Lukui Kochanauskui šis įvartis reiškė kur kas daugiau nei bet kuriam kitam žaidėjui – ne tik tarp tą dieną žaidusių komandų, bet ir visoje lygoje ar net futbolo piramidėje.
2020-06-19

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Kauno derbyje nugalėjo mažumoje žaidęs „Stumbras“

A lygos 22 ture ketvirtadienį susitiko dvi Laikinosios sostinės komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Atkakliame derbyje rezultatu 2:0 triumfavęs „Stumbras“ nutraukė septynerių nelaimėtų rungtynių seriją ir pasivijo šeštojoje vietoje buvusią „Jonavos“ komandą. Rungtynių pradžioje neatrodė, kad „Stumbras“ sugebės iškovoti tris taškus. 7-ąją minutę „Stumbro“ futbolininkai suteikė varžovams dovanėlę, praradę kamuolį aikštės viduryje.
2017-08-17

Luko Kochanausko įvartis dovanojo pergalę „Kauno Žalgiriui“

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry – jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. O pergalingą įvartį kauniečiams pelnė sunkią traumą išsigydęs komandos naujokas, buvęs „Trakų“ futbolininkas Lukas Kochanauskas. Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai.
2017-07-22

Lukas Kochanauskas: mano atveju dauguma jau būtų baigę karjerą

„Kur dingęs Lukas Kochanauskas?“, – turbūt populiariausias klausimas šiais metais, kalbant apie „Trakų“ puolimo lyderį, kuriam užpernai UEFA Europos lygos rungtynių metu diagnozuotas atviras kaulų lūžis, pernai išimta kaulus prilaikiusi plokštelė, o šiemet diagnozuotas dar ir spiralinis lūžis. Neabejotinai, ištvermingiausias 27-rių metų A lygos žaidėjas per savo karjerą iškentęs keturias operacijas, tarp kurių net tris plyšusių kryžminių raiščių. „Tokių kaip aš Lietuvos futbole daugiau nėra.
2017-06-12

Čempionas prieš vicečempioną: rinktinių pertrauka, brolių akistata ir pirmasis įvartis

Trečiadienį – Lietuvos futbolo desertas. Sostinės „Sportimos“ manieže ginklus surems „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. „Trakai“ rinksis keturių gynėjų taktiką? „Žalgiris“ – nesulaikomas Lietuvoje. Jis laimėjo 16 trofėjų iš eilės. Tarp titulų – keturiskart paeiliui iškovota šalies čempiono karūna. „Trakai“ dvejus metus iš eilės tapo šalies vicečempionais.
2017-03-29

„Trakai“ ir „Kruoja“ sužaidė pirmas lygiąsias šį Lietuvos futbolo čempionato sezoną

2015 metų „SMScredit.lt A lygoje“ – pirmosios lygiosios. Jų autoriais tapo „Trakų“ ir Pakruojo „Kruojos“ klubai, kurių akistata Vilniuje baigėsi taikiai 1:1 (1:0). Pirmajame kėlinyje šeimininkai akivaizdžiai pirmavo pagal kamuolio kontrolę, o Aido Dambrausko auklėtiniams teko žaisti „antru numeriu“ ir laukti savo šansų kontratakose. Pakruojo komandos legionieriai nors ir rodė nemažas pastangas, tačiau susižaidimo stoka neleisdavo aštriau pagrasinti Mariaus Rapalio ginamiems vartams.
2015-03-09

Portugalai sutriuškino Lietuvos rinktinę

2011 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) futbolo čempionato atrankos varžybų antrosiose rungtynėse IX grupėje penktadienį Lietuvos rinktinė svečiuose 1:4 (1:1) nusileido bendraamžiams iš Portugalijos. 25-ąją min. portugalai išsiveržė į priekį 1:0. Tačiau po minutės 18-metis Karolis Chvedukas (Marijampolės "Sūduva") išlygino rezultatą. Portugalai antrajame kėlinyje (54, 63 ir 84 min.) mušė tris įvarčius ir šventė pergalę 4:1. 88-ąją min.
2009-09-05

Pagaliau – didysis futbolas grįžta!

Sporto karaliumi tituluojamo futbolo fanai visame pasaulyje pagaliau gali lengviau atsikvėpti – po kelis mėnesius trukusios vasaros pertraukos į stadionus veržiasi naujasis sezonas. Mūšiai jau verda Po tarpsezonį vykusių žaidėjų mainų, perėjimų iš vienos komandos į kitą bei įspūdingų pirkinių, kurių sumos neretai siekė ir po 50 milijonų eurų, kovos stipriausiomis vadinamomis Europos lygose jau įsibėgėja. Pirmieji savo nacionalinius čempionatus atgaivino Vokietijos ir Prancūzijos klubai.