2011 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) futbolo čempionato atrankos varžybų antrosiose rungtynėse IX grupėje penktadienį Lietuvos rinktinė svečiuose 1:4 (1:1) nusileido bendraamžiams iš Portugalijos.

25-ąją min. portugalai išsiveržė į priekį 1:0. Tačiau po minutės 18-metis Karolis Chvedukas (Marijampolės "Sūduva") išlygino rezultatą. Portugalai antrajame kėlinyje (54, 63 ir 84 min.) mušė tris įvarčius ir šventė pergalę 4:1.

88-ąją min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Lukas Kochanauskas.

Po dvejų rungtynių taškų neturintys lietuviai trečiadienį svečiuose susitiks su Makedonijos komanda, kuri penktadienį namuose 1:2 (1:0) pralaimėjo Anglijos rinktinei.