lucas alphandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucas alphandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucas alphandas“.

Pjongčange dirba tikra sporto žvaigždė – kalnų slidinėjimo ir Dakaro čempionas

Lucas Alphandas ekstremalams ir žiemos sporto gerbėjams žinomas kaip kalnų slidinėjimo čempionas, o autosporto aistruoliams – kaip Dakaro ralio nugalėtojas. 52-ejų prancūzas Pjongčange dirba su „France.tv“. Paskutiniame sezone susišlavė viską L. Alphandas 1995–1997 metais laimėjo pasaulio taurės „Downhill“ varžybas. Pastarasis sezonas buvo sėkmingiausias. Tuomet 31-erių prancūzas triumfavo ir slalomo supermilžino rungtyje. L. Alphandas buvo pirmas absoliučioje pasaulio taurės įskaitoje.
2018-02-19

Paaiškėjo dešimtojo Dakaro ralio etapo nugalėtojai

Dešimtąjį Dakaro ralio 400 km etapą Mauritanijoje antradienį automobilių klasėje laimėjo Kataro lenktynininkas Nasseras Salehas Al Attiyaha su BMW (3 valandos 49 minutės ir 48 sekundės). Antras finišavo "Mitsubishi" vairuojantis japonas Hiroshi Masuoka, etapo nugalėtojui finiše pralaimėjęs 28 sekundes. Trečias šiame etape buvo amerikietis Markas Milleris su "Volkswagen", kurį nuo etapo nugalėtojo skyrė 1 minutė bei 49 sekundės.
2007-01-16

Po poilsio dienos tęsiasi Dakaro ralis

Po poilsio dienos sekmadienį įvyko aštuntasis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkams Mauritanijoje teko įveikti 626 km iš Ataro į Tišitą. Pirmadienio rytą tarp 105-ių finišą pasiekusių automobilių dar nebuvo vienintelio maratoną tęsiančio Lietuvos ekipažo - Aurelijaus Petraičio ir Šarūno Palioko.
2007-01-15

Ispanijos lenktynininkai išsaugo Dakaro ralio lyderių pozicijas

Trečiadienį Maroke Dakaro ralio dalyviai įveikė jau penktąjį 768 km etapą. 325 km greičio ruožą pirmas įveikė ispanas Carlosas Sainzas su "Volkswagen". Jis sugaišo 3 valandas 39 minutes 36 sekundes ir puse minutės aplenkė "Mitsubishi`u" važiuojantį prancūzą Stephaną Peterhanselį.
2007-01-10

Ispanijos lenktynininkai sustiprino Dakaro ralio lyderių pozicijas

Antradienį Maroke baigėsi jau ketvirtas Dakaro ralio 648 km etapas, kuriame pergalę šventė savo gamybos bagiu važiuojantis prancūzas Jeanas-Louisas Schlesseras. Jis 405 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 59 minutes 54 sekundes ir nes 7 min. 52 sek.
2007-01-10

Dakaro ralio lyderiais tapo Ispanijos lenktynininkai

Po pirmadienį Maroke įvykusio Dakaro ralio trečiojo etapo lyderiais automobilių bei motociklų klasėse tapo atitinkamai ispanai Carlosas Sainzas ir Isidre Esteve Pujolis. Trečiąjį 648 km etapą automobilių klasėje pirmadienį greičiausiai įveikė Ginielis De Villiersas iš Pietų Afrikos. Jis 191 km greičio ruožą įveikė per 2 valandas 45 minutes 12 sekundžių ir tik 25 sekundėm aplenkė taip pat "Volkswagen`ą" vairuojantį ir lyderiu bendroje įskaitoje tapusį Carlosą Sainzą.
2007-01-08

29-asis Dakaro ralis startavo Portugalijoje

Šeštadienį Portugalijoje startavo XXIX Dakaro ralis, kuriame ilgą kelionę į Senegalą pradėjo 245 motociklininkai, 185 automobiliai bei 84 sunkvežimiai. Iš viso lenktynininkams iki sausio 21 d. teks įveikti 7915 km Portugalijos, Ispanijos, Maroko, Mauritanijos, Malio, ir Senegalo keliais.
2007-01-06

„Dakaras 2007“ prasideda

Į Portugalijos sostinę Lisaboną renkasi paskutinieji ralio „Dakaras 2007“ dalyviai. Į Lisaboną jau išvykę ir abu lietuviškieji ekipažai. Sausio 3-5 d. bus atliktas lenktyninių transporto priemonių techninis patikrinimas. Šeštadienio, sausio 6-osios ryte - dvidešimt devintojo taržemyninio dykumų ralio startas. Šių metų ralis – 14 etapų, iš viso 8696 kilometrų, vedančių per dykumas, kalnus, savaną ir džiungles.
2007-01-02

Dakaro ralio lyderiai didina pranašumą prieš persekiotojus

Ketvirtadienį įvyko 14-asis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkai įveikė 547-ių kilometrų greičio ruožą Mauritanijoje. Greičiausias etape buvo prancūzas Lucas Alphandas su BMW, distancijoje sugaišęs 6 valandas 51 minutę 7 sekundes ir 14 min. 20 sek. aplenkęs išvakarėse etapą laimėjusį buvusį pasaulio autoralio čempioną škotą Colinas McRae (Koliną Makrėjų), vairuojantį "Nissan" automobilį bei 18 min. 30 sek.