luca paolinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luca paolinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luca paolinis“.

Katažina Sosna naujoje komandoje gavo kapitonės pareigas

Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna ateinančius du sezonus atstovaus naujai Italijos kalnų dviračių komandai „Torpado-Suedtirol-International“. 26-erių metų buvusiai plento dviratininkei, kuri pernai Europos kalnų dviračių maratono čempionate iškovojo bronzos medalį, patikėtos ekipos kapitonės pareigos.
2017-02-22

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Flandrijoje užėmė šeštą vietą

Sekmadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse tradicinėse 91-osiose vienadienėse dviratininkų lenktynėse "Flandrijos Ture" (Ronde van Vlaanderen) aukštą šeštą vietą užėmė "Discovery Channel" komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus užėmė aukštą šeštą vietą. Lietuvos dviratininkas 259 km numynė per 6 valandas 10 minučių 28 sekundes ir tik 13 sekundžių atsiliko nuo nugalėtoju tapusio italo Alessandro Ballano, kuris finišo spurtu aplenkė belgą Leifą Hostę.