lsu baltai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lsu baltai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lsu baltai“.

D. Dikčius: rinktinei trūksta tokio žaidėjo kaip S. Jasaitis

Europos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė įsirašė į savo sąskaitą antrą pergalę. Šį kartą prieš braliukus latvius – 67:59. Kauno „LSU-Baltai“ vyriausiasis treneris Darius Dikčius pripažino, kad nors žaidimas ir nebuvo gražus, bet svarbiausia – iškovota pergalė. – Kaip manote, ar žaidybinio broko buvo mažiau nei rungtynėse su Makedonija ir Serbija? , – Balsas.lt paklausė D. Dikčiaus. – Nepasakyčiau, nes jo iš tikrųjų buvo nemažai.
2013-09-07

Kauno derbį „Žalgiris“ laimėjo net 50 taškų skirtumu

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įsirašė dar vieną lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse. Sekmadienį kelioms valandoms grįžę į Kauno sporto halę žalgiriečiai sutriuškino čia žaidžiančią „LSU-Baltų“ ekipą 121:71 (32:16, 28:16, 26:19, 35:20) ir laimėjo penktąsias rungtynes LKL čempionate rašo oficialus klubo puslapis. Rungtynes pradėjo jauniausias „Žalgirio“ penketas – Adas Juškevičius, Vytenis Lipkevičius, Mindaugas Kuzminskas, Mario Delašas ir Jeffas Foote‘as.
2012-12-23

NKL lyderiai eliminavo „LSU-Baltus“ iš LKF taurės turnyro

2012—2013 m. DNB LKF taurės turnyre užfiksuota pirmoji staigmena. Per IV etapo rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje pirmaujanti Vilniaus „Statyba“ po pratęsimo palaužė LKL šiemet debiutuojančius Kauno „LSU-Baltus“ rezultatu 83:82 (22:22, 19:14, 18:19, 10:14, 14:13). RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS „Statyba“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, tačiau Martynas Paliukėnas nepataikė 2 baudos metimų, o Taurantas Tamošiūnas pelnė 2 taškus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.
2012-11-14

„Prienai“ išvykoje sutriuškino LKL debiutantus

Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Prienų „Prienų“ (5/0) klubas, kuris išvykoje 82:48 sutriuškino Kauno „LSU-Baltų“ (1/3) krepšininkus. Nugalėtojams Gediminas Orelikas pelnė 15 taškų (3/5 tritaškiai), Gintaras Kadžiulis - 13, Arminas Urbutis - 11, Žygimantas Janavičius pridėjo 10 taškų (7 atk. kam.). Pralaimėjusiems 28 taškus įmetė, 13 kamuolių atkovojo ir 6 sykius suklydo Tomas Urbonas. 11 taškų surinko Vidmantas Sragauskis.