lsds

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lsds“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lsds“.

A. Akstinavičius: partijų finansavimo tvarka – pasikėsinimas sulaužyti demokratinės valstybės stuburą

Nors buvo tikėtasi, kad šeštadienį vykstančiame Lietuvos socialdemokratų sąjungos (LSDS) suvažiavime bus priimtas sprendimas įsilieti į kitos partijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) gretas, toks sprendimas nebuvo priimtas. Eiliniame LSDS suvažiavime, pasak šios partijos pirmmininko Arvydo Akstinavičiaus, buvo svarstomi keli klausimai. Tarp jų – politinė padėtis Lietuvoje ir LSDS perspektyvos bei pasirengimas 2015 metų kovo 1 dieną vyksiantiems savivaldos rinkimams.

Valstiečiai ir žalieji priglaus Lietuvos socialdemokratų sąjungą

Verslininko Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) į savo gretas priims didžiąją dalį neparlamentinės Lietuvos socialdemokratų sąjungos (LSDS) narių. Tai portalui balsas.lt patvirtino ir R. Karbauskis, ir LSDS vadovas Arvydas Akstinavičius. LSDS aktyvo įsiliejimas į valstiečių gretas turi būti formaliai nuspręstas kitą savaitę Jonavoje įvyksiančiame socdemų tarybos posėdyje ir būti pabaigtas iki R.Karbauskio partijos suvažiavimo, kuris numatomas spalį.

Lietuvoje šiemet neliks mažiausiai vienos partijos

Pasitvirtina balsas.lt prognozės, kad ketina susilieti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Lietuvos socialdemokratų sąjunga (LSDS). Tiksliau – Socialdemokratų sąjungos nariai įsilies į LVŽS gretas. Nors per prezidento rinkimų kampaniją šį pavasarį, kai LSDS nusprendė remti Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą Bronį Ropę, į portalo balsas.
Aktualijos 2014-08-01

A. Akstinavičius: politinis rytojus

Jungtuvės turėtų įvykti, nežiūrint galimų kliūčių. Net ir teisinių. Juk svarbu pats faktas. Tvarkos ir teisingumo bei Darbo partijų jungtuvės – tiesiog merkantilinių interesų apiforminimas, siekiant išlikti. Tam tikrą laiką pabūnant ir lietuviškos politikos viršuje. Daug kalbama apie jungtuvių procedūrinius dalykus, vadystę ir pan., tačiau svarbiausia žinia ta, kad vyksta politinių įtakų persigrupavimas.

Nacionalinio saugumo tema

Pastaruoju metu daug kalbama, diskutuojama kokios užsienio politikos strategijos, taktikos, krypties laikysis naujoji vyriausybė, premjeras, užsienio reikalų ministras, kurlink suks Prezidentė. Taip, tai svarbu. Galbūt net labai. Tačiau niekam iš valdžios elito, atrodo, galvos skausmo nekelia nacionalinio saugumo klausimai. Už lango, taip kaip buvo prieš dvidešimt dvejus metus, dabar nestovi priešo tankai, gatvėmis nezuja okupantų kareiviai – ir viskas tvarkoje? Manau, kad ne.

A. Akstinavčius: gerėjimui galimybių yra

Neseniai vienas dienraštis priminė, jog būdama opozicijoje LSDP aštriai kritikavo dešiniųjų Vyriausybę dėl didelio akcizo dyzelinui, žadėjo siekti, kad Lietuvai būtų leista atidėti jo didinimą. Rinkimai baigėsi ir viena iš šios partijos vadovių, naujoji ūkio ministrė į šį priminimą atsakė labai aiškiai: „Pamėginti galime, bet atrodo, kad tai beviltiškas reikalas.

J. Valatka: dešinysis tęstinumas kairiųjų Vyriausybės programoje

Šešioliktos Vyriausybės programa ypatingų diskusijų nesukėlė. Nors kai kurie politologai bei ekonomikos ekspertai kritikos negailėjo, opozicija – tiek konservatoriai, tiek liberalai apsiribojo ganėtinai švelnia kritika. Ir neatsitiktinai. Nežiūrint gana didelio bendro pobūdžio punktų skaičiaus, aiškiai matosi A. Kubiliaus Vyriausybės darbų tęstinumas.

Šansas laimėti trečiam

Lietuvos politikoje dabar tikrai įdomu. Po ankstesnių Seimo rinkimų nueinantieji pasipešiodavo su atėjusiais valdžion, pasipešdavo dėl įtakos sferų ar įvaizdžio ir politiniai reikalai vėl tekėdavo sena vaga kartas nuo karto užkliūdami už ekonominių finansinių interesų. Prezidentas gana simboliškai pareikšdavo savo nuomonę dėl būsimo ministrų kabineto ir maksimum įvykdavo minimalios korektūros. Dabar gi mūšis seka mūšį.

A. Akstinavičius: kodėl bijomasi teisingumo?

LR Prezidentė ir Seimas kreipėsi į Konstitucinį Teismą dėl Seimo rinkimų rezultatų teisėtumo. Turint tiek informacijos ir faktų apie nusižengimus, nusikaltimus rinkimų kampanijos bei pačių rinkimų metu – tai logiškas ir teisingas žingsnis. Balsų pirkimai, klastojimai, organizuotas vežimas balsuoti, rinkėjų papirkinėjimai, balsavimo detektyvai kalėjimuose ir t.t. – to pakako, kad pati VRK netvirtintų rinkimų rezultatų. Deja.

Pagerbiant Lietuvos Respublikos Konstituciją

Prieš dvidešimt metų Lietuvos piliečiai referendumu pritarė LR Konstitucijai. Vien pritariančiųjų skaičius šių dienų mastais buvo įspūdingas – apie 1,5 milijono rinkėjų. Kritikai ir skeptikai tuomet kalbėjo, jog nemaža dalis balsavusiųjų net nebuvo skaitę Konstitucijos projekto. Be abejo, visi tikrai nebuvo skaitę.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų