lotynų amerikos šokiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lotynų amerikos šokiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lotynų amerikos šokiai“.

Lietuvos jaunimo šokėjai išsidalino medalius, o senjorai tapo pasaulio čempionato finalininkais

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vėl rinkosi stipriausi mūsų šalies šokėjai. Čia įvyko paskutinysis iš visų šių metų Lietuvos sportinių šokių čempionatų – medalius išsidalino jaunimo iki 21 m. amžiaus kategorijos sportininkai. Šios amžiaus grupės standartinių šokių programos Lietuvos čempionais tapo Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė iš Vilniaus klubo „Spindulys“. Duetas laimėjo visus penkis finalo šokius.
2023-04-03

Lietuvoje – nauji standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

Savaitgalį Šiauliuose įvyko šių metų Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas. Čempionato medaliai išdalinti šešiolikos amžiaus grupių sportininkams – nuo jaunučių iki senjorų; o kartu su medaliais šokėjams atiteko ir kelialapiai į šių metų pasaulio ir Europos čempionatus. Kaip ir kiekvienais metais, daugiausiai dėmesio sulaukė viena prestižiškiausių grupių – suaugusiųjų standartinių šokių šokėjai.
2023-03-13

Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionate triumfavo ukrainiečio ir lietuvės duetas

Šį savaitgalį Druskininkuose vykstančio sportinių šokių festivalio „Druskininkų pavasaris 2022“ metu buvo surengtas Lietuvos čempionatas Jaunimo iki 21 m. amžiaus grupės šokėjams – varžytasi, kas geriausiai mūsų šalyje šioje amžiaus kategorijoje atlieka Lotynų Amerikos šokius. Čempionato aukso medalius po labai atkaklios kovos laimėjo Vilniaus „Ratuto“ šokėjai Valerijus Šylo ir Smiltė Kozlovskytė.
2022-04-24

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai

2014 m. kovo 1–2 dienomis „Šiaulių arenoje“ vyko 2014 metų Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionatas ir pirmenybės. Iš viso varžybose dalyvavo 380 šokėjų porų. Čempionate teisėjavo 9 užsienio teisėjai. Geriausios Lietuvos poros vyks į pasaulio ir Europos čempionatus bei Taurių varžybas, praneša LSŠF.
2014-03-04

Bolivijoje tariamas žudikas gyvas palaidotas kartu su savo auka

Bolivijos kaimo gyventojai tariamą prievartautoją ir žudiką užkasė jo aukos kape, praneša „Associated Press“. Incidentas įvyko birželio 5 dieną nedideliame kaime, kuriame gyvena kečua tautos čiabuviai. Šis kaimas yra beveik 4,2 tūkstančio metrų aukštyje virš jūros lygio. Maždaug 200 kaimo gyventojų, sužinoję, kad policija įtaria 17-metį Santosą Ramosą 35 metų Leandros Arias Janco išprievartavimu ir nužudymu, nusprendė jam surengti Linčo teismą.
2013-06-07

Į pasaulio čempionatą su nauja programa vyksiančios „Žuvėdros“ tikslas – trejetukas

Šeštadienį „Siemens“ Arenoje naują programą RIO pristatęs Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių ansamblis „Žuvėdra" jau kitą šeštadienį kovos pasaulio čempionate Vokietijoje, Brėmene. Kolektyvo trenerė Skaistutė Idzelevičienė neslėpė, kad prieš generalinę repeticiją Vilniuje jaudinosi ir ji, ir visas kolektyvas. „Dar yra kelios dienos iki čempionato. Visada yra ką tobulinti ir su žmonėmis reikia dirbti, šie darbai greitai nepasidaro“, - sakė trenerė.
2012-12-01

„Lithuanian open 2012“ nugalėtojai: net pasaulio čempionate neduoda tokios taurės

Gruodžio 1–2 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje 12-ą kartą vyksta tradicinis tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian open 2012“. Turnyro ketvirtfinalyje šoko keturios lietuvių poros, bet tik Jokūbui Venckui ir Jomantei Dapkevičiūtei pavyko patekti į pusfinalį, į finalą pora neprasibrovė. „Savo pasirodymą vertiname puikiai. Iš šių varžybų tikėjomės daug, nes savi žiūrovai, norėjosi kuo geriau pasirodyti, nes atėjo ir draugų.
2012-12-01

J. Duknauskas ir A. Melnikova-Duknauskė Europos čempionate – vėl ketvirti

Bulgarijos sostinėje Sofijoje surengtame Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių profesionalų čempionate Lietuvos atstovai - Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė užėmė ketvirtąją vietą. Europos čempionų titulą apgynė Didžiosios Britanijos atstovai - Michalas Malitowskis ir Joanna Leunis. Sidabras atiteko Sergejui ir Melijai Surkovams iš Rusijos, o bronza - Slovėnijos šokėjams Andrejui Skufcai ir Melinai Torokgyorgy. Finale dar šoko Norvegijos ir Rusijos poros.
2012-11-05

Šokėjams J. Kučinskui ir J. Romankovai – vėl Europos čempionato sidabras

Vokietijoje vykusiame Europos profesionalų Lotynų Amerikos šou šokių čempionate Lietuvos atstovai Justas Kučinskas ir Jekaterina Romankova iškovojo sidabro medalius. Nugalėjo Šveicarijos šokėjai Svenas Ninnemannas ir Nina Uszkureit. Bronza atiteko Rusijos atstovams Arsenui Agamaljanui ir Oksanai Vasiljevai. Čempionate dalyvavo dešimt porų. J. Kučinskas ir J. Romankova Europos vicečempionais tapo trečius metus iš eilės.
2012-10-01

J. Duknauskas ir A. Melnikova profesionalų šokių varžybose Anglijoje – šešti

Anglijoje, Blekpulo mieste, vykusio 87-ojo prestižinio sportinių šokių festivalio profesionalų Lotynų Amerikos šokių varžybos Lietuvos atstovai Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė užėmė šeštąją vietą. Nugalėjo Anglijos pora Michalas Malitowski ir Joanna Leunis. Italas Maurizio Vescovo ir lietuvė Andra Vaidilaitė, atstovaujantys Kanadai, užėmė ketvirtąją vietą. Varžybose dalyvavo daugiau nei 300 porų.