liv tyler

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liv tyler“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liv tyler“.

41-erių Liv Tyler parodė gundančias formas: pozavo vien su apatiniais

„Armagedono“ ir „Žiedų valdovo“ žvaigždė Liv Tyler neseniai pritrenkė savo gerbėjus, įsiamžinusi seksualioje fotosesijoje. 41-erių aktorė drąsiai pozavo su apatiniais ir demonstravo pritrenkiančią figūrą. Niekas nesitikėjo, kad visuomet rami, viešumos nemėgstanti Liv Tyler privers milijonus vėl sulaikyti kvapą. Trijų vaikų motina parodė, kad vis dar moka pozuoti prieš fotoaparatų objektyvus. Juk karjerą ji ir pradėjo dirbdama modeliu. Naujoji Liv fotosesija susilaukė tikros sėkmės.
2018-11-03

„Armagedono“ žvaigždė Liv Tyler – dabar ir karjeros pradžioje: atrado jaunystės eliksyrą?

„Armagedono“ ir „Žiedų valdovo“ žvaigždė Liv Tyler aktorės karjerą pradėjo dar 1994 metais. Nuo 14 metų modeliu dirbusi mergina greitai išgarsėjo dėl ypatingos išvaizdos: didelių žydrų akių ir plačios šypsenos. 41-erių aktorė, regis, atrodo lygiai taip pat, kaip ir karjeros pradžioje. Net gerbėjai kuždasi, kad Liv Tyler beveik nepasikeitė. Kai kurie netgi galvoja, jog ji viešėjo pas grožio chirurgus, mat ant jos veido net nesimato raukšlių.
2018-10-14

Vestuvėse – Markle ir Middleton stiliaus dvikova: kuri pasipuošė gražiau?

Šiandien Didžiojoje Britanijoje – didelė šventė. Vos praėjus keliems mėnesiams po gegužę įvykusių karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių išteka princesė Eugenie. Vindzore, Šv. Jurgio koplyčioje vykstančiose vestuvėse taip pat dalyvauja ir pramogų pasaulio elitas. Princesės Eugenie vestuvių nepraleido Demi Moore, Liv Tyler, Ellie Goulding, Jamesas Bluntas, Naomi Campbell, Kate Moss, Cara Delevigne bei daugelis kitų.
2018-10-12

Liv Tyler gerbėjams parodė prieš dvi savaites gimusią dukrą

Praėjus dviem savaitėms po gimdymo Liv Tyler pasidalijo, kokią didžiulę meilę jaučia savo mažajai mergytei, rašo pramogų pasaulio naujienų svetainė etonline.com. 39 metų „Žiedų valdovo“ žvaigždė sekmadienį „Instagram“ pasidalijo nespalvota nuotrauka, kurioje ji guli lovoje ir krūtimi maitina savo dukrytę Lulą Rose. „Sekmadienio rytas susiglaudus su savo mažąja mergyte. Tokia dėkinga už šią brangią dovaną“, – prie mielos nuotraukos prirašė aktorė, kuri atrodo geriau nei bet kada.
2016-07-26

Aktorė Liv Tyler tapo daugiavaike mama – paviešino kūdikio nuotrauką

Liv Tyler susilaukė savo trečio vaiko, sekmadienį „Instagram“ paskelbė pati aktorė. Kaip praneša pramogų ir garsenybių pasaulio žurnalas "People", mažylė Lula Rose Gardner yra antras Liv ir jos sužadėtinio Davido Gardnerio vaikas – pora dar turi metų ir penkių mėnesių sūnų Sailorą Gene'ą. L.Tyler taip pat turi 11 metų sūnų Milo, o D.Gardneris – sūnų Gray iš ankstesnių santykių.
2016-07-11

Paparacus sudomino itin glaudus Liv Tyler ir jos tėčio ryšys

Regis, „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris negali sulaukti netrukus pasaulį išvysiančio anūko. Jo dukra aktorė Liv Tyler laukiasi jau trečiosios atžalos, tad jos tėvas dukrą glaudžia kaip tikrą stebuklą. Paparacai šeimą prieš kelias dienas užfiksavo vaikštinėjant Niujorko, Manheteno gatvėmis. Liv ir Stevenas dar kartą įrodė – juodu sieja itin glaudūs šeimyniški santykiai. Kol dukra šypsojosi fotografams, jos tėvas glėbiasčiavo nėščiosios pilvuką.
2016-06-28

„Aerosmith“ lyderis S. Tyleris neįsivaizduoja senatvės be jaunų merginų pašonėje

Legendinės grupės „Aerosmith“ vokalistas Stevenas Tyleris niekada nesiskundė gražių moterų dėmesiu. Būdamas 65 metų, vyras dažnai pasirodo viešumoje su jaunutėmis merginomis. Praėjusią savaitę vyro džipe buvo užfiksuotos dvi merginos nuogomis krūtimis. O šią savaitę Stevenas Tyleris mėgaujasi pasivažinėjimu motociklu Havajuose, žinoma, su jaunesne mergina. Vyras turi dukterį Liv Tyler, kuri tikriausiai yra vyresnė už dabartines tėčio draugužes.
2014-02-28

Liv Tyler ir Rihanna: kuri kurią kopijuoja?

Moterys dažnai būna nepatenkintos, jei kažkas kopijuoja jų stilių. Neišimtis ir žvaigždės. Kaip rašo uk.eonline.com, Liv Tyler ir Rihannos skonio pojūtis labai panašūs. Kita vertus, viena žvaigždė galimai kopijuoja kitos stilių.     Patys vertinkite, ar tai tik sutapimas.
2012-04-14

Per Šv. Velykas – įspūdingas „Chorų karų“ superfinalas

Visas Lietuvos šeimas suburianti šventė – Šv. Velykos – tradiciškai visiems dovanoja trečią laisvą savaitgalio dieną, todėl šeimos televizija TV3 paruošė jaukią, emocingą ir vasaros karštį budinančią programą.
2012-04-02

L. Tyler: kolekcionuoju kvepalus, kurių nenaudoju

Užsienio aktorė Liv Tyler atskleidė savo silpnybę: garsi moteris negali atsispirti kvepalams ir jų buteliukams. Pastaruosius garsenybė kolekcionuoja ir pati sunkiai suskaičiuoja, kiek iš viso jų turinti. 34-erių metų L. Tyler pasakojo, kad nuo mažų dienų yra pakvaišusi dėl kvepalų. Ji gali pirkti juos, nepriklausomai nuo to, ar ketina kada nors juos naudoti, ar ne. „Turiu kvepalų buteliukus ir tuos, kuriuos įsigijau dar būdama paauglė. Vienus naudojau, kitų ne.
2012-01-17
REKLAMA
REKLAMA

Alexanderio McQueeno parodoje Rihanna nevilkėjo apatinių

Šį pirmadienį, gegužės 2 d., Niujorke, „Metropolitan meno muziejuje“  buvo pristatyta, praėjusiais metais iš gyvenimo pasitraukusio Alexanderio McQueeno, retrospektyvinė paroda „Laukinis grožis“ („Savage beauty“). Į parodą rinkosi daugybė šou verslo garsenybių: Jennifer Lopez, Fergie, Gwyneth Paltrow, Madonna, Beyonce, Liv Tyler, Sarah Jessica Parker, Renne Zelveger,Penelope Cruz, Kate Hudson, Yoko Ono ir daugelis kitų, tačiau ryškiai iš visų išsiskyrė Rihanna.
2011-05-04

C.Schiffer ar L. Tyler nusižiūrėjo suknelę? (APKLAUSA)

Itin populiarėjantys mados namai „Mullbery“ tampa vis labiau mėgstami įžymybių. Jų kūriniais susigundė ir Claudia Schiffer bei Liv Tyler, šią vasarą pasirožiusios vienodomis suknelėmis. Ar tik nenusižiūrėjo moterys viena nuo kitos? Tyler pasipuošusi blizgia suknia pasirodė jau metų pradžioje, C. Schiffer – tik prieš kelias savaites. Moterys ir priderino jas skirtingai: Liv prie ekstravagantiškų aukštakulnių, tuo tarpu Claudia – prie nepermatomų juodų pėdkelnių.
2010-09-21

Kokia plaukų spalva populiariausia šį rudenį?

Šį rudenį ypač populiarūs šalti tamsiai rudi plaukų atspalviai, teigia užsienio žvaigždžių kirpėja Marie Robinson. Marie sako, kad jos klientės dažniausiai kaip pavyzdį nurodo naująją „Estee Lauder“ aromato reklamą, kurioje pavaizduota modelis Hilary Rhoda, ir reikalauja jų plaukus nudažyti būtent tokia spalva.
2008-10-01

Eltonas ir kitos įžymybės ragina G-8 lyderius laikytis įsipareigojimų

Dainininkas Eltonas Johnas (Eltonas Džonas) prisijungė prie kitų įžymybių, pasirašiusių peticiją, raginančią Didžiojo aštuoneto (G-8) lyderius laikytis savo įsipareigojimų padėti skurstančioms šalims, ketvirtadienį pranešė Pasaulinis AIDS aljansas.
2007-06-01

Stepokas Strolia rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (lapkričio 19-25 d.)

Labai jau nelengva rasti kino premjerų, ko nors neregėto. Kai kurias dienas neplanuoju nė įsijungti televizoriaus. Šeštadienis Na, štai, pareiški ką nors taip trankiai, o paskui įsižiūri įdėmiau ir pamąstai: filmų daug, gal jie tokiu ar kitu aspektu ir bus kam nors (o man?) įdomūs. Gal nekirsti iš peties? Nuo „Aklo įniršio“ (LNK, 22.50 val.) triukšmingos sėkmės tarp veiksmo filmų prabėgo jau 15 metų.
2005-11-18

Liv Tyler pasiruošusi apsinuoginti

Liv Tyler susigrąžino kadaise turėtas nuostabias kūno formas ir teigia esanti pasiruošusi raivytis nuoga prieš fotografo objektyvą. Jaunoji aktorė, į kurią akis pablizginti turėjome progą grupės "Aerosmith" klipuose ir filme "Žiedų valdovas", tvirtina numetusi visą per nėštumą priaugtą svorį. Praeitą gruodį pagimdžiusi sūnų Milo aktorė tris mėnesius laikėsi tinkamos dietos. Dabar gražuolei belieka tik "surasti" tinkamą fotografą. Liv telefonas turėtų jau raudonuoti nuo pasiūlymų.
2005-03-09

Stepokas Strolia. Naujų vaizdajuosčių ir filmų per TV (sausio 3-9 d.) apžvalga

Lendu, kur nereikia. Bet negaliu neprisiminti įspūdingiausiųjų praėjusių metų kadrų. Po kelių minučių - Naujieji metai. Lietuvių televizijose siaučia pramoga. Rusų 1 Baltijos kanale pasiautė pasiautė, net su V. Žirinovskiu Betmeno kauke, o tuoj po to įsijungė lietuvių nacionalinės vėliavos užsklanda, ant kurios, aidint mūsų himnui, buvo gryna rusų kalba parašyta: “Novogodnee obraščenie prezidenta Litvy.
2004-01-02

Stepoko Strolios namų kinas: Juokas persveria. Naujų vaizdajuosčių ir filmų per TV (rugpjūčio 30 - rugsėjo 5 d.) apžvalga

Kai tarp naujų vaizdajuosčių ir televizijų programų išvysti beveik vienas komedijas, net sutrinki. Ar tai optimistinė sąsaja su mūsų labai jau smagiu gyvenimu? Ar kaip tik nebeliko nieko kito, kaip tik juoktis? Ar tiesiog terapija? Bet juoko spalvos irgi įvairios. Vienam linksma, kitam ne Štai iš vaizdajuosčių išsirinkau gana tipišką pernykštę amerikiečių juostą, apibūdinamą kaip “jaunimo romantinė komedija”. Tokių dabar apstu - ir kino ekranuose, ir televizijoje, ir kasetėmis.
2003-08-29

Klum išrinkta seksualiausia Niujorko vieniše

Vokiečių supermanekenę Heidi Klum žurnalas "New York" šiemet išrinko seksualiausia laisva Niujorko moterimi. H.Klum, kuri nuo praėjusių metų pabaigos nebegyvena su savo vyru kirpėju Ricu Pipino (Riku Pipinu) ir susitikinėjo su "Red Hot Chili Peppers" žvaigžde Anthony Kiedisu (Entoniu Kidisu), nurungė nemažai kitų garsių vienišių.
2003-08-11

P. McCartney dukra tuoksis mėgstamiausiame jos motinos paplūdimyje

Kitą mėnesį Stella McCartney (Stela Makartni) ištekės už savo draugo Alashdairo Williso (Alašdero Viliso), o jungtuvių ceremonija įvyks ramiame Škotijos paplūdimyje, kurį jos velionė motina Linda vadindavo mylimiausia vieta pasaulyje. Stella, legendinės grupės "The Beatles" nario sero Paulo McCartney (Polo Makartnio) dukra, savo motinos garbei susituoks Sadelio paplūdimyje Kintaire.
2003-07-01

Jonas Valatkevičius: “Žiedų valdovas”. Antra serija

Įdomu, ar praėjus dvidešimčiai metų, “Žiedų valdovą” ištiks toks pats likimas, kaip ir didžiąsias fantastines 6-7 dešimtmečių juostas? Kas šiandien žiūri ankstyvuosius “Žvaigždžių karus”? Kadaise stebinę efektai dabar kelia šypseną. Ar mūsų vaikai taip pat juokis iš “Hario Poterio”, Spielbergo epų ir “Žiedų valdovo”, filmų, kurie dabar mums rodo kino technologijų ribas? Nuolatinis straksėjimas už mūsų suvokimo ribų yra įdomiausias technologijų istorijos skyrius.
2003-01-28

Filmo "Žiedų valdovas: Dvi tvirtovės" žvaigždė Liv Tyler

Liv Tyler - "Aerosmith" nario Steveno Tylerio ir Bebe, “Playboy” merginos, dukra. Aktorė vaidino filmuose "Žiedų valdovas", "Daktaras T ir jo moterys", "Oneginas", "Planketas ir Makleinas", "Pavogtas grožis", "Armagedonas", "Tai, ką tu darai". Šiuo metu filmuojasi juostoje "Džersio mergina" kartu su Jennifer Lopez ir Benu Afflecku.
2003-01-20

Jau šį penktadienį Lietuvos kino teatruose – ilgai lauktas didingas amžiaus filmas "Žiedų valdovas: dvi tvirtovės".

Nuo sausio 24 d. “Garsų pasaulio įrašai” iškart 6 Lietuvos kino teatruose - "Akropolio kinas", "Coca Cola Plaza Vingis", "Planeta", "Žemaitija" ir "Saulė" – pradeda rodyti antrąją filmo apie žiedo draugiją dalį "Žiedų valdovas: dvi tvirtovės". Dalyvaukite konkurse ir laimėkite filmo prizus. Filmas sukurtas pagal pagarsėjusį Johno Ronaldo Reuelio Tolkieno fantastinių romanų trilogijos antrąją dalį. Rašytojas gimė 1892 m. Pietų Afrikos miestelyje Bloemfonteine.
2003-01-20
Į viršų