liudmila kolosova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liudmila kolosova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liudmila kolosova“.

Pasaulio jaunių biatlono pirmenybių estafetėje lietuvės finišavo paskutinės

Vokietijoje besibaigiančiame pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionate paskutinė - šešiolikta šeštadienį jaunių merginų estafetėje (3 po 6 km) buvo Lietuvos rinktinė. Anastasija Baranovskaja, Liudmila Kolosova bei Olga Tatarinova finiše 16 minučių 22,7 sekundės pralaimėjo aukso medalius iškovojusiai Vokietijos ekipai (1 val. 14 min. 28,55 sek.). Sidabro apdovanojimus pelnė Norvegijos (+ 2 min. 36,3 sek.) jaunės, o bronza atiteko jaunosioms Italijos (+3:30,1) biatlonininkėms.
2008-02-02

Biatlono varžybose M. Kavoliūnas finišavo 16-as

Penktadienį Slovakijoje prasidėjusiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape šešioliktas jaunimo vaikinų 10 km sprinto rungtyje finišavo Mindaugas Kavoliūnas. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje bei finiše 1 minutę 52,2 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam latviui Andrejui Rastorgujevui (24 min. 50,0 sek.
2008-01-18

Europos biatlono taurės varžybų persekiojimo rungtyje lietuvės nestartavo

Ketvirtadienį Čekijoje pasibaigusių Europos biatlono taurės varžybų šeštojo etapo varžybų jaunimo merginų 10 km persekiojimo rungtyje nedalyvavo nė viena iš keturių Lietuvos atstovių - Sigita Baušytė, Miglė Bindoriūtė, Lina Kreivėnaitė bei Liudmila Kolosova. Rungties nugalėtoja tarp 14 dalyvių tapo prancūzė Marie Laure Brunet (38 min. 55,7 sek.; 5 netaiklūs šūviai), aplenkusi vokietę Susann Konig (+12,5 sek.
2007-02-15

Europos biatlono taurės varžybų sprinto rungtyje S.Baušytė - 13-a

Šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape Čekijoje jaunimo merginų 7,5 km sprinto rungtyje trečiadienį Sigita Baušytė tarp 22 dalyvių užėmė tryliktąją vietą.Lietuvos biatlonininkė kartą suklydo šaudykloje bei finiše 3 minutes 54,7 sekundės pralaimėjo nugalėtoja tapusiai vokietei Susann Konig (25 min. 11,0 sek.; 1 klaida).Likusios trys Lietuvos atstovės buvo tarp rungties autsaiderių.