liubov basova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liubov basova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liubov basova“.

Dviratininkas Vasilijus Lendelis iškovojo didžiausią karjeros pergalę

Įspūdingai Santjage (Čilė) surengto 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo vyrų sprinto rungtyje sekmadienį pasirodė Vasilijus Lendelis. 22 metų Lietuvos dviratininkas, pranokęs du pasaulio čempionus, iškovojo aukso medalį! Tai – kol kas didžiausias trenerio Dmitrijaus Leopoldo auklėtinio pasiekimas. Prieš metus V. Lendelis pasaulio taurės varžybų etape Glazge (Didžioji Britanija) iškovojo sidabro medalį keirino rungtyje.
2017-12-11

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – Europos čempionato sidabras!

Dviratininkė Simona Krupeckaitė papildė apdovanojimų kolekciją dar vienu medaliu. 34-erių panevėžietė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, Berlyne (Vokietija) vykstančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate šeštadienį iškovojo sidabrą. Simona antra finišavo keirino rungties finale. S. Krupeckaitė per savo karjerą pelnė devynis Senojo žemyno pirmenybių medalius – tris aukso, du sidabro ir keturis bronzos.
2017-10-22

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje – šešta

Honkonge surengto 114-o pasaulio dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. 34-erių metų panevėžietė pagrindiniame finale finišavo paskutinė. Trečią kartą šios rungties pasaulio čempione tapo 26-erių metų vokietė Kristina Vogel. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 2014 metais bei pernai. Sidabro medalį pelnė 21-erių metų kolumbietė Martha Bayona, o bronzos – dabartinė Europos vicečempionė 20-metė belgė Nicky Degrendele.
2017-04-16

Dviratininkė Simona Krupeckaitė – geriausiųjų aštuntuke

Honkonge vykstančiame 114-ame pasaulio dviračių treko čempionate ketvirtadienį startavo trys Lietuvos atstovai. Simona Krupeckaitė iškopė į moterų sprinto ketvirtfinalį, o Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis į vakarinę varžybų dalį nepateko. Moterų sprinto atrankoje (29 dalyvės) šios rungties dabartinė Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė S. Krupeckaitė užėmė penktą, o M. Marozaitė – 15-ą vietas. Jos 200 m distanciją iš eigos įveikė atitinkamai per 10,937 ir 11,147 sek.