liquigas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liquigas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liquigas“.

Italas Ivan Basso – „Giro d'Italia 2010“ čempionas

Po 3 savaites trukusios kovos vienose prestižiškiausių pasaulio elito lenktynių, naujuoju „Giro d'Italia“ čempionu tapo italas Ivan Basso („Liquigas“), į lyderių pakylą sugrįžęs po 4 metų pertraukos. Artimiausias jo varžovas, ispanas David Arroyo („Caisse d'Epargne“), taip ir neįstengė perlipti 1 min. 51 sek. barjero, skyrusio jį nuo aukščiausio lyderio laiptelio. 1. Ivan Basso (ITA) „Liquigas“ 87 val. 44 min. 1 sek. 2. David Arroyo (ISP) „Caisse d'Epargne“ +1 min. 51 sek.
2010-05-30

Italo pergalė – čempiono Ballero atminimui

Penktadienį 159 km ilgio distancijoje (3 etapas), kurios pabaigoje laukė dvi įkalnės ir… netikėta griūtis, nugalėtoju tapo italas Daniele Bennati („Liquigas“), tapęs naujuoju „Tireno-Adriatico“ lenktynių lyderiu ir savo pergalę dedikavęs Ballero atminimui. Šios dienos distancija „San Miniato – Monsummano“ vedė pro miestą, kuriame gyveno a. a. Franco Ballerini (pramintas Ballero), kurio atminimui skirtos šios lenktynės.
2010-03-12

A. Contadoro kaina – 5 mln. eurų ?

Pasak italų sporto leidinio „Gazzetta dello Sport“, belgų komanda „Quick Step“ pasiūlė Alberto Contadorui kontraktą, užtikrinantį 5 mln. eurų metinį atlyginimą. Tačiau informacijos patikimumas kelia abejonių, kadangi komandos vadybininkas šį faktą neigia ir tikina, kad ispanų dievaičio apsisprendimą nulems ne sumos dydis, o UCI verdiktas.
2009-11-10

„Astana“ gali prarasti ir A. Contadorą

Šių metų prestižinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Tour de France“ laimėtojui, pripažintam ir geriausiu 2009-ųjų sezono dviratininku, 26 metų ispanui Alberto Contadorui gali atsirasti galimybių pakeisti komandą, nors jo sutartis, su daugeliu įžymybių jau praradusia Kazachstano komanda „Astana“, dar galioja.
2009-10-23

„La Vuelta 2009“: ispanas nuskynė nugalėtojo laurus

Finalinį „Vuelta a España“ etapą laimėjo vokietis André Greipelis („Columbia“), o lenktynių nugalėtoju oficialiai paskelbtas ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“). Italui Daniele Bennati („Liquigas“), 2007 metais laimėjusiam finalinį „Vueltos“ etapą, šiemet nepavyko pakartoti sėkmės. Jis liko antras po šios dienos etapo laimėtojo A. Greipelio („Columbia“), kuriam tai buvo jau 4 pergalė šiose lenktynėse.
2009-09-20

„Vuelta a España“ – per plauką nuo skandalo

18 etape, kurį laimėjo airis Philipas Deignanas („Cervélo“), patekęs į lyderių 10-tuką ir tapęs vienu iš Alejandro Valverde's konkurentų, daugiau kaip 100 dviratininkų buvo pareiškę norą trauktis iš „Vueltos“ lenktynių. To dar nebuvo.
2009-09-18

„Vueltos“ lyderiui – vis mažiau konkurentų

Po 17 etapo, kurį laimėjo prancūzas Anthony Roux („Française des Jeux“), aplenkęs savo tautietį Williamą Bonnet („BBox“) ir vokietį André Greipelį („Columbia“), „Vueltos“ lyderiu ir toliau lieka – Alejandro Valverde. Pasitraukė iš lenktynių Šiame etape nestartavo du italai – Alessandro Ballanas ir Damiano Cunego, o taip pat  australas Stuartas O’Grady („Saxo Bank“) ir belgas Wouteris Weylandt („Quick Step“), kuris vakar patyrė traumą.
2009-09-16

„La Vuelta“: lyderių gretos nesikeičia

16 etapą laimėjo trečią pergalę šiose lenktynėse skaičiuojantis vokietis André Greipelis („Columbia“), pranokęs ispaną Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) taškų įskaitoje, tačiau nepriartėjęs prie jo bendroje rikiuotėje.
2009-09-15

„Tour of Missouri“ finalo išvakarėse Tomas Vaitkus – 40-tas

Priešpaskutiniame „Tour of Missouri“ etape, kuriame buvo pasiektas didžiausias vidutinis greitis šių lenktynių istorijoje – 52 km/h,– Tomas Vaitkus finišavo 57-as, o bendroje įskaitoje pakilo viena pozicija aukštyn – į 40 vietą (+3 min. 3 sek.). Etapo rezultatai 6 etape, distancijoje „Chillicothe – St. Joseph“, greičiausias buvo italas Francesco Chicchi („Liquigas“) 177,4 km nuvažiavęs per 3 val. 41 min. 41 sek. Šis dviratininkas pernai laimėjo paskutinįjį „Tour of Missouri“ etapą.
2009-09-13

„La Vuelta a España“: kalnai iškėlė naują lyderį (papildyta)

Sekmadienį vykusiame „La Vuelta a España“ pirmajame kalnų etape (8 etapas) lyderiu tapo australas – Cadelis Evansas („Silence -Lotto“), nuo kurio mūsiskis, I. Konovalovas, atsilieka 45 min. 4 sek. (173 vieta iš 189). Etapą laimėjo italas 8 etape „Alzira – Alto de Aitana“ buvo 7 įkalnės, kurių atakose (ypač keturiuose paskutiniuose km) dar kartą persistumdė lyderių rikiuotė. Etapą laimėjo italas Damiano Cunego iš „Lampre“, 204,7 km distanciją įveikęs per 6 val. 4 min. 54 sek.