lindsay davenport

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lindsay davenport“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lindsay davenport“.

L. Davenport jau šiemet grįš į tenisą

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Lindsay Davenport liepos pabaigoje San Diege (JAV) žada sugrįžti į didįjį tenisą. 34-erių metų amerikietė, kuri yra tik viena iš šešių žaidėjų per visą teniso istoriją, kuriai pavyko tuo pačiu metu pirmauti tiek vienetų, tiek dvejetų reitinge, priėmė vardinį kvietimą ir ketina dalyvauti „Mercury Insurance Open“ turnyro porų varžybose.
2010-06-09

Oklendo moterų teniso turnyro finale - amerikietė bei prancūzė

Naujojoje Zelandijoje vykstančio WTA serijos "ASB Classic" moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale žais amerikietė Lindsay Davenport bei prancūzė Aravane Rezai. Penktadienį pusfinalyje L. Davenport 6:4, 6:3 nugalėjo šeštąją pagal reitingą austrę Tamirą Paszek, o A. Rezai 6:3, 7:5 įveikė Naujosios Zelandijos tenisininkę Mariną Erakovič. Oklendo moterų teniso turnyro prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.
2008-01-04

Pirmoji pasaulio raketė laimėjo Tarptautinį moterų teniso turnyrą Sidnėjuje

Australijoje vykusį tarptautinį "Adidas International" moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 585 tūkst. JAV dolerių, laimėjo pirmoji pasaulio raketė belgė Justine Henin-Hardenne (Žiustin Enin-Arden). Šeštadienį turnyro finale belgijos tenisininkė 6:4, 6:4 nugalėjo ketvirtąjį pasaulio reitingą ir trečiąjį turnyre turinčią prancūzę Amelie Mauresmo (Ameli Moresmo). Beje, A.Moresmo tai buvo antroji dvikova šeštadienį, nes prieš tai ji pusfinalyje, kuris penktadienį buvo atidėtas dėl li...
2004-01-17

Hopmano taurės teniso turnyre - antroji amerikiečių pergalė

Australijoje tęsiasi šešioliktasis Hopmano taurės - neoficialaus komandinio planetos čempionato - teniso turnyras, kuriame dalyvauja aštuonios mišrios rinktinės.