lina šaltytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lina šaltytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lina šaltytė“.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė sėkmingai pradėjo pasaulio pirmenybes

Šių metų Europos irklavimo pirmenybių prizininkės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė sklandžiai pradėjo pasaulio čempionatą Bulgarijoje. Pirmadienį porinių dviviečių valčių atrankos varžybose lietuvės savo plaukime galingai finišavo, užėmė antrą vietą ir pagriebė vieną iš dviejų tiesioginių bilietų į pusfinalį. 2000 metrų distanciją jos įveikė per 6 min. 57,79 sek. Pirma šiame plaukime buvo Naujosios Zelandijos įgula (6 min, 52,14 sek.
2018-09-10

Irkluotoja Lina Šaltytė sėkmingai startavo olimpinėse atrankos varžybose

Šeštadienį prasidėjusiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pirmoji sėkmingai atrankos barjerą įveikė irkluotoja Lina Šaltytė. Lietuvė 2000 m nuotolyje sugaišo 8 minutes 35,92 sekundės ir, antrajame plaukime užėmusi trečią vietą, pateko į ketvirtfinalį.
2016-08-06

Į Lietuvą sugrįžo medalius iškovoję irkluotojai

Iš pasaulio irklavimo čempionato pasidabinę medaliais ir iškovoję olimpinius kelialapius sugrįžo Lietuvos irkluotojai. Kupini emocijų prizininkai žada neužmigti ant laurų ir visą dėmesį sutelkti į kitų metų Rio de Žaneiro žaidynes. Dviviečių valčių klasėje Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris pasidabino sidabro medaliais ir pakartojo savo 2013 metų pasiekimą. Daugkartinis Europos čempionas Mindaugas Griškonis pagaliau padarė tai, ko taip ilgai siekė.
2015-09-08

Irkluotoja Lina Šaltytė iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate dar vieną kelialapį Lietuvai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes iškovojo vienvietininkė Lina Šaltytė. Sekmadienį B finale (dėl 7-12 vietų) irklavusi lietuvė 2000 m nuotolį įveikė per 7 minutes 27,30 sekundės ir, finišavusi antra, bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą.
2015-09-06

Mindaugas Griškonis Europos irklavimo čempionate liko šeštas

Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate vyrų vienvietininkų varžybose nepavyko devintosiose pirmenybėse startavusiam ir penkis medalius iškovojusiam Mindaugui Griškoniui. Pirmuosius 500 metrų pirmavęs lietuvis vėliau perstojo irkluoti ir neskubėdamas nuotolį baigė paskutinis, daugiau nei minute atsilikęs nuo lyderių.
2015-05-31

Irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė iškovojo sidabrą Europos čempionate

Pirmąjį medalį - sidabro - Lietuvai kaimyninėje Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate iškovojo Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Sekmadienį moterų porinių dviviečių valčių finale lietuvės 2000 nuotolį įveikė per 6 minutes 57,08 sekundės ir, tik 1,5 sekundės nusileidusios čempionių titulus apgynusioms lenkėms Magdelenai Fularczyk bei Nataliai Madaj, finišavo antros.
2015-05-31

Europos irklavimo čempionato finaluose startuos net penkios lietuvių įgulos

Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate sekmadienį finaluose matysime net penkias Lietuvos įgulas. Pirmoji kelialapį į finalą iškovojo jauniausia rinktinės narė - 19-metė Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių dalyvė Sonata Petrikaitė.
2015-05-30

Lietuvos irkluotojai - čempionai Lenkijoje

Lietuvos irkluotojai Mindaugas Griškonis ir Donata Vištartaitė tapo Lenkijos ilgų distancijų irklavimo čempionato nugalėtojais vienviečių valčių klasėje. M. Griškonis 8000 m distanciją įveikė per 31 min. 23,77 sek. ir antrąją vietą užėmusį savo tėvynainį Mykolą Masilionį aplenkė 58,43 sek. D. Vištartaitė distanciją įveikė per 34 min. 56,33 sek. Antrą finišavo kita lietuvė - Lina Šaltytė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 44 sek.
2009-10-04

Mindaugui Griškoniui – Europos auksas!

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį iškovojo aukso medalį! 23-ejų metų vilnietis finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3,05 sek. ir antrąją vietą užėmusį graiką Joanį Kristų (Ioannis Christou) pralenkė 3,56 sek. Bronzos medalį pelnė kroatas Marijus Vekičius. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,59 sek. Finale dar varžėsi Slovakijos, Prancūzijos ir Bulgarijos irkluotojai.
2009-09-20

M. Griškonis iškopė į Europos čempionato finalą

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis pateko į Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių finalą. 23-ejų metų vilnietis šeštadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. M. Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 59,47 sek. ir pranoko Slovakijos, Prancūzijos, Vengrijos, Latvijos ir Rusijos irkluotojus. Finalas vyks sekmadienį.