lina andrijauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lina andrijauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lina andrijauskaitė“.

Lina Andrijauskaitė finalo nepasiekė

Antradienį Barselonoje (Ispanija) prasidėjusio Europos lengvosios atletikos čempionato moterų šuolių į tolį atrankos varžybose Lietuvos atstovė Lina Andrijauskaitė pranoko keturias varžoves ir užėmė 21-ąją vietą. Pirmąjį kartą suaugusiųjų čempionate dalyvavusi 23-ejų metų lietuvė sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu nušoko 6 m 35 cm ir pagerino asmeninį rekordą. Pirmuoju mėginimu mūsų šalies atstovė nuskriejo 5 m 51 cm, o antruoju – 6 m 31 cm.
2010-07-27

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Išgyvens ar neišgyvens lengvaatlečiai

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas neįsivaizduoja, kaip sportininkai išgyvens kitais metais. „Daugelio finansavimas sumažėjęs grėsmingai“, – sako jis.Europos lengvosios atletikos čempionate amžiaus grupėje iki 23 metų Lietuva iškovojo du medalius. Liepos 15–19 dienomis Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusios varžybos buvo ypač palankios mūsų šalies sprinterėms.
2009-07-23

Lietuvos sprinterės iškovojo Europos čempionato bronzą!

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų estafetės 4x100 m bėgimo varžybose sekmadienį Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius! Mūsų šalies komanda, kurią sudarė Silvija Peseckaitė, Lina Andrijauskaitė, Sonata Tamošaitytė ir Lina Grinčikaitė, distanciją įveikė per 44,09 sek. Nugalėjo Didžiosios Britanijos sportininkės - 43,89 sek., sidabro medalius pelnė lenkės - 43,90 sek.
2009-07-19

Lina Andrijauskaitė šuolių į tolį varžybose nebuvo klasifikuota

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į tolį varžybų finalą sekmadienį Lietuvos atstovė Lina Andrijauskaitė nebuvo klasifikuota. 22-ejų metų lietuvė praleido du pirmuosius šuolius, nes dalyvavo estafetėje 4x100 m, o atlikdama trečiąjį bandymą peržengė atsispyrimo lentelę.
2009-07-19

Lietuvos sprinterės užsitikrino vietą finale

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų estafetės 4x100 m bėgimo atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą. Mūsų šalies komanda, kurią sudarė Silvija Peseckaitė, Lina Andrijauskaitė, Sonata Tamošaitytė ir Lina Grinčikaitė, distanciją įveikė per 44,04 sek. ir laimėjo antrąjį atrankos bėgimą bei buvo greičiausia tarp visų 11 atrankos varžybose dalyvavusių ekipų.
2009-07-19

Lina Andrijauskaitė pateko į Europos jaunimo čempionato finalą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į tolį atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos atstovė Lina Andrijauskaitė užėmė 10-ąją vietą ir pateko į finalą. 22-ejų metų lietuvė geriausiu, trečiuoju, bandymu nušoko 6 m 29 cm. Tai geriausias lengvaatletės šio sezono rezultatas. Pirmuoju bandymu L. Andrijauskaitė nušoko 6 m 24 cm, o antrasis bandymas nebuvo įskaitytas.
2009-07-18

Lina Grinčikaitė iškopė į Europos jaunimo (iki 23 m.) čempionato pusfinalį

Ketvirtadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione prasidėjusio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 100 m bėgimo atrankos varžybose universiados čempionė Lina Grinčikaitė užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį. 22-ejų metų lietuvė distanciją įveikė per 11,66 sek. ir laimėjo pirmąjį atrankos bėgimą. Kita mūsų šalies atstovė Lina Andrijauskaitė (12,17 sek.) tarp 31 dalyvės buvo 25-a ir į pusfinalį nepateko.
2009-07-16

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lietuvos sprinterės universiadoje – penktos

Belgrade (Serbija) besibaigiančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų bėgimo estafetės 4x100 m varžybų finale sekmadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Silva Peseckaitė, Lina Andrijauskaitė, Sonata Tamošaitytė ir Lina Grinčikaitė, užėmė penktąją vietą. Nugalėjo Italijos komanda - 43,83 sek. Lietuvės nuo nugalėtojų atsiliko 0,65 sek. Antrąją vietą užėmė Lenkijos (43,96 sek.), trečiąją - Prancūzijos (44,31 sek.), o ketvirtąją - Tailando (44,47 sek.) bėgikės.