lijana jakaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lijana jakaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lijana jakaitė“.

Sunkiaatletė pakartojo Lietuvos rekordą

Kubos sostinėje Havanoje tęsiasi pirmasis tarptautinės sunkiosios atletikos federacijos (IWF) „Grand Prix“ varžybų etapas, kuriame trečiadienį startavo ir pirmoji Lietuvos atstovė Lijana Jakaitė. Moterų svorio kategorijos iki 71 kg rovime lietuvė sėkmingai atliko visus tris bandymus ir su 96 kg rezultatu, pakartojusi Lietuvos rekordą, užėmė 11-ą vietą. Stūmimo rungtis jai sekėsi prasčiau.
2023-06-15

Europos sunkiosios atletikos čempionate lietuvė užėmė penktąją vietą

Tiranoje (Albanija) tęsiasi Europos sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame trečiadienį pasirodė ir pirmosios dvi Lietuvos atstovė – Gintarė Bražaitė bei Lijana Jakaitė, startavusios moterų svorio kategorijoje iki 71 kg. G.Bražaitė rovime atliko du sėkmingus bandymus, iškėlė 96 kg štangą ir užėmė 4-ą vietą. Nuo mažojo bronzos medalio, kurį laimėjo turkė Aysel Ozkan (98), lietuvę skyrė vos 2 kg.
2022-06-01

Druskininkuose – Lietuvos sunkiaatlečiai daužo rekordus

Druskininkuose vykstančiame Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionate penktadienį kovas pradėjo dailiosios lyties atstovės. Čia buvo fiksuoti nauji šalies rekordai. Pirmoji Lietuvos rekordą pagerino vilnietė Aistė Anciukevičė (svorio kategorija iki 55 kg). Vytauto Glovacko auklėtinė stūmimo veiksmu iškėlė 74 kg sveriančią štangą. Prieš tai buvęs šios rungties šalies rekordas – 73 kg taip pat priklausė šiai sunkiaatletei. „Per treniruotes buvau išstūmusi ir 78 kg.
2021-11-12

Pasveikinta Europos jaunimo čempionė sunkiaatletė Lijana Jakaitė

Gargždiškė Lijana Jakaitė pasiekė istorinę pergalę. Ji – pirmoji sunkiaatletė lietuvė, tapusi Europos jaunimo čempione. Tai didžiulis įvertinimas ne tik sportininkei, bet ir Gargždų sporto centro treneriui Edvardui Šaukliui, kuris ne vienus metus ruošė merginą pergalėms. Sveikinimo žodžiai sportininkei bei jos treneriui skambėjo ir iš Savivaldybės, Švietimo ir sporto skyriaus, Sporto centro, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos vadovų.
2021-10-06

Lietuvos sunkiaatletė iškovojo Europos jaunimo čempionato auksą

Rovaniemyje (Suomija) vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate antradienį aukso medalį iškovojo lietuvė Lijana Jakaitė! Jaunimo amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 71 kg startavusi L.Jakaitė dvikovėje surinko 208 kg. Lietuvė 5 kg aplenkė danę Linę Gudę (203 kg), o trečia liko vokietė Lara Dancz (199).   L.Jakaitė rovimo rungtyje atliko du sėkmingus mėginimus, iškėlė 95 kg štangą ir rikiavosi antra.
2021-09-28

Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate – būrys lietuvių

Rugsėjo 18-27 dienomis Patajoje (Tailande) vyks Pasaulio sunkiosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvaus ir penki Lietuvos sportininkai – trys vyrai ir dvi moterys. Daugiausia tikimasi iš Žygimanto Staniulio, kuris kovos svorio kategorijos iki 96 kg varžybose. Jo pasirodymas – rugsėjo 18-ąją 16.25 val. Lietuvos laiku. Šis sunkiaatletis anksčiau iškovojo du sidabro medalius Europos čempionatuose, yra tapęs Europos jaunių čempionu.