liezel huber

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liezel huber“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liezel huber“.

R. Berankis iškilmingai pagerbtas pasaulio čempionų vakarienėje Paryžiuje

Antradienį Tarptautinė teniso federacija (ITF) Prancūzijos sostinėje surengė 2007 metų geriausių pasaulio tenisininkų iškilmingą pagerbimą. Pasaulio čempionų vakarienėje dalyvavo ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis septyniolikmetis Ričardas Berankis kartu su treneriu Remigijumi Balžeku. Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas pagerbtas kaip geriausias 2007 metų pasaulio jaunių (iki 18 metų) žaidėjas. Beje, R. Berankis pirmąją vietą pasaulio jaunių reitinge išsaugojo iki šiol.
2008-06-04

Dubajaus teniso turnyrą laimėjo rusė

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) pasibaigusio WTA serijos „Barclays Dubai Tennis Championships“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo aštuntoji pagal reitingą rusė Jelena Dementjeva, šeštadienį finale 4:6, 6:3, 6:2 nugalėjusi antrąją raketę tautietę Svetlaną Kuznecovą. Tai buvo jau devintas J. Dementjevos laimėtas WTA serijos teniso turnyras. Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko ketvirčio milijono JAV dolerių čekis, o S. Kuznecova tenkinosi 130 tūkst. dolerių suma.
2008-03-02

Ričardas Berankis – geriausias pasaulyje

Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis ir lenkė Urszula Radwanska pirmadienį Paryžiuje (Prancūzija) vykusioje ITF (Tarptautinės teniso federacijos) pajėgiausių planetos tenisininkų apdovanojimų ceremonijoje buvo paskelbti 2007 metų pasaulio jaunių teniso čempionais.
2007-12-18

Rusijos tenisininkų triumfas „Kremliaus taurės“ turnyre Maskvoje

"Kremliaus taurės" teniso turnyro Rusijos sostinėje moterų vienetų varžybas trečiuoju bandymu laimėjo 25 metų rusė Jelena Dementjeva, sekmadienį finale 5:7, 6:1, 6:1 įveikusi metais vyresnę ketvirtąją raketę amerikietę Sereną Williams.Tai buvo antrasis Rusijos tenisininkės laimėtas turnyras šiemet bei aštuntas per visą karjerą.
2007-10-14

Serbijos tenisininkas - turnyro Floridos valstijoje nugalėtojas

Tarptautinio "Sony Ericsson Open" teniso turnyro Floridos valstijoje (JAV) vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo dešimtas pagal reitingą devyniolikmetis serbas Novakas Džokovičius, sekmadienį finale per 2 valandas ir 19 minučių 6:3, 6:2, 6:4 įveikęs dešimčia metų vyresnį argentinietį Guillermo Canasą.Tai buvo ketvirtasis Serbijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.Be pagrindinio prizo, N. Džokovičiui atiteko 533 JAV dolerių čekis, o argentinietis tenkinosi 266 tūkst. dolerių prizu.
2007-04-02

Australijos pirmenybių nugalėtojos - Afrikos tenisininkės

Atvirojo Australijos teniso čempionato moterų dvejetų varžybas laimėjo trečioji pagal reitingą turnyro pora iš Afrikos - penktadienį Zimbabvės tenisininkė Cara Black ir PAR atstovė Liezel Huber per 2 valandas ir 10 minučių 6:4, 6:7 (4:7), 6:1 nugalėjo Taivano tenisininkes Yung-Jan Chan bei Chia-Jung Chuang.Tai buvo antrasis Afrikos tenisininkių poroje laimėtas "Grand Slam" serijos turnyras.
2007-01-26

Moterų teniso turnyrą Austrijoje laimėjo japonė

Austrijoje vykusio WTA serijos "Generali Ladies" teniso turnyro nugalėtoja tapo antroji varžybų raketė 28 metų japonė Ai Sugiyama, sekmadienį finale per 1 valandą ir 21 minutę 7:5, 6:4 įveikusi ketvirtąją pagal reitingą 21 metų rusę Nadeždą Petrovą. Tai buvo penktasis Japonijos tenisininkės laimėtas turnyras per jos karjerą bei antrasis šiemet. Kovo mėnesį japonei pavyko laimėti turnyrą Skotsdeile (JAV). Beje, A.Sigiyama tapo ir dvejetų varžybų Lince nugalėtoja.