Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas septyniolikmetis Ričardas Berankis ir lenkė Urszula Radwanska pirmadienį Paryžiuje (Prancūzija) vykusioje ITF (Tarptautinės teniso federacijos) pajėgiausių planetos tenisininkų apdovanojimų ceremonijoje buvo paskelbti 2007 metų pasaulio jaunių teniso čempionais.

Įspūdingai šiais metais rungtyniavęs Ričardas Berankis rugsėjį laimėjo atvirąjį JAV teniso čempionato jaunių vienetų varžybas, gruodžio pradžioje triumfavo neoficialiame pasaulio jaunių teniso čempionate (Orange Bowl Tennis Championships 2007) Floridos valstijoje (JAV), o metus baigė dviguba pergale jaunių "21 Copa Mundial Yucatan" turnyre Meksikoje, kur laimėjo ir vienetų, ir dvejetų varžybas.

Po šių pergalių jaunasis Lietuvos tenisininkas sezoną baigė pirmoje pajėgiausių jaunių (iki 18 metų) planetos tenisininkų reitingo vietoje.

Geriausiais 2007 metų profesionaliais tenisininkais paskelbti šveicaras Rogeris Federeris bei belgė Justin Henin.

Australijos ir JAV atviruosius bei "Wimbledono" teniso turnyrus laimėjęs 26 metų šveicaras geriausiu pripažintas jau ketvirtus metus iš eilės, o Prancūzijos ir JAV atviruosius čempionatus laimėjusi Justin Henin geriausia pasaulyje išrinkta trečią kartą karjeroje bei antrus metus iš eilės.

Renginyje Paryžiuje buvo pagerbti ir geriausi dvejetų varžybų atstovai. Pasaulio čempionais šioje kategorijoje tapo amerikiečiai broliai dvyniai Bobas ir Mike`as Bryanai bei moterų pora Zimbabvės atstovė Cara Black ir amerikietė Liezel Huber.