lietuvos mantas samusiovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos mantas samusiovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos mantas samusiovas“.

I. Dedura išgelbėjo klubą „Spartak“

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Ignas Dedura išgelbėjo Maskvos „Spartako“ klubą nuo pralaimėjimo per Rusijos čempionato trečiojo turo rungtynes. „Spartako“ rungtynes su „Chimki" baigė 3:3, nors varžovai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo rezultatu 3:1. I. Dedura išlyginamąjį įvartį įmušė per kompensuotą teisėjo laiką - 93-ą minutę. Po nepavykusio Jegoro Titovo smūgio lietuvis kamuolį susistabdė baudos aikštelės viduryje ir nenuleisdamas jo ant žemės galingai smūgiavo kaire koja.